SABINKO dzieki za info ,nie myslalem ze ma az tyle ale to jest nie do stwierdzenia dokladnie ,puszki to swinstwo ja swoim dziadkom a wlasciwie zona gotuje kurczaki z ryzem i warzywami uwielbiaja to jedzonko ,suche zero, puszka owszem jak nie ma czasu raz na tydz albo dwa . uwielbiaja kanapki z pasztetowa i ciasteczka kruche biszkopty jak pijemy kawe to pieski razem z nami ...... po 6 maja ureguluje deklaracje plus prezent na kurczaka dla Teosia dodatkowo, pozdrawiam slodki na tych fotach