-
Posts
2039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martuchny
-
Jadę do takiej małej miejscowości koło Barcelony (Callela się nazywa) z chłopakiem, na tydzień :-D ale was nie opuszczę, lapek będzie z nami ;) ciekawe macie sposoby na tańsze bilety,zapiszę to sobie :cool3:
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
haha, to ciekawie, ale cwanym trzeba być :) u mnie full relaks, dziś wyjątkowo miałam dzień na nic nie robienie, a tak to schronisko i ogłoszenia dla zwierzaków, czyli standard. Muszę zacząć ogarniać się na wyjazd do Hiszpanii :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Śliczna koleżanka! a jaki wesoły paszcz z ładnymi ząbeczkami :)
-
I to jest chyba największy minus niestacjo... nie wiedziałam, że to aż tyle kosztuje, nie byłoby mnie stać... czyli jednak zostaje mi tylko dostać się na dzienne.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dzięki, mi też się to przydało, ostatnio o tym sporo myślałam :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Micra, ja też nie wiem jak będzie w rozrachunku ogólnym, to są tylko nadzieje ;) za trzy tygodnie będziemy zweryfikowane :P
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Spokój bo dziewczyny powyjeżdżały i nie zabrały ze sobą pewnie czegoś na czym można wchodzić na dogo, haha ( jak będę w Hiszpanii i tak się mnie nie pozbędziecie bo zabieram laptop :diabloti:) Hmm, rozszerzenie trochę gorzej niż podstawka, nie jestem super zadowolona. Najgorsze było to że podczas słuchania trzaskała burza.... ludzie nie wiedzieli czy się śmiać czy płakać. Ja jeszcze siedziałam przy oknie i mi błyskawice dawały po oczach :-D była porównywalna z próbną.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nie myślałam o Poznaniu bo tam jest potrzebna chemia rozszerzona, a ja nie zdawałam. Ja mam większe w Lublinie :P Taak,zrezygnowałam. Mam w rodzinie ( narzeczona dalekiego kuzyna) absolwentkę biotech., powiedziała, że nie ma co robić po tym i nie tracić kasy na rekrutację.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
tak, w ostatnich dniach zajmowałam się głównie zastanawianiem - prócz wety w lublinie i olsztynie złożyłam jeszcze na 'zwierzęta amatorskie i ogrody zoologiczne' w moim mieście ;) gdzieś się dostanę :):)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rozsądne ;) 3 km to nie koniec świata - spacerek albo dojechać :) mieszkanie śliczne!
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
oj, przepraszam! o to mi chodziło ale mi się cyferka omsknęła :P
-
Mi też tak pasuje- co do 4 osoby - mam koleżankę która również wybiera się na wetę do Olsztyna, znamy się od podstawówki, jesteśmy razem na wolontariacie (użytkowniczka Cavi), więc proponuję wtedy ją do kwartetu :) zaproszę ją do nas na wątek :) może być zarówno tak, że dwa po dwie osoby, jak i każdy swój, tu się da dostosować jakoś. Ja również mam ukochanego, który by czasem wpadał, więc rozumiem potrzebę osobnego pokoju :cool3: tu akurat wolna amerykanka - co się znajdzie - to będziem rozważać. no i kwestia zwierzów - kto się zgodzi na tyle zwierzów :diabloti:
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Myślę, że pod koniec lipca - po drugim naborze. Ja już zacznę przeglądać oferty. Jeszcze taka kwestia jest że chcemy całe mieszkanie czy jak? Mnie też nie będzie stać na bardzo drogi... wybierzemy tak, żeby wszystkim odpowiadało.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
będzie masa :) miłego wyjazdu :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dyzio-zmarłł w nocy spokojnie, już za TM...
Martuchny replied to Martuchny's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ok, to w takim razie ja mam źle :oops: 34 :P -
przyszły dwie wpłaciki : jedna og Gosiaczek1984 a druga równiez od jakiejś Gosi, ale niestety nie wiem nicku :( teraz mamy razem 705 :)
-
no właśnie, obawiam się, że siedzenie w laboratorium to nie moje wymarzone zajęcie... co do logowania - zalogowałam się na trzy, ale opłata rekrutacyjna łącznie dla mnie 235 PLN jest przerażająca niestety... muszę sobie wpierw na to zarobić. ale to generalnie trudne nie jest :-D
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dyzio-zmarłł w nocy spokojnie, już za TM...
Martuchny replied to Martuchny's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, były jeszcze 2 których nie napisałam w wątku,ale teraz już nie znajdę paragonu, teraz widzę, bo razem za wszystko zapłaciłam 215 ... wysłałaś mi chyba 263 a nie 283, a to na karme to zupełnie inna sprawa bo jest na zero ;) mi w moim rozliczeniu brakuje dokładnie stówy, bo zostało mi po wszystkim 60 złotych- które dałam na utylizację, gdzie całość kosztowała 160. -
podnoszę, szkoda piesków... tutaj by się tymczas przydał.. nie powinny zostać na ulicy.
-
no właśnie rozglądałam się po forach i starałam się przeczytać co piszą absolwenci i na dodatek mam w rodzinie właśnie absolwentkę zeszłoroczną, która mówi, że nie ma zupełnie co robić, ratuje tylko podyplomówka...
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dominika, przemyślałam sobie co napisałaś i teraz zrobiłam w ogóle misz masz i składam na wet do olsztyna i lublina i na te zwierzęta amatorskie :) niebawem zaczynam się logować, brr, na pewno coś zepsuję i na koniec sfajczę komputer :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ależ ten Zekkul otoczony dziewczynami... niech im się dobrze razem mieszka :)
-
Hałabajówko - mogłabyś napisać dla niej tekst do ogłoszeń? Znasz ją jednak najlepiej. Ja zrobię jej komplet ogłoszeń w sieci ;)
-
Bydgoszcz - polecam lek.wet. Katarzyna Zgórska, nowo otwarty gabinet 'Family Vet' i jeszcze dwie młode Panie, których nazwisk nie pamiętam... Młode kobiety, ale konkretne i jak przychodzę z psami schroniskowymi to nie biorą za wizytę, a ratowały moje bidy z całych sił... Jest generalnie tanio,dobrze i miło :) zna ktoś może dobrego, ale to na prawdę dobrego w kujawsko-pomorskiem fizjoterapeutę?
-
Hej, Mam problem, mojemu około dziesięcioletniemu kundelkowi ze schroniska nagle bardzo szybko wyrosły na boku za żebrami guzy...W ciągu tygodnia się pojawiły! Nie możliwe, że tego nie zauważyłam, bo codziennie go głaszczę, czeszę i ogólnie tarmoszę, więc nie jest na pewno tak, że nie zauważyłam. Najpierw jeden (na ostatnim, wolnym żebrze) wyrósł sobie radośnie, był miękki, następnie w 2 dni stwardniał - ma 5 centymetrów. Po kilku dniach za żebrami pojawił się drugi, płaski, jakby 'rozlany' a na swojej powierzchni ma jakby twarde połówki grochu - jest ich około 5. Byłam oczywiście u weta, na razie do obserwacji, i tak jestem z drugim psiakiem co tydzień, więc informuję co się dzieje z guzami. Będzie biopsja, rentgen, usg, żeby zobaczyć, czy narządy są zajęte i co to w ogóle jest. Martwi mnie to i do tego czasu to ja chyba umre ze zmartwienia i pod zastanowieniami co to takiego. Może ktoś takie coś miał nieprzyjemność przeżyć lub ktoś wie co to jest i co z tym robić? :-(