[quote name='paula_t']Nigdy nie byłam na wątku, na którym deklaracje zebrałoby się w tak krótkim czasie i to jeszcze więcej niż potrzeba, ale to dobrze, bo Liderek już swoje lata ma i na wszystko trzeba być przygotowanym. Niesamowite co tu się dzieje! :)
Poza tym nie narzekać Ciotki, bo lepsze dwa transporty niż żaden ;) I smillea jeszcze zaproponowała, że koszta przejazdu biorą z TŻ-em na siebie:p[/QUOTE]
patrzac na pierwszy post to liderek ma ten watek od 6 lat!!!! To dla pieska cale zycie...
6 lat czekal na te deklaracje...