Jump to content
Dogomania

Myngey

Members
  • Posts

    2596
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Myngey

  1. Miał ktoś psa co brał hydroxyzinum vp 10 mg?
  2. A tak wyglądał przed 24.00 nie zły odjazd miał- ale teraz są tego skutki. [IMG]http://imageshack.us/a/img204/5048/dscf1009ih.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img526/7218/dscf1011cx.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img571/8836/dscf1018gb.jpg[/IMG]
  3. Takie leki dostał [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9193/dscf1006j.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/2996/dscf1007d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img443/8007/dscf1008s.jpg[/IMG]
  4. Urgo jakoś noc sylwestrową przeżył, od trzech dni nic nie je, dzisiaj znów wymiotował pianą bo nie ma czym przy tym wydawał takie dźwięki że postawił nas na równe nogi jeszcze przed budzikiem niezłą pobudkę mieliśmy przed 6. Te dźwięki wydaje już od wczoraj i widać że bardzo cierpi.
  5. Na moim koncie z puszek zostało 15,65 zł + [B]25 zł od tobciu[/B]. Dziękuje w imieniu Urgo =[B] 40,65 [/B]zł Dzisiejszy wet[B] 55zł - 40,65= 14,35zł [/B]na minusie.
  6. Dzisiaj byłam u weta z Urgo, jest w tak panicznym stresie przez te huki, że sika pod siebie i wymiotuje. Dostał zaszczyk i zestaw tabletek zapłaciłam [B]55zł[/B] Mam nadzieje że to pomoże przetrwać mu dzisiejszą noc.
  7. Ja na razie jestem uziemiona - może za parę dni jak mój tym czas dojdzie do siebie. A może Bazyliszek mogła byś się przejść i zrobić fotki chłopakowi - cio
  8. Chłopak spakowany - o której po niego jutro przyjeżdżacie i kto ?
  9. Ale cięcie :crazyeye: Teraz tylko niech się szybko zagoi - dziewczynie włos urośnie i będzie miód malina:cool3::cool3::cool3:
  10. Szefowa strony gdzie jesteś rok się kończy, zapisz na pierwszej stronie wydatki - kolejne się zbliżają wielkimi krokami. U nas już trwa sylwester co jest dobre tanie na wyciszenie psa, przed większymi fajerwerkami - Urgo jest tak zestresowany że dzisiejszej nocy nie nadążałam wycierać podłogi tak wymiotował. [B]POMOCY [/B]
  11. [B]116,45[/B][B] -100.80 = 15,65 zł zostało jeszcze u mnie na puszki. [/B]
  12. [TABLE] [TR] [TD="width: 34%"] Dokument sprzedaży: Faktura na osobę prywatną [/TD] [TD="width: 33%"] [h=3]Dostawa do:[/h] Bogumiła Inowrocław 88-100 [/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE] [TR] [TH="width: 70%, bgcolor: #eeeeee"]Produkt[/TH] [TH="bgcolor: #eeeeee"]Ilość[/TH] [TH="bgcolor: #eeeeee"]Cena[/TH] [TH="bgcolor: #eeeeee"]razem[/TH] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #ffffff"] Canibaq drób puszka Kod: CAN Drób 820g [B]Opcje:[/B] Rozmiar: 6x820g (26.40 zł) [/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: center"]1[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"]26.40 zł[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"][B]26.40 zł[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #ffffff"] Canibaq wołowina puszka Kod: CAN Wołowina 820g [B]Opcje:[/B] Rozmiar: 6x820g (26.40 zł) [/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: center"]1[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"]26.40 zł[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"][B]26.40 zł[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #ffffff"] My Lord indyk z kaczką puszka Kod: MLO Indyk Kaczka 415g [B]Opcje:[/B] Rozmiar: 6x415g (16.20 zł) [/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: center"]1[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"]16.20 zł[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"][B]16.20 zł[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #ffffff"] My Lord królik serca puszka Kod: MLO Królik Serca 415g [B]Opcje:[/B] Rozmiar: 6x415g (16.20 zł) [/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: center"]1[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"]16.20 zł[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"][B]16.20 zł[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #ffffff"] Versele Laga Bento Kronen Beef Turkey puszka Kod: VL Torka wołowina indyk 400 g [B]Opcje:[/B] Rozmiar: 6x400 g (15.60 zł) [/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: center"]1[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"]15.60 zł[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"][B]15.60 zł[/B] [/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE] [TR] [TD="align: right"][B]razem:[/B] [/TD] [TD="align: right"]100.80 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"][B]Podatki:[/B] [/TD] [TD="align: right"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"]VAT 8% : [/TD] [TD="align: right"]7.47 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"][B]Koszt wysyłki:[/B] [/TD] [TD="align: right"]0.00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"]Całkowity koszt: [/TD] [TD="align: right"][B]100.80 zł[/B][/TD] [/TR] [/TABLE]
  13. [quote name='tobciu']Hej, parę złotych chciałabym na noworoczne puszki dla chłopaka wysłać. :) Myngey - na to konto, co Ci bazarowe pieniądze wysyłałam ?[/QUOTE] Tak :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:
  14. [IMG]http://moje.glitery.pl/obrazki/357/115/5-Wesoych-wit-yczy-3440.jpg[/IMG] [IMG]http://moje.glitery.pl/gify/357/116/5-niegu-po-nerki-Wesoe-9051.gif[/IMG]
  15. [IMG]http://moje.glitery.pl/gify/357/116/5-niegu-po-nerki-Wesoe-9051.gif[/IMG]
  16. [URL="http://glitery.pl/"][IMG]http://moje.glitery.pl/gify/357/116/5-niegu-po-nerki-Wesoe-9051.gif[/IMG][/URL] [URL="http://glitery.pl/"][IMG]http://moje.glitery.pl/obrazki/357/115/5-Wesoych-wit-yczy-3440.jpg[/IMG][/URL]
  17. Duży problem był z pobraniem krwi chłopak był 5 razy kuty- weterynarz przeżył pani technik także. no i ja oczywiście też - krew się nie polała tylko z żyły. Przy takim pobieraniu to by się anioł nawet wk...ił Urgo nawet nie warkną nie musiałam zbyt mocno go trzymać wystarczył masaż głowy w trakcie pobierania krwi. Dalsze zabiegi wiążą się z narkozą zapomniał się zapytać ile taka impreza kosztuje, ale nic straconego zapytam się po świętach.
  18. Rozliczenie: Zanim dojechał Brit kupiłam karmę za 11.45 zł [IMG]http://imageshack.us/a/img18/1254/dscf1014x.jpg[/IMG] Z bazarku (już jest zapisane na pierwszej stronie ) od[B] katlis[/B] 44zł na puszki dorzuciłam 44.80 zł Faktura = 88.80 zł Moje 11,45 + 44,80 = 56,25 zł - 32,70 zł[B] magdola [/B]= 23.55 zł dla mnie. Od tobciu 190 zł - 23,55 = 166,45złWeterynarz 50 zł [IMG]http://imageshack.us/a/img17/751/mu030.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/4383/mu031.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img835/5223/mu032.jpg[/IMG] 166.45-50= [B]116,45[/B] jest u mnie na puszki
  19. Pytał się co mu daje do jedzenia że przy takich brakach i te resztki ktore mu zostały to ma świetną wagę. Za żartowałam na początku ( ten chłopak żyje miłością panie doktorze miłością)
  20. Dzisiaj rozmawiałam z wetem na temat Urgo i jego uzębienia- zaproponował wstępnie badanie krwi, żeby nie robić zbyt inwazyjnych zabiegów ze względu na wiek i kiepską reakcje na narkozę przy kastracji (chodzi o usunięcie korzeni które zostały) w razie gdy zaczną te resztki go boleć - mam nadzieje że nie będą Jestem umówiona z nim na czwartek badanie krwi 50 zł. Badanie ma na celu sprawdzenie kondycji i czy coś jeszcze mu nie dolega.
  21. Dajcie jej trochę czasu ciotki, za jakiś czas jak marako pokaże jej zdjęcia to nie odróżnimy jej od reszty. Włos odrośnie przyzwyczai się do otoczenia, prze-szczeni jaką ma:lol:
  22. [quote name='tobciu'][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]MIKA, INEZ, URGO oraz DEXTER dzięki Waszej pomocy uzbierali : [/COLOR][COLOR=#ff0000]365 zł z fantów 13,66 zł z "ogonków" ----- 378,66 zł = 380 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Dextera parę dni temu odwiedziła Rodzina nim zainteresowana. Państwo się zastanowili i .... JUPIIII [/COLOR]:multi:[B][COLOR=#0000ff] [FONT=Tahoma][I] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Hałabajówka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20124864#post20124864"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Dobrą miałaś nadzieję...Dexter jedzie do nowego domku 17 grudnia, będzie miaszkał z super ciepłą rodziną i małą sunią 1,3 kg ;-) [/I][/FONT] Dexterku - trzymamy za Ciebie i Twoją nową Rodzinę kciuki. Mooocno ! Byście się pokochali NA ZAWSZE ! Decyzją Cudak, osoby odpowiedzialnej za Stepnickie biedy dochód z owego bazarku podzielimy na 1/2 (Urgo) oraz 1/2 (Inez i Mika) [/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla URGO : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Przelew do DT Myngey, dnia : 11/12/12 Potwierdzenie wpływu : [/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla Miki i Inez : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Przelew do skarbniczki magdola, dnia : 11/12/12 Potwierdzenie wpływu : :laola: Dziękuję za Waszą pomoc ! BARDZO ! [/COLOR]:laola: Wątek bazarku : [/B][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Do-28-11-12-19-g[/URL][/SIZE][/QUOTE] Potwierdzam przelew doszedł w kwocie 190 zł.:lol:
×
×
  • Create New...