-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
jak tam się miewacie? -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
tak trzymać :) -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Jak się macie dziś -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Oby jak najdluzej byla w takiej formie. Leki dalej podajesz? -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Jesteście cudne. Tak trzymać. -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Kochana jestes Halciu. -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Wiesz, to wygląda jak powrót po poważanym zatruciu. Przepłukana stanęła na nogi. Ona ma bardzo silny organizm. Trzymajcie się i walczcie dalej. -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Zrobi jak będzie miała z czego. Wracajcie do sił :) -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
A wet co mowil? Ona chce w spokoju odejsc. -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Halciu, Ty ją znasz najlepiej i jesteś na miejscu. Wiesz jaka była, wiesz jaka jest. Będziesz wiedziała kiedy cierpi. -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
ona Cię pilnuje bo chce być z Tobą do ostatniej chwili -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Słoneczko tak bardzo chce żyć a organizm odmawia już posłuszeństwa; Trzymajcie się. -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
a jaka jest ostateczna diagnoza lekarza? Halciu, nie tylko dwa lata ale aż dwa lata po tym co przeszła w cieple, spokoju, miłości, radości wspaniałej opiece. -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Słabiuteńka jest. Halciu z tego co pisałaś ona ma 17 lat. I ostatnie lata najpiękniejsze, u Twojego boku; -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie sie. Po prostu badz z nia. Przetrzymaj to. Musisz byc juz wykonczona. Pamietam jak bylo z moja Sonia. Tez podobnie. -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
jakie ma dziąsła kolor? -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Mamy sunia ma 11 lat. W zeszlym roku byla juz zimna jak jechalam ja ratowac. Siadly jej nerki. Tez wymioty, slanianie sie, brak sil, lezala nie wstawala. Kolega podjal sie ratowania ale powiedzial, tylko plukanie da efekt minimum dwa razy dziennie. Oczywiscie do kroplowek dodawal antybiotyk, witaminy, aminokwasy. Jezdzilam do mamy i podlaczalam ja do kroplowek dwa razy dziennie. Nic nie jadla tylko kroplowki i calopet liznela z palca odrobine. Po ponad tygodniu zaczela jesc malenkie porcyjki jak dla ptaszka. Kroplowki szly prawie dwa miesiace. Codziennie wstawalam o 3 rano jechalam do niej, kroplowka schodzila ponad godzine (dozylna), potem wracalam do domu i na 7 do pracy. Po pracy kolejna kroplowka. I caly czas zalamka bo pomimo poprawy badania niewiele sie poprawialy. Az w koncu nastapil przelom. Zaczela wstawac, chodzic, szczekac, jesc. Przeszla na karme tylko nerkowa i dzis ma sie swietnie. Powalczcie moze jeszcze. Chociaz wiem, ze to trudne, ale jak zauwazysz, ze ja boli to pozwol jej odejsc. Ona jest starenka. Tyle przeszla i dlatego jest taka silna. Jestes juz pewnie wykonczona. Rozumiem Cie i wiem przez co przechodzisz. -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Halciu rozumiem Cie w 100 procentach. Pamiętam jak moja Sonia chorowała pod koniec. Bardzo podobnie wszystko wyglądało. I człowiek chciałby dać wszystko, kawałek siebie żeby tylko było lepiej, żeby tylko było dłużej ale nie umiemy niestety uzdrawiać i cofać metryk u nikogo. A szkoda. Mam nadzieje, że Twoja staruszeczka jeszcze się nie podda i będziecie jeszcze się sobą cieszyć. -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się. Robisz i robiłaś wszystko co mogłaś. -
udostępnia się normalnie ale ze strony hotelu dexterki na fb nie z albumu bezpośrednio ; trzeba tu: https://www.facebook.com/udexterki/ odnaleźć zdjęcie filona z opisem i jest opcja udostępniania; i działa; po udostępnieniu widać zdjęcie główne, opis Filona i pod nim cały album bodajże 44 inne zdjęcia.
-
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
moja tak zwraca jak ma chore gardło; może się przeziębiła; może ten antybiotyk trzeba dalej pociagnąć? A nie może jej lekarz dać tego zastrzyku antyb. o długotrwałym działaniu? Trzymajcie się, mam nadzieję, że to jednorazowy wypadek. -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
dobrze, że jest lepiej; oby jak najdłużej trzymajcie się