-
Posts
985 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natalka9860
-
aaa wiecie, zapomniałam wam newsów przekazać :-o ......................moja...........koleżanka..................jest...............w...............ciąży!!!!!!!!!!! :crazyeye: rozumiecie? 13-latka w ciąży?????????? a najgorsze, że to taka, że pali pije i wgl, teraz nic pewnie nie pije, ani nie pali, ale to już 2 mies, a niedawno się dowiedziała więc pewnie i paliła i piła.... pojąć nie mogę, jaka to durnota... moim skromnym zdaniem dzieci nie powinny się brać za robienie dzieci........ ja nawet nie myślę.................. szok?!!!!!!!!!!!!!! łoooo matko, przecież ona życia mieć nie będzie............. nic tylko współczuć takiego rozumu, przecież na stosunki będzie miała jeszcze czas............ AAAAAAAAAAAAAAAA
-
[quote name='paula_t']Jak zwykle niezawodna :) dobrze, że przynajmniej 5 maluchów gdzieś jedzie i Pipi będzie miała mniej roboty, bo tych psiaków potrzebujących pomocy jest niezliczona ilość...[/QUOTE] trzeba ratować:) miało być dla aramiska, ale tu pilniejsze, a Aramis ma jakieś deklaracje i pomoce:)
-
Agatka- a co chcesz? :) kuurtki czy ciuchy jakieś, czy kosmetyki czy psiowe cuś? to moze zaraz zacznę fotyy robić:)
-
Nikt mi nie daje odp, ale się wepcham: Jutro robię psi bazarek, za pieniążki z niego zamówię karmę, odrobaczenia i co bd trzeba:)
-
to co z tym bazArem? no moja propozycja aktualna...
-
ok, to ja mogę zrobić bazarek a z dochodu jakąś karmę kupić czy cuś....
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
natalka9860 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Pani Irenko- tak jak napisałam na priv, nie ma sprawy, to nie chodziło o mnie tylko o ludzi, którzy są nie ufni, ja ufam calkowicie:) PODZIWIAM WKŁAD JAKI PANI DAJE W TE BEIDAKI... proszę tylko o potwierdzenie na bazarku że pieniążki doszły:) -
[quote name='paula_t']Nie da się inaczej zapraszać ludzi na bazarki i wątki, więc nie ma innej opcji, jak wysyłanie pw albo wpisy w profilach. Poza tym spamowanie nie może być w żadnym wypadku wytłumaczeniem dla takiego słownictwa i dla takiego chamstwa. Dobrze, że mod zainterweniuje.[/QUOTE] :spam2: ooo a jak inaczej?? inaczej się nie da!! a dla niej :ban:
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
natalka9860 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Pipi proszę o jakiś paragon na bazarek... -
a ja lubię bez furta zwierzaki, mojej siostry koleżanka ma 4 suczki w tym jedna "goła" i jest taka fajniutka, ale osobiście wolę takie futerkowate, mój ma włosy, a nie sierść:) bo to shih-tzu:D i lubię pomiziać się we włoskach, szczególnie jak miał takie dłuugie, ale teraz znowu hodujemy, bo nie ma czego pokręcić paluszkiem:D