Jump to content
Dogomania

Dominika84

Members
  • Posts

    1634
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dominika84

  1. Przepraszam wszystkich, ale wrócił do mnie Roki w sobotę wieczór a już w niedziele był pod kroplówką, jest bardzo, bardzo chory. Do tego umarła ostatnia z sześciu sióstr mojej babci i muszę jechać do Rzeszowa na pogrzeb. Mogę być "nie kontaktowa" w tej chwili na wątku Keksa i Simona.
  2. [quote name='kora78']ja piszac o problemach z simkiem nie mialam na mysli tego, co jest teraz u Dominiki. ale o tym, co bedzie, jak pojdzie do ds. cala praca od nowa. Dominika mi mowila. jest duze prawdopodobienstwo, ze w nowym domu Simek znow bedzie, taki jak byl przez wiele, wiele lat. bedzie szczekal w domu slyszac kogos na korytarzu, bedzie sie krecil w kolko niecierpliwiac sie o byle co, bedzie skakal po wlascicielach, piszczal, drapal, itp. nakrecał sie. jest przez ten jego charakter duza szansa, ze wroci z adopcji, bo bedzie ludzi po prostu denerwował. mnie by denerwował.[/QUOTE] Tak może być :-( Ojej, a Simuś przecież takie postępy zrobił i tak się zmienił, tak dużo nauczył w krwi i w pocie czoła moim i jego. Taki mały, dzielny, walczący piesek, bidulek malutki :placz:
  3. [quote name='mila-ada']Już skrzynka wyczyszczona. Czy Simek na suki też się rzuca?[/QUOTE] To już wysyłam priv :) Absolutnie nie, Simon to gentlemen :cool1: Suki mogą na niego szczekać, rzucać się, podgryzać, Simon zawsze ustąpi, suczki nie ruszy. W domu chłopaków też nie rusza, dogaduje się z nimi bez problemu albo się z nimi bawi albo schodzi im z drogi. Tylko na spacerach ze strachu się rzuca na niektóre podejrzane typy ;)
  4. Czy mógłby mi ktoś polecić weta we Wrocku, który tanio zaszczepi przeciw wściekliźnie ? Możecie podać gabinet i orientacyjny koszt ? ... proszę :Help_2:
  5. No niestety, Roki wraca na dt z powodu alergii opiekuna. Powinnam się nazywać wypożyczalnią psów a nie DT :shake:
  6. Została jeszcze ostatnia faktura do wklejenia za karmę dla Rokiego (3kg)
  7. Czy ktoś orientuje się ile w lecznicy koło swojego miejsca zamieszkania biorą za szczepienie na wściekliznę we Wrocławiu? Możecie podać adres i sumę ? kora ile u Ciebie się płaci ? [quote name='mila-ada']Dziewczyny, jakbyście były we Wrocku z Simkiem, to mogę Was wszędzie podwieźć autem, tylko godziny musimy zgrać, żebym mogła sie z pracą wyrobić. Najkrócej pracuje w poniedziałki bo do 10.40, ale pozostałe dni tez nie jakoś mega długo. Mogę tez przekazać dla Simka tubkę ze środkiem na pchły. Przekazałabym też jakiś ,,grosik" dla psiaka, ale w gotówce, bo TŻ nie musi wiedzieć ile na psiaki wydaję.[/QUOTE] Super, dziękuje za deklaracje pomocy, chętnie skorzystamy, jeśli trzeba będzie dalej pojechać. Jak masz ochotę możesz też podjechać i pójdziemy na spacer z Simem :) Poznasz go osobiście. Ja pieniążki mogę odebrać i przelać na konto psiaków. Mieszkamy przy Grabiszyńskiej. Kantarka nie trzeba, poradzimy sobie bez niego (jestem bardziej zwolenniczką siły perswazji ;), Simo chodzi przy nodze jak się go pilnuje, nie ma już z tym problemu. Dziękuję za propozycję :calus: Wyślę kontakt do mnie na priv, jak tylko zwolnisz trochę miejsca na skrzynce ;) [B]kizi [/B]zapodaj zdjęcia jakie chcesz w ogłoszeniu i koniecznie podaj tytuł do ogłoszeń, zajmę się tym. [quote name='kora78'] marta ma noworodeczka od dzis :) w inkubatorku :( w tekscie nie ma nic o trudnosci simona. on jest specyficzny, ktos chetny chyba musi o tym wiedziec od poczatku. ze sie wciaz kręci, ze duzo piszczy, szczeka, ciagnie na smyczy. niecierpliwy, no. nie spi caly dzien grzecznie, ale wymaga dyscypliny od wlasciciela.