jestem daleko od Was, ale zapytałam o Olkusz, bo watek olkuski istnieje, choć rzeczywiście jakby martwy
jego założycielka zamilkła i zostawiała jak temat Trufli bez słowa komentarza ludzi takich jak ja którzy swojego czasu choć tylko wirtualnie ale byli związani z tematem
mam w związku z tym pytanie, co z psami wyciągniętymi stamtąd?
kto się nimi teraz zajmuje?
gdzie one są?
kto je ogłasza?
pytam o psy, które szukały domów