[quote name='Kasiakk'][COLOR=#000000][INDENT]Tsa... Spacerek to może mu się podobał, ale jak patrzyłam jak Talent nie chciał wrócić i był dosłownie ciągnięty po tych kamyczka do boksu, bo inaczej się nie dało.. to po prostu myślałam, że serce mi pęknie i ledwo powstrzymałam się od łez.. Mam nadzieje, że chłopak szybko znajdzie dom, do którego będzie chciał wracać... :smile:
To prawda...jeszcze nie widzialam jak psiak moze sie az tak zapierać, zeby nie wrocic do boksu... Biedaczek... ; / A na spacerku tak chetnie biegał i skakał...Dobrze by bylo, zeby szybciutko znalazl domek, bo widac, ze nie chce siedziec w schronisku...
[/INDENT]
[/COLOR]