[quote name='Marta72']zaglądam.........................................[/QUOTE]
[quote name='barb']I ja ...........[/QUOTE]
[quote name='megi345']Masakra, że nikt nie potrafi nawet zdania napisać w sprawie.................
:([/QUOTE]
[quote name='yolaantaa']Dopuścili do zaginięcia psa i jeszcze łaskę robią,że napiszą cokolwiek,czyli NIC,powinni nie spać tylko szukać,normalnie zgroza...[/QUOTE]
[quote name='majku33krakow'][B]nie odpowiedzialni ludzie. [/B]na stronie 104 pisza o zaginięciu trufelki[/QUOTE]
nie znalazłam żadnej informacji od osób, którym zaginał pies na stronie 104......