-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
b-b replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nenufar']Z tego co się orientuje w wynikach nie ma jakiejś tragedii ale myślę, że więcej będzie wiadomo po wizycie. Wizyta będzie jak tylko uda się ją gdzieś wcisnąć w grafik lekarza.[/QUOTE] Uda to się w czerwcu czy raczej dalej? buziole malutka :) -
Bidulek kochany...trzymam kciuki aby mimo wszystko coś jednak widział. A tego "właściciela" to bym też...:mad:
-
Czy profesor coś mówił jakie są rokowania z tym operowanym oczkiem? Buziole malutki:)
-
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
b-b replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Czochraczki Foczko :) -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
b-b replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Isadora a jakie są? I kiedy ma być ta wizyta u profesora? -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
b-b replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
No proszę lubi się kamuflować i obserwować świat z bezpiecznego miejsca :D Przytulaski dla małej :calus: A cioteczki zapraszamy na bazarki dla małej :cool3: -
[quote name='Lusia91']Nie ma sprawy, mogę poczekać. I wtedy zrobi się większy bazarek o ile cioteczko na pewno wyślesz te rzeczy, bo potem może się okazać, że ja zwlekam, bo czekam a Ty na przykład zapomniałaś albo coś;) [/QUOTE] Podaj adres na PW.Mam około 20 fantów. Jak coś jeszcze znajdę to albo doślę w trakcie albo zostawimy to do następnego bazarku na Gizma :) Wysłałam PW do Ciebie !!!
-
[quote name='MaDi']Dalsze wieści...daje mi popalić na maksa:evil_lol::shake:[/QUOTE] Możemy prosić o więcej informacji? Co miał dzisiaj robione? Czuje się chyba dość dobrze skora daje Ci popalić ;)
-
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
b-b replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Przytulaski Fociu :) -
[quote name='Merys']Operacja się udała :multi: Gizmo się wybudza.[/QUOTE] Kochany maluszek :loveu: Wspaniałe wieści:multi: ale prosimy o dalsze relacje co z małym:mad::cool3:
-
[quote name='MaDi']Można wiedzieć co naszykowałaś:cool3:?[/QUOTE] Trochę pierdół dla dzieciaków - zabawki. Kilka torebek, parę rzeczy dla psiaka, coś tam do włosów mam a jak znajdę trochę czasu to wdrapię się jeszcze na poddasze w celach poszukiwawczych ;) [quote name='Lusia91']Ja będę robiła bazarek, jeżeli o to chodzi:)[/QUOTE] Kiedy? Bo dla mnie lepiej jak nie szybciej niż w weekend. Zdążę jeszcze coś skombinować ;)