Jump to content
Dogomania

Monika i Max :)

Members
  • Posts

    203
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monika i Max :)

  1. [B]Te puszki są duże i małe moim zdaniem nawet lepsze od [/B][B][B]Applaws[/B][/B][h=2][B]Applaws[/B][SIZE=2] [/SIZE][URL]http://www.google.pl/imgres?q=puszka+dla+psa+forza10&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1024&bih=653&tbm=isch&tbnid=MSAFWRtjSaBnuM:&imgrefurl=http://www.twojpupil.com/product_info.php/manufacturers_id/100/products_id/1936&imgurl=http://www.twojpupil.com/images/Forza10%252520Pasztet%252520z%252520tu%2525C5%252584czykiem%252520400g.jpg&w=600&h=600&ei=d9A7ULuqHKfb4QTnuoGYCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=100&vpy=300&dur=1307&hovh=225&hovw=225&tx=150&ty=167&sig=110007716360616628761&page=1&tbnh=145&tbnw=145&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:10,s:0,i:104[/URL][/h]
  2. Chyba chodzi o to że pies je bezpośrednio z puszki zamiast z miski.
  3. applaws ma 156 gram :)
  4. Sznaucerki to szczekliwe psiaki , mój waży 10 kg :)
  5. Najlepiej udaj się do weterynarza najprawdopodobniej coś mu zaszkodziło berneńczyk mojej koleżanki miał coś takiego rok temu weterynarz podał tabletki i wszystko mu przeszło .
  6. To spełnia tak jakby rolę rzęs :)
  7. a co do karmy polecam ci kobersa
  8. Mój sznaucerek ma złote przebarwienia na brodzie w okolicach pyska
  9. Śliczne szczeniaczki :D
  10. Średniak będzie lepszy :D:D
  11. Yorko - sznaucerek :D śliczny
  12. Póki jest szczeniakiem czesz ją miękką szczotką żeby przyzwyczaiła się do tego [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRbgRwzsqM6x_Dc5WWi01mvfkjfzFddz60ofLXGXMpGc7sJTjaADw[/IMG]
  13. Max jak był mały dużo szczekał teraz trochę mniej :)
  14. [quote name='~femme fatale~'][FONT=Comic Sans MS]DOBRZE ZE MA USZY:razz:[/FONT][/QUOTE] Taa. :):):)
  15. Chyba muszę zabrać Maxa na rower :)
  16. Max też waży 10 kg też mini :):cool3:
  17. Polecam kobersa ;)
  18. Ja na kleszcze polecam Fiprex
  19. Na pewno użyj szamponu dla szczeniąt ja polecam ci over zoo:cool3:
  20. Max też tak miał :) urodził się czarnuchem a teraz pieprz i sól :)
  21. Max je kobersa :)
  22. Dla sznaucerka bobra jest koebers płatkowa :)
  23. [quote name='Beata+Barbie']Poczytałam sobie troszkę tą "śmierdzącą" polemikę i czuję się naprawdę szczęśliwa. Bo ja sobie psa odpowiednio wychowałam i po problemie. Moja robi kupki zawsze na porannym i wieczornym spacerze zaraz po wyjściu z domu przy dużym pojemniku na śmieci, więc nawet woreczków nie biorę tylko podnoszę przez papierowy ręcznik i wyrzucam do śmieci. Natomiast na dłuższe popołudniowe wypady do parku czy na łąki nawet nie muszę brać woreczków. :p[/QUOTE] Max tak samo ;)
  24. Najlepiej zapytaj veta
×
×
  • Create New...