-
Posts
1113 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RudziaPaula
-
Bardzo się cieszę że sprawa budy załatwiona,oby tylko chciał korzystac z dobrodziejstwa dachu w niepogodę. I oby Twój kręgosłup odpoczął trochę,żebyś nie musiała się martwic czy schowa się "pierdołka" czy nie. Ciepło też powinien miec,zawsze mozesz Kasiu dorzucic jakiś pled do srodka ewentualnie i już:) Pozdrawiam serdecznie i mocno sciskam wszystkich śpiących i marzących o śnie:)
-
LISEK po tak długim czasie znalazł ten jedyny dom na świecie.
RudziaPaula replied to longue's topic in Już w nowym domu
Tak mogłaby jesień wyglądac:) Całuski dla Liska:) -
Ale pięknie On wygląda!Szczęścia Brandonku:)
- 229 replies
-
- owczarek niemiecki
- pilne!!!
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Ewa Gałązka']Czy są potrzebne pieniądze na tą budę dla Farelka ? Dopiero parę dni temu weszłam na ten wątek, ile ten piesek wycierpiał ... Tak co łaska:) Buda z transportem kosztuję 620 zł.Wśród przyjaciół zebrałam 290 zł. Damita 72 - 50 zł Monika M -50 zł Roman N- 20 zł Mama moja -20 zł Andrzej J - 50 zł NN - 50 zł Ze sprzedaży ciast - 40 zł Na akonto zebranych później pieniazków 320 zł mój mąż Więc jeśli chciałabyś dopomóc to bardzo chętnie. Wydatki na Felcia są duże....
-
siedzę od 3 dni Kasiu i szlak mnie trafia:( W końcu jeden pan sie odezwał-robi je jako stolarz ( http://allegro.pl/solidne-budy-dla-psow-ocieplone-z-wiatrolapem-i2680943185.html) zmiana będzie taka ze zamiast 2 cm da 5cm styropianu,wiatrołap,folia, niżej wejscie... Chyba na to się zdecyduję...bo przyznam szczerze że oczy mnie bolą,tz się denerwuję bo zamiast obiadów i mnie kręcącej się widzi tylko mnie przed netem:( Decyzja zapadła,"domek "zamówiony.Ulepszona wersja w/p budki. Kasia zadowolona,ja też...nie wiem czy Felcio też ale będzie dobrze:)
-
LISEK po tak długim czasie znalazł ten jedyny dom na świecie.
RudziaPaula replied to longue's topic in Już w nowym domu
Witaj Lisku w ten słoneczny(u mnie przynajmniej) dzionek:) -
Cieszę się bardzo z zapędów Felcia,z tego że tak fajnie idzie śladami Alfa i Pusi:) Moje psiaki też nie przepadają za takimi pracownikami:( Cieszę się dotarło wszystko,ale mam pytanko,czy z karmą gratisy przyszły-ciasteczka? Udało mi się zebrac wśród znajomych pieniądze,ale znalezienie odpowiedniej budki wcale nie jest łatwe:( Albo nie aktualne,albo cena jednak ogromna albo transport za drogi:( Skontaktowałam się z jedną firmą wczoraj.Zapytałam czy jest mozliwosc urozmaicenia-dodatkowy grubszy styropian,wiatrołap,może ciut grubszy też materiał no i folia.Od wczoraj cisza:( ale w ten sposób będę szukac,aby dodatkowo dopłacic za to wszystko co chcę więcej. Pozdrawiam serdecznie i mocno sciskam:)
-
LISEK po tak długim czasie znalazł ten jedyny dom na świecie.
RudziaPaula replied to longue's topic in Już w nowym domu
Mocno ściskamy,całujemy i miziamy Liska pięknego:) -
Witam Farelkowice całe:) Kasiu,karma poszła-powinna byc w piątek najpóźniej u Ciebie:) Cieszę się ze cora częściej zdarza mu się obszczekiwac,merdac ogonkiem na twój widok:) D...a z tego domku.Dzwoniłam żeby dowiedzic się wszystkiego i wogóle..okazało się że domek jest zbudowany z boazerii(takiej grubosci)no i 4 cm styropianu. Pozdrawiam serdecznie:) Znalazłam jeszcze cos takiego...jak myślicie? http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-akcesoria-dla-zwierzat-BUDA-DLA-PSA-DU-A-OCIEPLANA-BARDZO-KOMFORTOWA-TWOJA-CENA-W0QQAdIdZ420513116
-
LISEK po tak długim czasie znalazł ten jedyny dom na świecie.
