Jump to content
Dogomania

natalka9860

Members
  • Posts

    985
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natalka9860

  1. aaa wiecie, zapomniałam wam newsów przekazać :-o ......................moja...........koleżanka..................jest...............w...............ciąży!!!!!!!!!!! :crazyeye: rozumiecie? 13-latka w ciąży?????????? a najgorsze, że to taka, że pali pije i wgl, teraz nic pewnie nie pije, ani nie pali, ale to już 2 mies, a niedawno się dowiedziała więc pewnie i paliła i piła.... pojąć nie mogę, jaka to durnota... moim skromnym zdaniem dzieci nie powinny się brać za robienie dzieci........ ja nawet nie myślę.................. szok?!!!!!!!!!!!!!! łoooo matko, przecież ona życia mieć nie będzie............. nic tylko współczuć takiego rozumu, przecież na stosunki będzie miała jeszcze czas............ AAAAAAAAAAAAAAAA
  2. [quote name='paula_t']Jak zwykle niezawodna :) dobrze, że przynajmniej 5 maluchów gdzieś jedzie i Pipi będzie miała mniej roboty, bo tych psiaków potrzebujących pomocy jest niezliczona ilość...[/QUOTE] trzeba ratować:) miało być dla aramiska, ale tu pilniejsze, a Aramis ma jakieś deklaracje i pomoce:)
  3. Agatka- a co chcesz? :) kuurtki czy ciuchy jakieś, czy kosmetyki czy psiowe cuś? to moze zaraz zacznę fotyy robić:)
  4. mam cuudne zapachy w domu:) ale powiem wam, że się przyzwyczaiłam i zaczęłam lubić te zapachy. aa może ktoś chętny na bazarek psiowo kosmetyczny? jutro będę robić dla Pipi:)
  5. Nikt mi nie daje odp, ale się wepcham: Jutro robię psi bazarek, za pieniążki z niego zamówię karmę, odrobaczenia i co bd trzeba:)
  6. hahah:D ciekawe czy Michelle już odebrała?? :P i czy Maniek już wcina :) mój dzisiaj zżera penisa hahahaha :D:evil_lol::razz:
  7. [quote name='paula_t']No właśnie nikt nie pilnuje w trakcie kiedy biedna ciotka Paulina tyra za darmola na praktykach :eviltong:[/QUOTE] cooo?? :angryy: jak to nikt?? :razz: a jaa??:eviltong:
  8. to co z tym bazArem? no moja propozycja aktualna...
  9. ok, to ja mogę zrobić bazarek a z dochodu jakąś karmę kupić czy cuś....
  10. [quote name='MTD']ta wyżej? :stop: :roll:[/QUOTE] miało być ta "ciotka" wyżej, ale klawiatura szwankuje :comp26: nooo nie obrażaj się:) :B-fly:
  11. ta wyżej ma racje, ważne że się JUŻ nie rusza hahah :D Paula- dzięki za komplement:P
  12. mi Pani na poczcie ledwo przyjęła :razz: a no rzeczywiście waliło jak od skunksa, ale co, ja tego nie wącham:evil_lol: hhAHAHAHAH Ale jaja:D
  13. A JA SIĘ DOWIEM CZY PACZKA DOSZŁA? :roll: :mad: :lol:
  14. To jak, ma ktoś przepisy? To bazarek bym zrobiła.,,
  15. Pani Irenko- tak jak napisałam na priv, nie ma sprawy, to nie chodziło o mnie tylko o ludzi, którzy są nie ufni, ja ufam calkowicie:) PODZIWIAM WKŁAD JAKI PANI DAJE W TE BEIDAKI... proszę tylko o potwierdzenie na bazarku że pieniążki doszły:)
  16. szkoda, że to tak daleko bo tata by zawiózł...
  17. ja mogę zrobić ciasteczka na bazarek, tylko jakieś przepisy.... chodzi mi o takie dla piesiów jak i dla ludziów:) ps. zeby nie było- lubię i umiem piec:D:eviltong:
  18. [quote name='paula_t']Nie da się inaczej zapraszać ludzi na bazarki i wątki, więc nie ma innej opcji, jak wysyłanie pw albo wpisy w profilach. Poza tym spamowanie nie może być w żadnym wypadku wytłumaczeniem dla takiego słownictwa i dla takiego chamstwa. Dobrze, że mod zainterweniuje.[/QUOTE] :spam2: ooo a jak inaczej?? inaczej się nie da!! a dla niej :ban:
  19. [quote name='paula_t']Oj no potrafię, potrafię, tylko niemiło, że się tak na Nas wypiął ;) Jak bez Ciebie? :D Ty zawsze i wszędzie z Nami:loveu:[/QUOTE] kochana jesteś:) żartowałam tylko :eviltong:
  20. Pipi proszę o jakiś paragon na bazarek...
  21. hahaha ale macie tu zabawę :cool3: i to beze mnie:mad: oj nie ładnie :roll:
  22. graaaaaaaaaaaatuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaacccccccccccccccccjjjjjjjjjjeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. a ja lubię bez furta zwierzaki, mojej siostry koleżanka ma 4 suczki w tym jedna "goła" i jest taka fajniutka, ale osobiście wolę takie futerkowate, mój ma włosy, a nie sierść:) bo to shih-tzu:D i lubię pomiziać się we włoskach, szczególnie jak miał takie dłuugie, ale teraz znowu hodujemy, bo nie ma czego pokręcić paluszkiem:D
×
×
  • Create New...