Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Szkoda...Już szczęśliwa za TM. Moje uznanie dla Was dziewczyny za tak sprawnie przeprowadzoną akcję! Trzymam kciuki ! :)
  2. No to czekamy na zdjęcia Rafiego :) Czochraczki dla niego i oczywiście dla reszty Twojej bandy a buziole dla Frajerki ;)
  3. Kolejny bidulek kochany :( Postaram się pomóc za jakiś czas. Chwilowo kasy brak :/
  4. Kamień z serca!!! Cudowne wiadomości!:D Kochana kruszynka dostała piękne imię! MUFKA - jak to dumnie brzmi ;) Postaram się za jakiś czas wspomóc pieniężnie małą...chwilowo kryzys w portfelu :( Kciuki nadal ściskam :)
  5. [quote name='Nenufar']Z tego co się orientuje w wynikach nie ma jakiejś tragedii ale myślę, że więcej będzie wiadomo po wizycie. Wizyta będzie jak tylko uda się ją gdzieś wcisnąć w grafik lekarza.[/QUOTE] Uda to się w czerwcu czy raczej dalej? buziole malutka :)
  6. Bidulek kochany...trzymam kciuki aby mimo wszystko coś jednak widział. A tego "właściciela" to bym też...:mad:
  7. Czy profesor coś mówił jakie są rokowania z tym operowanym oczkiem? Buziole malutki:)
  8. I tym razem jak widać intuicja Cie nie zawiodła. Gdybyś sobie odpuściła jazdę po małą...kto wie co teraz by było. Przesyłam dobre myśli i nadal mocno trzymam kciuki! Nie poddawaj się maleńka!!! Brawo Dziewczyny !!! :D :D
  9. Bdyby miały to nie jeden psiak by żył wiecznie... Maleńka trzymaj się !!!
  10. Isadora a jakie są? I kiedy ma być ta wizyta u profesora?
  11. No tak jeszcze to :-(... bo mało jeszcze od życia po dupie dostała. Trzymaj się maleńka!!!
  12. Matko...jakie bestię jak ten palant tylko na Sybir wysłać! Biedna kruszynka:-( Kiedy będzie wiadomo czy ten brzuszek to ciąża czy może zatrucie i jaki jest faktycznie jej stan zdrowia?
  13. No proszę lubi się kamuflować i obserwować świat z bezpiecznego miejsca :D Przytulaski dla małej :calus: A cioteczki zapraszamy na bazarki dla małej :cool3:
  14. To przykre. Chociaż w tych ostatnich dniach swojego życia zazna wolności.
  15. [quote name='Lusia91']Nie ma sprawy, mogę poczekać. I wtedy zrobi się większy bazarek o ile cioteczko na pewno wyślesz te rzeczy, bo potem może się okazać, że ja zwlekam, bo czekam a Ty na przykład zapomniałaś albo coś;) [/QUOTE] Podaj adres na PW.Mam około 20 fantów. Jak coś jeszcze znajdę to albo doślę w trakcie albo zostawimy to do następnego bazarku na Gizma :) Wysłałam PW do Ciebie !!!
  16. Widać, że chłopak się wyrabia. To dobrze :) Nie myślałam ,że z Frajerki taka zaborcza bestYja:cool3: Jeszcze nigdy pierwszy raz spotkany pies tak mnie nie wylizał:grins:
  17. [quote name='MaDi']Dalsze wieści...daje mi popalić na maksa:evil_lol::shake:[/QUOTE] Możemy prosić o więcej informacji? Co miał dzisiaj robione? Czuje się chyba dość dobrze skora daje Ci popalić ;)
  18. [quote name='Merys']Operacja się udała :multi: Gizmo się wybudza.[/QUOTE] Kochany maluszek :loveu: Wspaniałe wieści:multi: ale prosimy o dalsze relacje co z małym:mad::cool3:
  19. [quote name='MaDi']Można wiedzieć co naszykowałaś:cool3:?[/QUOTE] Trochę pierdół dla dzieciaków - zabawki. Kilka torebek, parę rzeczy dla psiaka, coś tam do włosów mam a jak znajdę trochę czasu to wdrapię się jeszcze na poddasze w celach poszukiwawczych ;) [quote name='Lusia91']Ja będę robiła bazarek, jeżeli o to chodzi:)[/QUOTE] Kiedy? Bo dla mnie lepiej jak nie szybciej niż w weekend. Zdążę jeszcze coś skombinować ;)
×
×
  • Create New...