RudziaPaula replied to longue's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Lisku:) Mało cusik nas tutaj przebywa:) -
Dzięki Wolf,ale to wzmaga niestety koszty.Bo od Ciebie do Kasi koszt transportu to ok 80 zł no i z powrotem....pewnie że gdyby się sprawdziło to fajnie.Ale wtedy trzeba by było i tak zamówic.Więc z 500 zł robi się prawie 700:( Mam już uzbierane 100 zł bo wpłaciła Monika M 50 zł.Resztę uzbieram jakoś jeszcze:)
-
Wolf nie oszukujmy się,meble itp robione w czasach komunistycznych dalej gdzie nie gdzie trzymają się...solidne wszystko było.Może niezbyt dziś piękne(inny dizain)ale trwałe! Dziś produkuję się niestety szmelc:( I niestety jak się nie ma zdolnosci i nie ma fachu w ręku to trzeba zapłacic.Nie mam wyjścia. Wiem że ta buda nie wytrzyma 20 lat,aby wytrzymała chodź 5 latek.....
-
[quote name='wolf122']Tutaj znalazłem w miarę porządną budę do kupienia Też z tą pilśnią ale widocznie jako docieplenie wszyscy się tego łapią.Ale jak zaimpregnowane,to może nie jest tak źle:razz:.Nie jest to ideał ale przynajmniej grubość odpowiednia :cool3: http://lawkiparkowe.eu/buda-wzor-6-owczarek-niem-vmp-56.html [/QUOTE Widziałam tą budę,tylko ona bez wiatrołapu i inne też bez niego są.I to jest minus. Farel zawsze był w budzie,kwestia czy wejdzie tam(fizycznie czy zdoła)ale jak nie spróbuję to nie bedzie wiadomo...
-
Wykonanie - Przestronna buda dla psów wielkości owczarka niemieckiego. Budy wykonane są z drewna iglastego łączonego na wpust i pióro, skręcane wkrętami do drewna, dzięki czemu wytrzymają wiele sezonów. Ocieplenie - Budy ocieplone są styropianem 2cm i obite od wewnątrz płytą pilśniową. Opcjonalnie wykonujemy docieplenie ze styropianu o grubości 4cm oraz docieplenie podłogi styropianem o grubości 2cm. Dach - Dwuspadowy dach pokryty papą bitumiczną z posypką. W standardzie jest papa koloru czarnego. Malowanie - Buda dla psa zabezpieczona jest impregnatem w kolorze jasnej zieleni, chroniącym przed przed czynnikami biologicznymi i atmosferycznymi. Można zamówić dodatkowe malowanie na jeden z pięciu kolorów. Ochrona - Dodatkowa ochrona psa przed wiatrem lub deszczem to paski przezroczystej folii termicznej zasłaniającej wejście do budy. Można również zamówić obicie wejścia specjalną deską o grubości 2 cm i szerokości 5 cm, której zadaniem jest ochrona krawędzi wejścia przed ogryzaniem przez psa. Wygoda - Budy dostarczamy kurierem w stanie zmontowanym, gotowe do użycia. Wymiary zewnętrzne budy: szerokość - 73 cm wysokość - 85 cm długość - 100 cm wejście - 32/44 cm legowisko - 96/66 cm okap wystaje przed budę ok. 40 cm Buda dla psa rozmiar XL ocieplona z wiatrołapem - dostawa w całości kurierem - kliknij WIĘCEJ INFORMACJI. Docieplenie podłogi : 2cm styropian Kolor budy : bez malowania Obudowa wejścia : bez obudowy Osłona wejścia : folia termiczna Grubość ocieplenia : styropian 4 cm to opis tej budki Do tego przecież na wszystko sprzedawane w kraju jest gwarancja 2 lata.