Dobrze moja deklaracje skromne 10 zl moge dac/mies. na Oskara ,za Maczke sierpien zaplacilem moge jeszcze dac za sierpien na OSKARA tylko Martko daj namiary nr. konta to chyba si bcw nie zbiera ,jak dostane to w tym tyg wysle ,kurcze ostanio moje odwiedzane watki to psiaki odchodza za TM. Zulus,Rymek, Jezynka ,Maczka mam nadzieje ze to juz koniec