Jump to content
Dogomania

natalka9860

Members
  • Posts

    985
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natalka9860

  1. poleciało dzisiaj rano z bazarku 120zł chyba, nie pamiętam:D (skleroza nie boli:DD)
  2. mam 50zł z bazarku daj nr konta bo niechcący skasowałam.
  3. Maniuś cudny jesteś:) wiesz co, chciałam ci zrobić prezent w postaci miski w kształcie serducha, ale zamiast czerwonej przysłali różową:( aaa:mad:
  4. to ja czekam na pozostałe wpłaty, odpowiedź na mejla dot tych smaków, bo zadałam sprzedającemu pytanie takie jedne i zamawiam:)
  5. Maniuś napisz jak tam nóżka:) i trzymaj się, bo do szkoły chodzić będę to tak często nie będę zaglądała....czekam na wpłaty z bazarku:) Keakea przypominam bo ty i Paula zostałyście:) zapakowane, tylko adresy i kaska:)
  6. dobrze że na razie jets okay... oby tylko tak było do końca....
  7. i mam pytanko, zamawiam smaki, ale czy maniuś lubi koninkę i gąski i baraninkę i wołowinkę i drób?:) i króliczka:)?
  8. Nie martw się Asiunia:) musimy się przyzwyczajać ze ciebie nie ma:) bo jak pójdziesz do szpitala to kilka dni nie będzie i co wtedy?:) musimy dać radę, a ty też masz swoje życie:) trzymaj się:):loveu:
  9. hehe:) ale jakoś tak "głupio" :D nawzajem:)
  10. dziękujemy za pomoc:) miejmy nadzieje że psiulek będzie nadawał się do hoteliku normalnego po 2 mies....
  11. i tyle kasy na koncie chłopak ma:) z tego co na pierwszej widziałam:)
  12. bidulka:( a deklaracji żadnych nie ma?
  13. Michelle- dziękuję:) Panna Marple- wiem... niestety :-( Maniek- smacznego, co dziś wybrałeś?:) niebawem kolejna paczuszka:)
  14. [quote name='Panna Marple']Aż boję się myśleć o szczęsciu Marianka[/QUOTE] a czemu to?:)
  15. rozumiem:) ale szkoda psiaka, 2 miesiące u Jamora mogą nie wystarczyć, co potem? znów do schroniska?:(
  16. aaa przez telefon taki młody głosik:) w takim razie zwaracam szacunek i od dziś mówię PER PANI:)
  17. Marianku, ale ty masz szczęście:) szkoda, że nie każdy tak ma...pomimo życzę Ci jak najlepiej chłopie. W koncu znalazłeś swojego ludzia.
  18. to się cieszę, na tą wieść.... ale humoru nie poprawiło:(
  19. AJ Figunia.... nie tylko ty .... choć jestem młodą nastolatką to z tego świata najchętniej bym się usunęła.... mam poczucie humoru, ale trzyma mnie tu tylko, może nie uwierzycie, ale tylko mój pies.... bo ja nigdy nie będę taka jak inni i to mnie boli :(
×
×
  • Create New...