[quote name='Till']rozmawiałam z panią od świnki morskiej, całkiem fajnie mi się rozmawiało, pani wydaje się ok. W tygodniu lub najdalej w przyszłą sobote pojedzie poznać Bafika, do tego czasu ja postaram się zrobić wizytę PA tak żeby pani mogła go ze sobą zabrać jeśli będzie wszystko ok. Mieszkał by w szeregowym domku jednorodzinnym, z malutkim ogródkiem, w domu sam byłby max 3 godz.Pani ma dwóch synów, jeden mały drugi ma 12 lat i może z Bafim wychodzić na spacery. Myślę, że jeśli pani spokojnie wprowadzi Bafika w życie świnki i odwrotnie to powinno być wszystko dobrze. Mam wielką nadzieję, że się to uda....trzymajcie kciuki[/QUOTE]
WIADOMOŚĆ BARDZO DOBRA:multi:!!!!
MOCNO KCIUKI TRZYMANE:thumbs: