-
Posts
2596 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Myngey
-
Ja na razie jestem uziemiona - może za parę dni jak mój tym czas dojdzie do siebie. A może Bazyliszek mogła byś się przejść i zrobić fotki chłopakowi - cio
-
Szefowa strony gdzie jesteś rok się kończy, zapisz na pierwszej stronie wydatki - kolejne się zbliżają wielkimi krokami. U nas już trwa sylwester co jest dobre tanie na wyciszenie psa, przed większymi fajerwerkami - Urgo jest tak zestresowany że dzisiejszej nocy nie nadążałam wycierać podłogi tak wymiotował. [B]POMOCY [/B]
-
[TABLE] [TR] [TD="width: 34%"] Dokument sprzedaży: Faktura na osobę prywatną [/TD] [TD="width: 33%"] [h=3]Dostawa do:[/h] Bogumiła Inowrocław 88-100 [/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE] [TR] [TH="width: 70%, bgcolor: #eeeeee"]Produkt[/TH] [TH="bgcolor: #eeeeee"]Ilość[/TH] [TH="bgcolor: #eeeeee"]Cena[/TH] [TH="bgcolor: #eeeeee"]razem[/TH] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #ffffff"] Canibaq drób puszka Kod: CAN Drób 820g [B]Opcje:[/B] Rozmiar: 6x820g (26.40 zł) [/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: center"]1[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"]26.40 zł[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"][B]26.40 zł[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #ffffff"] Canibaq wołowina puszka Kod: CAN Wołowina 820g [B]Opcje:[/B] Rozmiar: 6x820g (26.40 zł) [/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: center"]1[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"]26.40 zł[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"][B]26.40 zł[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #ffffff"] My Lord indyk z kaczką puszka Kod: MLO Indyk Kaczka 415g [B]Opcje:[/B] Rozmiar: 6x415g (16.20 zł) [/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: center"]1[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"]16.20 zł[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"][B]16.20 zł[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #ffffff"] My Lord królik serca puszka Kod: MLO Królik Serca 415g [B]Opcje:[/B] Rozmiar: 6x415g (16.20 zł) [/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: center"]1[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"]16.20 zł[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"][B]16.20 zł[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #ffffff"] Versele Laga Bento Kronen Beef Turkey puszka Kod: VL Torka wołowina indyk 400 g [B]Opcje:[/B] Rozmiar: 6x400 g (15.60 zł) [/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: center"]1[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"]15.60 zł[/TD] [TD="bgcolor: #ffffff, align: right"][B]15.60 zł[/B] [/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE] [TR] [TD="align: right"][B]razem:[/B] [/TD] [TD="align: right"]100.80 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"][B]Podatki:[/B] [/TD] [TD="align: right"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"]VAT 8% : [/TD] [TD="align: right"]7.47 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"][B]Koszt wysyłki:[/B] [/TD] [TD="align: right"]0.00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"]Całkowity koszt: [/TD] [TD="align: right"][B]100.80 zł[/B][/TD] [/TR] [/TABLE]
-
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
Myngey replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://moje.glitery.pl/obrazki/357/115/5-Wesoych-wit-yczy-3440.jpg[/IMG] [IMG]http://moje.glitery.pl/gify/357/116/5-niegu-po-nerki-Wesoe-9051.gif[/IMG] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Myngey replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://moje.glitery.pl/gify/357/116/5-niegu-po-nerki-Wesoe-9051.gif[/IMG] -
Duży problem był z pobraniem krwi chłopak był 5 razy kuty- weterynarz przeżył pani technik także. no i ja oczywiście też - krew się nie polała tylko z żyły. Przy takim pobieraniu to by się anioł nawet wk...ił Urgo nawet nie warkną nie musiałam zbyt mocno go trzymać wystarczył masaż głowy w trakcie pobierania krwi. Dalsze zabiegi wiążą się z narkozą zapomniał się zapytać ile taka impreza kosztuje, ale nic straconego zapytam się po świętach.
-
Rozliczenie: Zanim dojechał Brit kupiłam karmę za 11.45 zł [IMG]http://imageshack.us/a/img18/1254/dscf1014x.jpg[/IMG] Z bazarku (już jest zapisane na pierwszej stronie ) od[B] katlis[/B] 44zł na puszki dorzuciłam 44.80 zł Faktura = 88.80 zł Moje 11,45 + 44,80 = 56,25 zł - 32,70 zł[B] magdola [/B]= 23.55 zł dla mnie. Od tobciu 190 zł - 23,55 = 166,45złWeterynarz 50 zł [IMG]http://imageshack.us/a/img17/751/mu030.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/4383/mu031.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img835/5223/mu032.jpg[/IMG] 166.45-50= [B]116,45[/B] jest u mnie na puszki
-
Dzisiaj rozmawiałam z wetem na temat Urgo i jego uzębienia- zaproponował wstępnie badanie krwi, żeby nie robić zbyt inwazyjnych zabiegów ze względu na wiek i kiepską reakcje na narkozę przy kastracji (chodzi o usunięcie korzeni które zostały) w razie gdy zaczną te resztki go boleć - mam nadzieje że nie będą Jestem umówiona z nim na czwartek badanie krwi 50 zł. Badanie ma na celu sprawdzenie kondycji i czy coś jeszcze mu nie dolega.
-
[quote name='tobciu'][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]MIKA, INEZ, URGO oraz DEXTER dzięki Waszej pomocy uzbierali : [/COLOR][COLOR=#ff0000]365 zł z fantów 13,66 zł z "ogonków" ----- 378,66 zł = 380 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Dextera parę dni temu odwiedziła Rodzina nim zainteresowana. Państwo się zastanowili i .... JUPIIII [/COLOR]:multi:[B][COLOR=#0000ff] [FONT=Tahoma][I] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Hałabajówka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20124864#post20124864"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Dobrą miałaś nadzieję...Dexter jedzie do nowego domku 17 grudnia, będzie miaszkał z super ciepłą rodziną i małą sunią 1,3 kg ;-) [/I][/FONT] Dexterku - trzymamy za Ciebie i Twoją nową Rodzinę kciuki. Mooocno ! Byście się pokochali NA ZAWSZE ! Decyzją Cudak, osoby odpowiedzialnej za Stepnickie biedy dochód z owego bazarku podzielimy na 1/2 (Urgo) oraz 1/2 (Inez i Mika) [/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla URGO : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Przelew do DT Myngey, dnia : 11/12/12 Potwierdzenie wpływu : [/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla Miki i Inez : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Przelew do skarbniczki magdola, dnia : 11/12/12 Potwierdzenie wpływu : :laola: Dziękuję za Waszą pomoc ! BARDZO ! [/COLOR]:laola: Wątek bazarku : [/B][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Do-28-11-12-19-g[/URL][/SIZE][/QUOTE] Potwierdzam przelew doszedł w kwocie 190 zł.:lol: