-
Posts
536 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleks89
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Aleks89 replied to evel's topic in Foto Blogi
Kaja kiedyś miała duże problemy z trzymaniem siku ,więc nauczyłem ją tego dla mojej własnej wygodny.Ale potem ogarnęła się z tym całe szczęście. -
Pijaczka jak mogłaś sobie kupić grzywka.Nie mogłaś Sheltie? To już by był jakiś sensowny pies:diabloti:
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Aleks89 replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
To ja należe do jeszcze gorszych ,bo gdybym miał dom to psy nie miałyby wstępu do domu wcale.Eleganckie budy i tyle:diabloti: Zazdraszczam tak bardzo ,że aż mnie ścisło w wiadomym miejscu.Ale nich się wam wszystkim tam dobrze mieszka. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Aleks89 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Amber-no lubie jak jest czysto.Nie jestem pedantem ,ale sprzątam 2x dziennie. I bd miał kafelki w kolorze ekri z połyskiem w całym mieszkaniu ,tylko musze na nie zarobić :evil_lol:Albo znaleźć sponsora. Kalyna-w domu mają taki reżim ,że dla własnego bezpieczenstwa wolą leżeć na posłankach ,a jak ktoś zaczyna spacerować to słyszy "a ty gdzie k... miałeś/łaś być?" i stuk stuk na posłanko :diabloti:. Za nieposłuszeństwo jest karna musztra czyli ok.5min siad ,waruj ,wstań ,siad ,waruj ,wstań x 30. Nie powinienem takich rzeczy pisać ,bo wychodze na jakiegoś kapo z więzienia.A u mnie jest po prostu zimny chów. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Aleks89 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Żabusia dzień dobry:diabloti:Pozamiatać ci dom?:evil_lol: Umyłem dziś 7razy podłoge ,bo były smugi hahaha Aż mi się Twój eks Daniel przypomniał i moje rozmowy z nim na gg haha Kasa I lena-tak jak mówi Amber ty jesteś niewinna ,winna jest Jelenica. -
Moja wina ,że debilka estera pojechała sadzić maryche w holandii?:diabloti: Mosz tynczowa taśmo? Jak mi ładnie wycenisz ,odpuścisz po starej znajomości koszt wysyłki to kupia 3 :D
-
A jo chca z rynki do rynki ,bez przesyłek ,kopyrtów i znaczków i kosztów wysyłki. czaisz dziołcha? A jakbyś jechoła na zlot to ja bym wziął ze cztyry takie gejowskie tyncze.
-
Gdyby Aresowa nie była gupia:diabloti: i jechała na zlot to zamówiłbym jakieś obróżki dla mojej trójcy.Ale ,że nie jedzie i mnie tym wk...... to nie zarobi. Koniec ogłoszenia parafialnego. Aresowa mocie jeszcze to taśmo tęczowo?:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Aleks89 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
I o mnie. Jak mam Czara i Luca przy nodze to nagle jestem 2razy wyższy i z 5razy szerszy ,i morde mam też wtedy wielką.A bez nich ogon pod siebie i z opuszczoną główką przemykam boczkiem:evil_lol: -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Aleks89 replied to evel's topic in Foto Blogi
Haha ,ale jej kałuża sików ma średnice 5cm?:evil_lol: Jakby mi sie taki Czarek ,albo Lucas wyszczali w domu to sąsiad na dole zalany na 100%. Za to Kaja zna komende "no rób siku" i jak ma w nocy misje siku to biore pieska ,wrzucam do wanny ,mówie kilka razy "zrób siku" piesek leje ,szczyny spłukuje ,zalewam domestosem ,i ide spać:diabloti: -
Zrób mu szelki tzw." ósemki" z gumki recepturki będą rosły razem z nim ,a potem zrobią się z nich szelki permanentne hahaha
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Aleks89 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
jamniczek nosi na sobie piętno Szwecji:diabloti: -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Aleks89 replied to evel's topic in Foto Blogi
to waży z 1,5kg :diabloti:więc jak pierdnie to nawet nie czuć chyba.Ale za to sika do kuwetki:evil_lol:(żeby nie było wychodzi na normalne spacery),bo pół dnia spędza z ciotką w zakładzie fryzjerskim ,a tam na około same betony(rynek). -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Aleks89 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
No wiemy ,że Ty. Ale wiemy wszyscy czyj ten pies był.Więc wiadomo o kogo chodzi ,wiadomo co mamy na myśli. -
Ja lubie psy ,które wyglądają naturalnie w sensie tak użytkowo. I o ile i Jetsan i Qenda ,są takimi powiedzmy własnie użytkowymi psa ,które nadają się do tego do czego zostały stworzone ,o tyle pies któremu oczy zasłania 150km kłaków i nie może nawet swobodnie pobiec jest dla mnie SZPETNY JAK .......(brzydkie słowo). Dlatego też lubie ON z prostą dupą ,eksterier obojętnie jak piękny jest dla mnie bezużyteczny.
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Aleks89 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Bo dwa są duże ,a trzeci jest malutki?:evil_lol:A tak poważnie to walnąłem się w rozmiarze.Miały być dwa 110cm dł i jedno 80cm ,a ja zamówiłem 60cm dla niej przez pomyłke. Ale mieści się ,a w nocy i tak zwykle śpi na Czarkowym posłaniu ,a Czarek na balkonie ,bo mu wiecznie ciepło przez te pluszowe futro -
Ja jednego tu w Leszczynach widze jak leży majestatycznie na ganku swojego domu i PACZY. Ładne są bardzo ,gdybym miał kiedyś dom z ogrodem to sprawiłbym sobie tybetana ,ale o takim wyglądzie Jetsana ,Qendy ,a nie pso-lwa-kaleke. I super ,że z Jetsana łapą nie trzeba nic robić. Sam uważam ,że lepiej czasem nie grzebać przy takich "defektach".
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Aleks89 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
No oczywiście ,że się znamy :P -
A to tak jak myślałem. Czy ja wiem czy tybetany są dość popularne.Na żywo widziałem tylko jednego.
-
A tak się spytam z ciekawości po ile chodzą tybetany tak +- ?
-
Kaja kiedyś wydoiła szklanke wódki z colą 50/50:diabloti: mało fajnie potem wyglądała ,bo łeb jej latał i warczała na wszystkich. też imprezka w domu i szklanka chyba w jej mniemaniu czuła się samotna...
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Aleks89 replied to evel's topic in Foto Blogi
Pirania moja ciotka ma yorka z klapniętymi uszami ,nie wiem nigdy kaj jest żyć ,a kaj je łeb -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Aleks89 replied to evel's topic in Foto Blogi
No mi się bardziej podobaja ,bo to dodaje im takiej gracji mimo wszystko dzięki temu ,że mają ogon przestają wyglądać jak świnki morskie -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Aleks89 replied to evel's topic in Foto Blogi
I świat byłby piękny znów. Jedynie spaniele i roty z ogonami wyglądają korzystniej. -
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
Aleks89 replied to LadyS's topic in Foto Blogi
motyleqq-zapamiętaj MI TRZEBA PRZYTAKIWAĆ!!! Już ci dygać nie karze ,ale zgadzać się ze mną trzeba:evil_lol: