Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Przypominam ,że mam do oddania na bazarek o ile jakaś Cioteczka będzie robiła kilka fantów na Gizma. Mogę wysłać wszystko na podany adres lub wysyłać fanty od siebie.
  2. [quote name='Isadora7'] w ciągu kilku dni, nie powiem dokładnie daty, ale powiem ze jak będa wyniki natychmiast podam informacje, a raczej zrobi to wolontariuszka z Fundacji (przyp. nick Nenufar)[/QUOTE] Ja trzymam tylko kciuki aby pozwoliły na przeprowadzenie małej operacji.
  3. ...jak ten czas powoli leci :/ Czekamy!
  4. Kolejne bidulce...Szkoda, że nie mogę Wam pomóc :(
  5. Śliczny z niego maluszek. Mam nadzieję, że poniedziałek przyniesie nam tylko dobre nowiny po rozmowie z profesorem :)
  6. [quote name='Miła od Gucia']wraca to prawda, folder i skarbonka leżą u mnie w biurze na ławie często jest tak, że jak przychodzą studenci, to czekam, dyplomatycznie, czy dojrzą i dostrzegają sami a co to jaki piesek biedny, mówią są momenty, że pytam, hi hi, jak załatwię studenta pozytywnie lubisz psy ???? a dalej wiecie hi hi[/QUOTE] Wszystkie sposoby, które prowadzą do celu są dobre :evil_lol: Miziole dla małej :calus:
  7. [quote name='MaDi']Gizmo się rozkręca, zapomniał się chyba złapał w zęby mojego klapka i podrzucił:) Pokazał tez że potrafi szczekać i drapać zamknięte drzwi:roll:[/QUOTE] Szczeka bo pewność siebie mu wraca...a skrobie... wtedy kiedy ciebie przy nim nie ma ? Moja skrobie kiedy chce iść na dwór. Czekamy na zdjęcia:)
  8. [quote name='Sarunia-Niunia']Foczuniu - ciotka całuje Cię w sam nochalek:)[/QUOTE] A ja przesyłam czochraczki :)
  9. [quote name='MaDi']Melduje,że podkłady dotarły.[/QUOTE] :) Podnoszę małego coby jak najwięcej Cioć o nim wiedziało :) Buziole dla Gizma :cool3:
  10. Muszę się pochwalić, że miałam przyjemność poznać dzisiaj Macie a co za tym idzie całe jej towarzystwo :D Jeden misiolek "przywitał" mnie w progu. Przywitał to za dużo powiedziane....po prostu tolerował mnie na tyle - chyba tylko dzięki Maci- że pozwolił mi wejść do domu. Tam zostałam powitana przez kolejną trójkę :) Jeden przez cały czas mojego pobytu powarkiwał na mnie:cool3: ( obrońca domu) Rafik i jeszcze jedno cudeńko (niestety nie wiem jak się wabi :() dał się pogłaskać. Mały niestety tylko raz bo kiedy Macia powstrzymywała swojego groźnego, warczącego zwierza :lol: przed atakiem na mnie mały trzymał się oczywiście jak najbliżej niej :) Za to Cudeńko wylizało mnie i widać było zadowolone z głaskania i drapania za uszkiem. Maciu miło było mi poznać Ciebie i Twoją ekipę :D
  11. [quote name='MaDi']Dobra myśl, z jakiego jesteś miasta?[/QUOTE] Można powiedzieć, że z Leszna :)
  12. Może jakaś cioteczka zrobi bazarek? Z chęcią oddam kilka fantów na tego szkraba.
  13. Kupiłam Kltlix-a. Za jakiś czas zdam relację czy jest wystarczająca.
  14. Urocze z niej maleństwo :) Mam nadzieję ,że pomimo swojej fobii znajdzie szybko kochający dom :)
  15. Podrzucam :) Im więcej przeczyta i zobaczy tym więcej Gizmowi pomoże :)
  16. Podkłady wysłane. Teraz będę trzymać kciuki żeby mały jak najszybciej odzyskiwał zdrowie.
  17. [quote name='MaDi']Właśnie o takie nam chodzi. Podam Ci mój adres na PW.[/QUOTE] Dzisiaj już nie dam rady wysłać ale jutro na 100% wyślę poleconym :) Czy oczka były już konsultowane?. One mają takie delikatne te ślepka a tu taki ich tragiczny stan :(
  18. Filmik z TV widziałam. Fajnie, naturalnie wyszło :) Mam nadzieję, że z załatwianie innych mediów wyjdzie Wam po myśli :) Głaski dla małego :)
  19. [quote name='Mika31']ja też czekam niestety moja choroba ogromnie deorganizuję mi życie i dla tego mogę dać fanty tylko[/QUOTE] Więc życzę dużo zdrowia :):calus: Wiem coś o tym bo już dwa lata męczę się ze swoją ale co tam. Byle do przodu ;) [quote name='Carrie i Tequila']Dobra to jak się nikt nie zgłasza, to ja mogę zrobić bazarek. Ale muszę najpierw trochę fantów poszukać :) Żeby było coś nowego.[/QUOTE] Jak już pisałam ja mogę trochę dla Foczki fantów naszykować. Tylko musimy się dogadać czy mam fanty do Ciebie wysłać czy podesłać zdjęcia i wysyłać później od siebie :) Głaski dla Foczki :)
  20. Następne biedactwo...aż strach się bać co znowu będzie w czasie wakacji :(
  21. [quote name='wilczka']jesli ktos kupuje psa z ogloszenia z internetu z pseudo to powinien miec tego swiadomosc.tego typu problemy sa naglasniane teraz wszedzie-fb,nasze klasy,gazety,telewizja......nawet na tablicy dajac ogloszenie kupie czy sprzedam psa pokazuje sie fragment ustawy o ochronie zwierzat.nie trzeba byc na dogo od 10 lat zeby miec tego swiadomosc. jesli chodzi o uswiadamianie to jestem jak najbardziej za-ja juz prowadze lekcje w szkolach zeby uswiadamiac dzieci od malego. i dziwi mnie fakt ze trafilam na watek psow w potrzebie gdzie 98% ma psa kupionego w pseudo chwali sie tym i nie widzi w tym nic zlego. brak swiadomosci w tym wypadku nie jest dla mnie wytlumaczeniem. ale widze ze jako chyba jedyna nie tolerujaca pseudo i robienia tam zakupow nie pasuje do tego watku. fakt ze nie mam psa z pseudo chyba dyskwalifikuje mnie do wypowiedzi na tym watku-jakby na to nie patrzyl nie jestem jedna z was.... wies spadam-przepraszam za zamieszanie jakie tu wprowadzilam. pozdrawiam[/QUOTE] Chwała Ci za uświadamianie już najmłodszego pokolenia tylko nie mogę dopatrzyć się gdzie chwalimy się tym ,że mamy psy z pseudo i że nie widzimy w tym nic złego? To ,że piszę ,że kocham swojego pieska i że nie oddałabym jej za żadne skarby to jest to chwalenie i nie widzenie tego ZŁEGO? "ale widze ze jako chyba jedyna nie tolerujaca pseudo i ..." to niby my tolerujemy??? I po to tu jesteśmy? Również pozdrawiam.
  22. Bidulek :( Mam podkłady (ale takie dla ludzi), które zostały mi po moich pieskach. Cała nieotwarta paczka 30 sztuk o wymiarach 40 cm na 60 cm Jeśli mogą takie być dla małego proszę o podesłanie mi adresu na priv gdzie mam je wysłać.
  23. [quote name='Mika31']tak ciociu cierpie na nadmiar fantów[/QUOTE] Ale dlaczego do mnie :mad: Sama chcę się "pozbyć" swoich :razz: Poczekajmy może do czasu aż się chętna na zrobienie bazarku cioteczka zgłosi :)
×
×
  • Create New...