AJ Figunia.... nie tylko ty .... choć jestem młodą nastolatką to z tego świata najchętniej bym się usunęła.... mam poczucie humoru, ale trzyma mnie tu tylko, może nie uwierzycie, ale tylko mój pies.... bo ja nigdy nie będę taka jak inni i to mnie boli :(