Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Boże widzisz i nie grzmisz....-ludzie są okrutni...dobrze,że sunia jest już w bezpiecznym miejscu i nie straciła wiary w człowieka. Maleńka trzymaj się i wracaj do zdrowia
  2. Ach te piękne,łyse,duże-chociaż sobie powzdycham
  3. Zaglądam do szalonej małolaty
  4. Zaglądam do Borysa
  5. Zaglądam do Tuptusia
  6. Zaglądam do pięknej modnisi:lol:
  7. Zaglądam do Neli
  8. przybiegłam powzdychać do pięknego wielkopsa
  9. Zaglądam do Diany
  10. Zaglądam do Rity
  11. Ło matko kolejna berneńska dziewczynka z iskierkami w oczach:evil_lol::evil_lol:będzie się działo,bo widać ,że dziewczynka chyba skora do psot i zabaw
  12. Co za historia-dobrze ,że sunia już jest bezpieczna pod skrzydłami FP i nie straciła tego swojego ONk-owego charakteru. [B]Julian [/B]przepięknie opisane zalety tej chudziutkiej suńki-mam nadzieję,że ktoś szybko zakocha się w tej dziewczynce i odda jej swoje serce i dom
  13. Co się dzieje?Piękna,duża ,łysa,mądra ,zadbana i szuka domu-świat coraz bardziej mnie zadziwia. Mam nadzieję,że ta pięknota szybko znajdzie swoich człowieków
  14. Jaki mały słodziak-kofany maluszek(na pewno szybko znajdzie domek)
  15. Jestem u psiaczków i mogę tylko pozaglądać
  16. [quote name='ElzaMilicz']Nie zagladaj tylko przyjedź do Milicza zanim go wydam. ;)[/QUOTE] Oj bardzo chętnie bym go wyczochrała-bo uwielbiam berneńskich wielkich chłopaków(mój Obelix ma tyle samo w kłębie,i też niezły z niego konik),ale niestety u mnie jak nie urok to sra**ka-więc wyślę mu wirtualne miziańce.
  17. [quote name='ElzaMilicz']Rozkręcił całe towarzystwo ([B]Thara, Zenta, Badi[/B]), wydaje mu się, że jest wielkim stróżującym berneńczykiem. :evil_lol:[/QUOTE] Oj chciałabym to zobaczyć-taki maleńtasek między wielkopsami -musi to wyglądać przekomicznie(z niecierpliwością czekam na nowe fotki maluszka). I ciągle się zastanawiam,czemu taki słodziak nie ma jeszcze swojego domku?
  18. I jak tam sytuacja z nowym domkiem?
  19. Zaglądam do maluszka
  20. Osobisty człowieku Perełki ujawnij się jak najszybciej
  21. Super wiadomości i jakie piękne "morowe"wdzianko-modnisia jak nic :evil_lol:
×
×
  • Create New...