Jump to content
Dogomania

RudziaPaula

Members
  • Posts

    1113
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by RudziaPaula

  1. Bardzo się cieszę że sprawa budy załatwiona,oby tylko chciał korzystac z dobrodziejstwa dachu w niepogodę. I oby Twój kręgosłup odpoczął trochę,żebyś nie musiała się martwic czy schowa się "pierdołka" czy nie. Ciepło też powinien miec,zawsze mozesz Kasiu dorzucic jakiś pled do srodka ewentualnie i już:) Pozdrawiam serdecznie i mocno sciskam wszystkich śpiących i marzących o śnie:)
  2. Tak mogłaby jesień wyglądac:) Całuski dla Liska:)
  3. Obawiam się ze zniknęła...trudno. Farela nie obchodzi dlaczego,w jakim celu.On musi miec i już.Nie może czekac na leki,jedzenie itp Prawda też taka jest że jakby ktoś miał możliwosci i chciał pomóc,to wszystko jest możliwe.Nie ma rzeczy nie możliwych. Szkoda mi tylko Kasi:(
  4. Niestety nie.Fundacja nie finansuję w żaden sposób Felcia.Nie zbiera również pieniedzy na Niego.
  5. [quote name='Ewa Gałązka']Czy są potrzebne pieniądze na tą budę dla Farelka ? Dopiero parę dni temu weszłam na ten wątek, ile ten piesek wycierpiał ... Tak co łaska:) Buda z transportem kosztuję 620 zł.Wśród przyjaciół zebrałam 290 zł. Damita 72 - 50 zł Monika M -50 zł Roman N- 20 zł Mama moja -20 zł Andrzej J - 50 zł NN - 50 zł Ze sprzedaży ciast - 40 zł Na akonto zebranych później pieniazków 320 zł mój mąż Więc jeśli chciałabyś dopomóc to bardzo chętnie. Wydatki na Felcia są duże....
  6. Właśnie tak pomyślałam czy Alfi nie będzie też chciał ha ha ha...mogę jeszcze ewentualnie zamówic taką trochę podwójną... ha ha ha
  7. siedzę od 3 dni Kasiu i szlak mnie trafia:( W końcu jeden pan sie odezwał-robi je jako stolarz ( http://allegro.pl/solidne-budy-dla-psow-ocieplone-z-wiatrolapem-i2680943185.html) zmiana będzie taka ze zamiast 2 cm da 5cm styropianu,wiatrołap,folia, niżej wejscie... Chyba na to się zdecyduję...bo przyznam szczerze że oczy mnie bolą,tz się denerwuję bo zamiast obiadów i mnie kręcącej się widzi tylko mnie przed netem:( Decyzja zapadła,"domek "zamówiony.Ulepszona wersja w/p budki. Kasia zadowolona,ja też...nie wiem czy Felcio też ale będzie dobrze:)
  8. Witaj Lisku w ten słoneczny(u mnie przynajmniej) dzionek:)
  9. Cieszę się bardzo z zapędów Felcia,z tego że tak fajnie idzie śladami Alfa i Pusi:) Moje psiaki też nie przepadają za takimi pracownikami:( Cieszę się dotarło wszystko,ale mam pytanko,czy z karmą gratisy przyszły-ciasteczka? Udało mi się zebrac wśród znajomych pieniądze,ale znalezienie odpowiedniej budki wcale nie jest łatwe:( Albo nie aktualne,albo cena jednak ogromna albo transport za drogi:( Skontaktowałam się z jedną firmą wczoraj.Zapytałam czy jest mozliwosc urozmaicenia-dodatkowy grubszy styropian,wiatrołap,może ciut grubszy też materiał no i folia.Od wczoraj cisza:( ale w ten sposób będę szukac,aby dodatkowo dopłacic za to wszystko co chcę więcej. Pozdrawiam serdecznie i mocno sciskam:)
  10. :( Współczuje Ja jechałam poniekąd specjalnie 400 km w jedna strone do Felcia żeby zawiesc Go do weta na pobranie wycinka skóry(podejrzenie nużeńca).okazało się po tyg że próbki zagineły. Masakra bo Felcia tylko autem a opiekunka go nie ma.
  11. Mocno ściskamy,całujemy i miziamy Liska pięknego:)
  12. Facet za 350 zł sprzeda,ale niestety koszty transportu są ogggromne:( sorry,ale ja nie mam pojęcia czy dobra czy zła,czy nie za zimno będzie Mu itp...dlatego szukam i pytam Was,bardziej znajomych w tym temacie niz ja. Już mnie cholera strzela.Nic nie mogę ciekawego znaleśc w tym necie!!!!!!!!!!
  13. nie rozumiem? szukam i szukam zeby dobre,nie zbyt drogie i korzystne dla Felcia
  14. Witam Farelkowice całe:) Kasiu,karma poszła-powinna byc w piątek najpóźniej u Ciebie:) Cieszę się ze cora częściej zdarza mu się obszczekiwac,merdac ogonkiem na twój widok:) D...a z tego domku.Dzwoniłam żeby dowiedzic się wszystkiego i wogóle..okazało się że domek jest zbudowany z boazerii(takiej grubosci)no i 4 cm styropianu. Pozdrawiam serdecznie:) Znalazłam jeszcze cos takiego...jak myślicie? http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-akcesoria-dla-zwierzat-BUDA-DLA-PSA-DU-A-OCIEPLANA-BARDZO-KOMFORTOWA-TWOJA-CENA-W0QQAdIdZ420513116
  15. Dzień dobry Lisku:) Mało cusik nas tutaj przebywa:)
  16. Zawsze można ładnie po prostu poprosic:) Dobranoc i jeszcze raz Wolf dziękuję:)
  17. Ale nie ma czego się wstydzic,nie Ty pierwszy i nie Ty ostatni:)
  18. Dzięki Wolf,ale to wzmaga niestety koszty.Bo od Ciebie do Kasi koszt transportu to ok 80 zł no i z powrotem....pewnie że gdyby się sprawdziło to fajnie.Ale wtedy trzeba by było i tak zamówic.Więc z 500 zł robi się prawie 700:( Mam już uzbierane 100 zł bo wpłaciła Monika M 50 zł.Resztę uzbieram jakoś jeszcze:)
  19. Wolf nie oszukujmy się,meble itp robione w czasach komunistycznych dalej gdzie nie gdzie trzymają się...solidne wszystko było.Może niezbyt dziś piękne(inny dizain)ale trwałe! Dziś produkuję się niestety szmelc:( I niestety jak się nie ma zdolnosci i nie ma fachu w ręku to trzeba zapłacic.Nie mam wyjścia. Wiem że ta buda nie wytrzyma 20 lat,aby wytrzymała chodź 5 latek.....
  20. [quote name='wolf122']Tutaj znalazłem w miarę porządną budę do kupienia Też z tą pilśnią ale widocznie jako docieplenie wszyscy się tego łapią.Ale jak zaimpregnowane,to może nie jest tak źle:razz:.Nie jest to ideał ale przynajmniej grubość odpowiednia :cool3: http://lawkiparkowe.eu/buda-wzor-6-owczarek-niem-vmp-56.html [/QUOTE Widziałam tą budę,tylko ona bez wiatrołapu i inne też bez niego są.I to jest minus. Farel zawsze był w budzie,kwestia czy wejdzie tam(fizycznie czy zdoła)ale jak nie spróbuję to nie bedzie wiadomo...
  21. Wykonanie - Przestronna buda dla psów wielkości owczarka niemieckiego. Budy wykonane są z drewna iglastego łączonego na wpust i pióro, skręcane wkrętami do drewna, dzięki czemu wytrzymają wiele sezonów. Ocieplenie - Budy ocieplone są styropianem 2cm i obite od wewnątrz płytą pilśniową. Opcjonalnie wykonujemy docieplenie ze styropianu o grubości 4cm oraz docieplenie podłogi styropianem o grubości 2cm. Dach - Dwuspadowy dach pokryty papą bitumiczną z posypką. W standardzie jest papa koloru czarnego. Malowanie - Buda dla psa zabezpieczona jest impregnatem w kolorze jasnej zieleni, chroniącym przed przed czynnikami biologicznymi i atmosferycznymi. Można zamówić dodatkowe malowanie na jeden z pięciu kolorów. Ochrona - Dodatkowa ochrona psa przed wiatrem lub deszczem to paski przezroczystej folii termicznej zasłaniającej wejście do budy. Można również zamówić obicie wejścia specjalną deską o grubości 2 cm i szerokości 5 cm, której zadaniem jest ochrona krawędzi wejścia przed ogryzaniem przez psa. Wygoda - Budy dostarczamy kurierem w stanie zmontowanym, gotowe do użycia. Wymiary zewnętrzne budy: szerokość - 73 cm wysokość - 85 cm długość - 100 cm wejście - 32/44 cm legowisko - 96/66 cm okap wystaje przed budę ok. 40 cm Buda dla psa rozmiar XL ocieplona z wiatrołapem - dostawa w całości kurierem - kliknij WIĘCEJ INFORMACJI. Docieplenie podłogi : 2cm styropian Kolor budy : bez malowania Obudowa wejścia : bez obudowy Osłona wejścia : folia termiczna Grubość ocieplenia : styropian 4 cm to opis tej budki Do tego przecież na wszystko sprzedawane w kraju jest gwarancja 2 lata.
×
×
  • Create New...