[quote name='michelle04']Kuki śmiga po ogrodzie, aż milo popatrzeć, chce się bawić, tarzać,biegać
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12031/bee881930013b0504ff881ff/sdc18411[/IMG]
Chyba jest zadowolony :)[/QUOTE]
Nie chyba....na pewno jest szczęśliwy i zadowolony :) Super!!!