[quote name='Kaaasia']Pamiętaj, że jak będziesz miała boksia to na jednym nie skończysz ;)
:stupid: Przecież taka bulwa to tylko uśmiech może wywołać :grins:
Mnie już nic nie dziwi a mając boksie 18 lat przyzwyczaiłam się do wielu zachowań i komentarzy.[/QUOTE]
No na razie wystarczy marzyć, bo nie jestem póki co jeszcze na swoim, ale zawsze marzyłam o czymś większym, więc czemu nie boksiu, choć co chwile zmieniam zdanie, ale myślę, że w 99% będzie to jakiś molos:lol: