Jest ZA CHUDY ,żeby był kochany musi dobić do 50.Nic ,a nic się nie znasz na psach:shake::evil_lol:One som szczenśliwe jak waszą 50kg ,siadajom im stafy i toczom sie zamiast biekać.:lol:
Bary ma zrobione za..jebiście.Te całkiem wysuszone mi się nie podobają ,a on jest teraz taki w sam raz w moim guście.Szczupły ,koks ,ale bez płotu żeber na widoku.:loveu: