-
Posts
2596 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Myngey
-
[quote name='agusiazet']Od Skarpety im. Talcott, która pomaga starszym pieskom, Urgo otrzymał wsparcie bezzwrotne w wysokości 120 zł:) Bardzo proszę, o przesłanie na moje PW danych do przelewu (dane osobowe + numer konta), gdyż jestem skarbnikiem Skarpety i jak najszybciej przeleję pieniążki pieskowi! Zapraszam chętnych do zostania deklarowiczem stałym Skarpety, oto jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesków-w-potrzebie[/URL] Opiekunkę psa, bardzo proszę, aby po otrzymaniu wsparcia finansowego dla Urgo, potwierdziła ten fakt na jej wątku. Z góry dziękuję.[/QUOTE] Dziękujemy przelew dotarł w kwocie 120 zł.
-
[quote name='agusiazet']Od Skarpety im. Talcott, która pomaga starszym pieskom, Urgo otrzymał wsparcie bezzwrotne w wysokości 120 zł:) Bardzo proszę, o przesłanie na moje PW danych do przelewu (dane osobowe + numer konta), gdyż jestem skarbnikiem Skarpety i jak najszybciej przeleję pieniążki pieskowi! Zapraszam chętnych do zostania deklarowiczem stałym Skarpety, oto jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesków-w-potrzebie[/URL] Opiekunkę psa, bardzo proszę, aby po otrzymaniu wsparcia finansowego dla Urgo, potwierdziła ten fakt na jej wątku. Z góry dziękuję.[/QUOTE] Dane zostały wysłane
-
CHORY, stary łańcuchowy URGO - pomóż WYLECZYĆ // w BDT!
Myngey replied to Myngey's topic in Już w nowym domu
Dziękuje w imieniu chłopaka, każdy grosz jest na wagę złota. -
[quote name='Karilka']Niezawodna taks. Myngey - zrobimy te badania. One są od ręki czy trzeba sie umawiać? To krew, tak?[/QUOTE] To są badania od ręki, trzeba odczekać po antybiotyku,mam nadzieje ze ten zestaw starczy, a jak nie zrobi się tygodniową przerwę brania antybiotyków i badania. Najważniejsze że już nie ma ataków.
-
Badanie moczu: [IMG]http://imageshack.us/a/img267/7206/dscf1007tn.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img6/1365/dscf1005v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img442/3627/dscf1006k.jpg[/IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/35/dscf1009v.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/392/dscf1009v.jpg[/IMG][/URL] Antybiotyk[B] 6,98zł[/B] Stan konta u mnie [B]7,31zł [/B]
-
[quote name='magdola']Kurcze a na NFZ tego nie da rady zrobic?:diabloti: (sorry, nie powinnam, ale nie mogłam sie powstrzymać;)) To pewnie biochemia.... Ale aż do Wawy???? U mnie na miejscu zrobili i wynik po dwóch dniach.... I Placilam 90, ale transport tez kosztuje pewnie.... Nie doczytalam,...ekg, albo echo serca miał robione?[/QUOTE] Biochemii do warszawy by nie słał, przypomniało mi się: badanie geriatryczne - mogę zapytać u innych wetów.
-
To jest badanie krwi, nie znamy jego przeszłości, a że przy kastracji były kłopoty po narkozie i chłopak nie daje konkretnych sygnałów co mu dolega badanie to jest bardzo szczegółowe które przeprowadza się starszym psom, przed narkozą. To badanie jest w kierunku narkozy przy usuwaniu korzeni, czy się kwalifikuje do operacji czy nie ma zagrożenia że coś się stanie w trakcie czy po operacji.
-
[quote name='magdola']Ło Matko !!!!! Myngey trzymaj się..... Prezent od Ciotki [B]fochu : [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-CHORY-stary-łańcuchowy-URGO-pomóż-WYLECZYĆ-w-BDT!"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/5274/urgo.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękujemy Ciotce [B]fochu [/B]:loveu:
-
Zapomniałam, zapomniałam nazwy badania, dobra nie ważne koszt tego badania wynosi 150 zł bo jedzie to do Warszawy wyniki są po dwóch dniach, ale to dopiero jak się upora z tą krwią w moczu. Sam stwierdził że z Urgusia dziwny facet, że daje sygnały o chorobie,ale nie konkretne. Muszę go pochwalić przy RTG grzecznie leżał, dostane zdjęcie przy następnej wizycie nie czekałam aż wyschnie.
-
CHORY, stary łańcuchowy URGO - pomóż WYLECZYĆ // w BDT!
Myngey replied to Myngey's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][B]Nasza sirotka się rozchorowała[/B][/COLOR] [IMG]http://imageshack.us/a/img204/5048/dscf1009ih.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img571/8836/dscf1018gb.jpg[/IMG] -
[COLOR=#ff0000][B]Nasza sirotka się rozchorowała:placz: [/B][/COLOR] [IMG]http://imageshack.us/a/img526/7218/dscf1011cx.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img571/8836/dscf1018gb.jpg[/IMG]
-
Już po wizycie. I tak, chłopak ma krew w moczu i białko dostał receptę na 2 opakowania furaginę 50 mg, został zrobiony rentgen przewodu moczowego - wykluczono kamienie złogi. Kontrola za ok 10 dni 14 dni i znów łapanie moczu. Nadal opserwować czy są ataki. Wizyta 50 zł transport 10,40 zł = [B]60,40 zł[/B] Zdjęcia wstawie póżniej.
-
[quote name='magdola']Jestem Urgo, stary, brzydki, schorowany pies... Potomek owczarka i huskiego. Jednak moje serce zyje, kielkuje, czeka, aby moc zakwitnac w Twoim sercu. I pozistac w nim na zawsze. Kocham ludzi, koty, psy, inne zwierzęta. Moge być Twoim strozem, obrońca, przyjacielem... Dlaczego więc wciąż nie mam Ciebie? Dlaczego mnie jeszce nie kochasz? Mam jeszcze kilka lat życia, życia tylko dla Ciebie... Prosze, daj mi szanse.... Obiecuje Ci wierność, miłość i szacunek aż po grób. Urgo.[/QUOTE] "Kocham ludzi, koty,[COLOR=#ff0000][B]psy[/B], [/COLOR]inne zwierzęta." Kocham ludzi, koty, [B][COLOR=#ff0000]suki, [/COLOR][/B]inne zwierzęta.