[/QUOTE] Gratuluję świeżo upieczonej mamusi. Ja mogę dać instrukcje obsługi Simona do DS, inna sprawa, czy będzie chciał się jej trzymać. Jeśli tak, to nie będzie z nim miał problemów. W tej chwili ładnie czeka przed spacerem aż zapnę mu smycz, czasami jeszcze się zapomina, ale zrozumiał, że wyjdzie dopiero wtedy, jak będzie grzecznie siedział na miejscu. Nie szczeka mi już w domu. Czasami też się jeszcze zapomina, jednak krótka korekta wystarczy, żeby sobie przypomniał, że nie wolno. Zmiany wprowadziliśmy ok 2 tyg temu, więc jeszcze ćwiczymy. Teraz próbuje nauczyć go zabawy, takiej bez gryzienia i drapania do krwi ;P Też zrozumie, ale wymaga to czasu. Zdarza się jeszcze, ze rzuca się CZASAMI na psy na spacerze, ale to ze strachu przed nimi i omijamy takie sytuacje albo nie pozwalam na to, żeby bliżej podszedł do psa. Nie jest to więc beznadziejny przypadek :)
  8. Bazarek zakończyłam dzisiaj i przed chwilą przelałam pieniążki. Na bazarku udało się uzbierać 169 zł :loveu: Zostawiłam u mnie na koncie 65 zł za ostatnie leczenie Keksa jak miał chorą łapkę i za ostatnie odrobaczenie Simona i Keksa - po 20 zł na głowę. Łącznie zostało u mnie na koncie 105 zł (bo skarpety by płaciła, a bazarek na długi skarpety, więc postanowiłyśmy nie przelewać w jedną i drugą stronę, bo skarpeta ma jeszcze prowizje od przelewów :shake: ) Uzgodniłyśmy to z korą. [B]Przelałam więc na konto pozostałe 64 zł[/B] - na Sima i Keksa. U mnie psiaki żadnych długów nie mają teraz, ani za DT ani za leczenie.
  9. [quote name='kora78']Dominika, oficjalnie mozesz wpisac, ile z bazarku Twojego wyszlo?[/QUOTE] Bazarek zakończyłam dzisiaj i przed chwilą przelałam pieniążki. Na bazarku udało się uzbierać 169 zł :loveu: Zostawiłam u mnie na koncie 65 zł za ostatnie leczenie Keksa jak miał chorą łapkę i za ostatnie odrobaczenie Simona i Keksa - po 20 zł na głowę. Łącznie zostało u mnie na koncie 105 zł (bo skarpety by płaciła, a bazarek na długi skarpety, więc postanowiłyśmy nie przelewać w jedną i drugą stronę, bo skarpeta ma jeszcze prowizje od przelewów :shake: ) Uzgodniłyśmy to z korą. [B]Przelałam więc na konto pozostałe 64 zł[/B] - na Sima i Keksa. U mnie psiaki żadnych długów nie mają teraz, ani za DT ani za leczenie.
  10. [COLOR=#ff0000][B]Javena bardzo dziękuję za ogłoszenia [/B][/COLOR]:buzi: [B]Asiuniab [/B]to Ty wysłałaś mi ostatnio prywatną wiadomość z zapytaniem o plakat? Skasowała mi się. Tak, wirusówki miały, sprawdzałam, dostały po 2 latach pobytu w schronie :shake: Ale są. Je to się chyba raz w życiu robi do 10 lat, starsze trafiające do schronu ponoć tylko na wściekliznę powinny dostawać. Więc ok jest. Pomyślę co z tą szczepionką dla Sima, niedługo pojadę na wieś, może tam uda mi się zrobić i być może taniej będzie, teraz jak weci maja obowiązek wprowadzania kas fiskalnych pewnie ceny pójdą w górę :shake:
  11. Będzie dobrze dziewczyny, załatwi się na wyróżnione z bazarku, ale dopiero następnego :-( bo z tego na długi za leczenie wszystko pójdzie
  12. A co Ty się dziwisz kora, jak Royal to karma dla kurczaków a nie psów ;)
  13. [quote name='kizimizi']ok bierzemy sie za ogloszenia. Ja " na ochotnika" pisze Simkowi nowy tekst ale ale - i tu musicie mi pomoc- nie wiem jak. Bylo na [I]wesolo[/I], nei pomoglo, bylo na [I]smutno[/I], tez nie, wreszcie bylo [I]normalnie[/I] i tez nic. Jakby tu Simka zrobic, co myslicie ciotki?[/QUOTE] Ja prosiłam Javene, żeby dla Keksa i Simona zrobiła, powinny pojawić się więc dla niego na dniach, bo dla Keksa już są. Ale im więcej tym lepiej :) Na litość.
  14. [COLOR=#000000]Faktura do podzielania dla Simona i Keksa po 20 zł na każdego = po 2 tabletki na każdego Pratel [/COLOR][IMG]http://imageshack.us/a/img845/212/2cnc.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://imageshack.us/a/img845/212/2cnc.jpg[/IMG] Faktura do podzielania dla Simona i Keksa po 20 zł na każdego = po 2 tabletki na każdego Pratel No i mam dla odmiany złą wiadomość ;) Simon miał mieć następne szczepienie na wściekliznę 05.10.2013r.
