Jump to content
Dogomania

Myngey

Members
  • Posts

    2596
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Myngey

  1. [IMG]http://imageshack.us/a/img405/2379/img00018se.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img19/5871/img00013ih.jpg[/IMG]
  2. W typie mastifa samiec [IMG]http://imageshack.us/a/img21/7936/zdjcie0015v.jpg[/IMG] Jest jeszcze suczka staruszka mastif. Labek samiec [IMG]http://imageshack.us/a/img839/7962/zdjcie0012g.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img442/3681/zdjcie0009x.jpg[/IMG] Spaniel nerwus nie wiem jak płeć [IMG]http://imageshack.us/a/img210/1709/img00016q.jpg[/IMG]
  3. Jest bokserka 5 letnia. Kiepska jakość, padał deszcz - akurat pora karmienia. [IMG]http://imageshack.us/a/img843/154/zdjcie0016t.jpg[/IMG]
  4. Jutro będę w okolicy, schronu to sprawdzę czy jest.
  5. Byłam dzisiaj u weta na szczepieniu z Mini, Urgo też był 42kg żywej wagi ;)
  6. Dziękuje, ale dla mnie takie wyprawy to chleb powszedni. Początek roku zrobiłam sobie wolne, a teraz nadrabiam.
  7. Wiem że to nie jest za ciekawa karma, ale mam teraz sezon na oddziały szpitalne ( endokrynologia, okulistyka, kardiologia) z dwójką dzieciaczków Bydgoszcz, Poznań. Miałam kolejny wyjazd, a chłopak nie miał brita musiałam zostawić coś tej starszej córce i padło na PUFFI.
  8. Odpoczynek po spacerku [IMG]http://imageshack.us/a/img801/125/dscf1040kopia.jpg[/IMG]
  9. Zanim brit został zakupiony kupiłam mu takie coś. [IMG]http://imageshack.us/a/img716/2509/dscf1015mg.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img18/1254/dscf1014x.jpg[/IMG] Nie zbyt chętne zjada.
  10. Ja mu już licytuje kaganiec na bazarku. [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/837/dsc8399.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235646-Wszystko-dla-psa-%C5%9Bwi%C4%85teczne-%C5%82owickie-wycinanki-i-inne-nowe-cuda-do-1-XII"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235646-Wszystko-dla-psa-%C5%9Bwi%C4%85teczne-%C5%82owickie-wycinanki-i-inne-nowe-cuda-do-1-XII[/URL]
  11. Wpłynęła 44zł dla [B]Urgo[/B] dzięki [B]katlis[/B] :Cool!::Cool!::Cool!:
  12. Kaska dotarła w kwocie 44zł. Jeszcze raz dziękuje w imieniu chłopaka:lol:
  13. [quote name='tobciu']Urgo dostanie ode mnie pakiet 50 ogłoszeń na mazowieckie.[/QUOTE] Zdjęcia masz te z moimi dzieciakami? - wrzuć je do ogłoszeń.
  14. Miziam chłopaka aż sicha leci:cool3: - dywan zwinęłam tak z niego się sypie, organizm chyba się nastawił że zimno w cztery literki będzie, a tu niespodzianka ciepełko.
  15. [IMG]http://imageshack.us/a/img534/5397/dscf1008hq.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img12/8414/dscf1012c.jpg[/IMG] [URL]http://imageshack.us/a/img197/6736/dscf1017e.jpg[/URL]
  16. Karma dzisiaj dotarła, Jutro wstawię zdjęcia- Baterie padły w aparacie.
  17. [quote name='katlis']zabawa w której brałam udział przyniesie na konto Urgo 24 zł, mało nie mało ale zawsze coś proszę o info kiedy pieniążki przybędą[/QUOTE] Każdy grosik się liczy :modla::modla::modla: Jak dojdzie przelew dam znać:lol:
  18. [quote name='Cudak']Czekam jeszcze na przelew, jak tylko dojdzie to zamówię suche (wyłożyć nie ma z czego niestety...). [B]katlis[/B], może prosto do [B]Myngey[/B] lepiej przesłać na puszki z tego bazarku? Ja tu skarbnikuję, ale szkoda czasu na kilka przelewów, jak można od razu do [B]Myngey[/B], a ja tylko w rozliczeniu dopiszę :)[/QUOTE] Wyśle dane do [B]katlis[/B]
  19. Do Cudak- w imieniu Urgo dziękuję.
  20. Ciotki jakiś bazarek by się przydał na puszki dla Urgo na suchą kaska jest dzięki Klubowi Wytrwałych Baloniarek na puszki można powoli już zbierać.
  21. Cudak pisała do mnie katlis gdzie ma wpłacić pieniądze dla URGO -wysłałam ja do ciebie.
  22. Bo ten chłopak ma kompleksy i zbyt często się nie uśmiecha i nie dało rady innych fotek zrobić:cool3:
×
×
  • Create New...