  16. My się bardzo lubimy, co nie kora ? I tylko uzasadniamy swoje zdanie. A że z czasem nauczyłyśmy się na co możemy sobie pozwolić wzajemnie no to się nie krępujemy tego powiedzieć, nic tu z kłótnie nie ma, jak dla mnie... To, że nie zawsze mamy takie samo zdanie nie znaczy, że się nie lubimy. Cieszę się, że Simonka odwiedzasz. Simo uczy się teraz dzielnie nie szczekać jak dzwonek dzwoni :)
  17. Na szczęście już z wszystkimi z bazarku jestem w kontakcie i chyba zbliżamy się nareszcie ku końcowi :sweetCyb:
  18. [quote name='kora78']ale 4 tabletki dla keksa tylko? napisz jasno, musze doliczyc do 1 posta. i u simka napisz, ile za jego działke. p.s. to dobrze byc sprzedawca, gdy na zakupy przychodzisz, jak nie liczysz, ile zaplacilas :D[/QUOTE] Dla Keksa 2 tabletki i dla Simona 2 tabletki, poczekaj z dopisaniem do pierwszego postu jak wstawię zdjęcie rachunku. Prawie zawsze liczę dokładnie, ale jak tyle robali w kupie zobaczyłam to z wypiekami na twarzy do weta poleciałam i w głowie miałam tylko jak te paskudztwa z niego wypędzić :shake:
  19. [quote name='kora78']dominika,, ile zaplacilas za to odrobaczanie?[/QUOTE] Ale za moje czy psów ? ;) Zdaje się, że 40 zł za 4 tabletki. Jutro pójdę po rachunek to na 100% będę pewna, bo z wrażenia nawet nie wiem ile mi wydał kasy.
  20. Ale wydoroślał chłopak u was, kawał psa się z niego zrobiło :P Ile teraz waży ?
  21. Jak dla mnie bardzo ładnie, dziękuję :loveu:
  22. Dokładnie od 4 dni ma go w nadmiarze, bo wychodzi tyłem. A 2 dni to już jutro rano minie odkąd miałabym czekać, zanim się dogadałyśmy, zanim do weta pójdziesz, zanim wyślesz, zanim dojdzie ( a jak jeszcze poczta przedłuży albo zgubi przesyłkę ?), a ja będę hodować robale w nim i w domu, przecież to mu z tyłka może wychodzić i na dywan, no co Ty kora ... . Nie ma mowy. Za kilka zł różnicy nie będę psa męczyć, wolę zapłacić różnicę za te 4 tabletki, które już kupiłam. Dobrze, będę pamiętać na przyszłość, żeby czekać na tańsze leki, pod warunkiem, że te kilka dni w czekaniu nie zrobi mu różnicy. Nic nie potrzebujemy, kupujemy na bieżąco co nam trzeba, dziękuję.
  23. Kora Ty sobie jaja ze mnie robisz ?! Ja będę czekać aż tasiemce go zjedzą - przecież są w przewodzie pokarmowym i krwiobiegu i się rozmnażają na potęgę. To weź Ty sobie poczekaj kilka dni jak masz tasiemca w sobie. Bez przesady. A to że napisałam "[COLOR=#000000][I]Następnym razem tanio u siebie kupisz i mi wyślesz" [/I]nie znaczy, że się zgodziłaś no i dałaś mi pozwolenie na pójście do weta w ten dzień. Napisałam Ci, że Pratel i ile ważą, więc czekam na wysyłkę od Ciebie z tabletkami na następne odrobaczenie za 12 dni i za 26 dni. Za 1 tabletkę zapłaciłam 10 zł. Każdy dostał po dwie. Wprowadzają kasę fiskalną więc na rachunek trzeba 1-2 dni poczekać. Kupiłam też jeszcze jeden Rumen-Tabs, za swoje już.[/COLOR] Ja bez Keksa byłam przecież, a co on ma go badać, jak po kupie łażą białe robale. Nie wpłacałaś 65 zł. Wezmę z bazarku mojego te 65 zł, resztę Ci wyślę jak się skończy. W sprawie ogłoszeń Sima i Keksa napisałam do Javeny czy ma czas.
  24. [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247649-ciuchy-w-rozmiarze-S-i-M-na-Walbrzyszaki-w-potrzebie-Do-25-10-ZAPRASZAMY-)"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0-ZAPRASZAMY-)[/URL] Wałbrzyskie bidy zapraszają na buciki i ciuszki !!![/B]
  25. Zapraszam na bazarek -> w sygnaturze ;)
×
×
  • Create New...