Jump to content
Dogomania

Dominika84

Members
  • Posts

    1634
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dominika84

  1. Ok, Państwo z Wrocławia, ostatnie ogłoszenia na Kraków więc wyczytali o nim z wcześniejszych ogłoszeń na Wrocław. Simon dziś został w swoim DS.
  2. A jaka była treść ostatnich ogłoszeń? Nie wiem co już wiedzą.
  3. Zabaw ciąg dalszy, czyli niekończąca się opowieść ;) Zacięta walka o hamburgera [url=http://naforum.zapodaj.net/e7c75057e8c1.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e7c75057e8c1.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/9f6c7a8e6496.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f6c7a8e6496.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/8f11e62e28a7.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f11e62e28a7.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/e0219dd34a85.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e0219dd34a85.jpg[/img][/url] Okazało się, że Simon to wampir :crazyeye: [url=http://naforum.zapodaj.net/8af47f6a08b7.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8af47f6a08b7.jpg[/img][/url]
  4. Konkurs jest do jutra. Tu jest zdjęcie Sima: [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=620494181362838&set=np.56474958.1839628860&type=1&theater[/url] A mój nr 791 20 23 25
  5. 791 20 23 25
  6. Przecież zawsze na bieżąco wyliczamy wszystko, na bieżąco - bo później ciężko się połapać. Zawsze tłumaczę i piszemy sobie jak są niejasności, a Ty wyskakujesz teraz ze styczniem, po co Ty sprawdzasz i znowu liczysz 3 miesiące wstecz, jeśli wszystko było ok ? Wszystko jest dobrze, a ja muszę później pół dnia siedzieć i dochodzić, szukać, wyliczać i udowadniać, że jest wszystko jest dobrze. Te 170 zł pisałaś mi 3 razy, że mi przelejesz, a później z perpe-tuą się zgadałyśmy, że jednak do niej je przelałaś, sama mieszasz. Ostatnie ogłoszenia były 8 dni temu, jakie nowe ogłoszenia ? Masz czas, to rób co tydzień. Z tego co mówiłaś, obiecałam pomóc i robić ogłoszenia raz w miesiącu, nie co tydzień. I nie wyskakuj mi teraz z tekstem, że jako DT mam obowiązki, bo to nie należy do moich obowiązków jako DT, tak samo jak rozliczanie co chwilę już rozliczonych opłat. A i z tego co pisałaś, przelejesz wszystko i niech perpe-tua się martwi, to skąd ona ma teraz wiedzieć skąd te pieniądze ?
  7. [b]Potrzebuję szybko i skutecznie radę od Was wszystkich !!![/b] Im więcej osób odpowie tym lepiej ! Na fb Brit robi konkurs fotograficzny pt. "[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]" NAJŚMIESZNIEJSZA MINA TWOJEGO PUPILA!" Do wygrania jest 3 kg karmy lub smakołyki. Myślę, że Simi ma realne szanse wygrać w konkursie [/FONT][/COLOR]:eviltong: Wysłać można jedno zdjęcie. Które proponujecie ? Ponadto można mu w ten sposób reklamę zrobić dodatkową.
  8. [quote name='Satrina']Hej, poszedł przelew za luty i marzec.Dominika ciuchy dotarly?[/QUOTE] Byłam pewna, że napisałam, że już są u mnie. Przepraszam, jeśli tego nie zrobiłam. Bardzo dziękuję !!! Bazarek mogę zrobić dopiero po 15.03, mam jeszcze inne rzeczy przeznaczone na niego i będzie łączony, ale na to potrzebuję czasu. Wcześniej muszę "siedzieć w książkach", bo mam bardzo ważny egzamin :nerwy:
  9. Oj musiałam go wymiziać na siłę od nas wszystkich, bo przecież zajęty był piłeczką :shake: Poznał mnie i bardzo ucieszył się na mój widok, a Hera jego poznała, radość i przywitanie trwało chwilkę bo była inna misja, zdobyć od Pańci piłeczkę i biegać za nią. Keksik taki malutki mi się wydawał, ale to chyba przez Herę, bo tak urosła. Jest szczęśliwy, problemów większych nie sprawia, tylko czasami na inne psy się jeży no i czasami Pańcie wkurza, że jest uzależniony od piłeczki i nic poza nią nie widzi. Przyznaję jednak, że potrafi to być bardzo denerwujące ;) Zwłaszcza jak chcesz iść przed siebie, a on bezustannie pod nogami się kręci. Nie chcą go oddać, są zadowoleni i dziękują nam, że nim się zaopiekowaliśmy i dzięki temu mógł do nich trafić :loveu: A! I widać było, że to tamtych ludzi uznaje teraz za swoich, a nie mnie, bardzo mnie to cieszy :multi:
  10. [quote name='marta0731']Dominika, no fotki starsze, wiecej niz tydzien, mi czas leci strasznie szybko, a te zimowe fotki to juz dawniej byly. Jak leci: znaczy, byle jak, na szybko, niewazne, jak wybiore. Zeby nie kminić znow tydzien, ktory tekst i gdzie przecinek ma stać,[/QUOTE] Ok, to odliczcie te 5 zł za DT przy następnym miesiącu. Sporo tych ogłoszeń :crazyeye: A tutaj nasz szczeniaczek Simuś pilnuje swojej piszczącej zabawki jak śpi, żeby mu nikt jej nie zabrał. Do legowiska przyniósł sobie także patyczka- gryzaczka, uznał go za swojego i go ciumka jak Hera, tylko,... że jej zęby rosną, a jemu ... się coś pomieszało :-D [url=http://naforum.zapodaj.net/fa04b46a2483.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa04b46a2483.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/746f12cd8798.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/746f12cd8798.jpg[/img][/url]
  11. [quote name='kora78']Dominika, same fotki nie oddają w pelni wszystkiego, gdy pozbawione sa opisow z Fb :) Javena zrobila bazarek, zamowilam pakiecik. wiec co? wstawiac, jak leci, czy Dominika wstawisz to swoje? fotki nowe trzeba dodawac tez, tez sprzed tygodnia.[/QUOTE] Co znaczy "wstawiać jak leci" ? Wstawiaj jak leci albo moje, jak Tobie wygodniej. A były jakieś foty tydzień temu ? Z tego co pamiętam u Keksa ostatnie ogłoszenie na Wrocław, dzięki któremu znalazł się dom napisane było na mocno na litość. Moje było: Tytuły m.in. "Już ponad 4 lata bezdomny i bez perspektywy na dom", "Ponad 4 lata czekam już na dom", "Staruszek potrzebuje ciepłego kąta na jesień swojego życia","Czy zdąży znaleźć jeszcze dom?", itp [COLOR=#333333][FONT=Arial]"Simon, staruszek po przejściach szuka ostoi i kochającego domu na jesień swojego życia.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]Simon jest około 9 letnim psiakiem, który połowę swojego życia spędził w schronisku, gdzie był niekochany, wiecznie głodny i trzymany w niewielkim boksie bez możliwości jakichkolwiek spacerów. Ponieważ psiak osowiał i popadał w depresje zdecydowaliśmy się zabrać go do psiego hotelu, gdzie pies miał możliwość wydobrzenia.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial] Simek, pod okiem swojej opiekunki, odmłodniał, przytył i rozweselał oraz co najważniejsze otworzył swoje spragnione miłości psie serduszko! Simek jest raczej spokojnym psem, dogaduje się z innymi niewielkimi psami i suczkami. Na koty nie reaguje w ogóle. Pies jest idealny dla ludzi, którzy szukają towarzystwa i lubią spacery. Pies posiada komplet szczepień, jest wykastrowany i zdrowy! Niestety, Simon już wiele miesięcy czeka na dom. Czy jest za stary? Czy jest za brzydki? Nas, wolontariuszek nie stać dłużej na opłacanie hotelu i niebawem pies będzie musiał wrócić do schroniska ... Innej opcji nie widzimy... Dlatego też, bardzo proszę o pomoc w znalezieniu domu dla niego, jak najszybciej ... Choć Simon nie jest przymilnym yorkiem, czy rasowym owczarkiem, też zasługuje na dom, na miłość ludzi. Chce mieć swoje miejsce na ziemi, gdzie będzie wyczekany, upragniony, szanowany ze wszystkimi swoimi niedoskonałościami! Piesek znajduje się we Wrocławskim domu tymczasowym. Pomożemy z transportem w kraju. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta przedadopcyjna."[/FONT][/COLOR]
  12. Jeśli wszystko pójdzie wdłg planu zobaczę jutro Keksika, strasznie się cieszę i nie mogę się doczekać :loveu: Bardzo się stęskniłam za nim :placz:
  13. [quote name='perpe-tua']Jejku! Jestem pod wrażeniem! Mój Fox (także 10 letni) nie jest skory do takich zabaw. :D[/QUOTE] Simi to w kwiecie wieku teraz jest :eviltong: Jeszcze przynajmniej następne 10 lat pożyje :lol:
  14. Nie wszyscy pewnie widzieli na fb, więc wklejam i tutaj: 5- miesięczna suczka vs 10 letni dziadziuś ;) [url=http://naforum.zapodaj.net/5bb20b1d789d.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5bb20b1d789d.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/d55f968c5f01.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d55f968c5f01.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/6b2eff9bdc78.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6b2eff9bdc78.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/168fda936333.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/168fda936333.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/b61e4f23a678.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b61e4f23a678.jpg[/img][/url]
  15. [quote name='kora78']ja bym powiedziala, ze Simon to pedofil........ hehe[/QUOTE] Nie, nie, Simek Hery nie ruszał dopóki nie urosła do jego wzrostu, a jak zauważyłam, dla wielu psów szczeniak właśnie staje się dorosły, kiedy zaczyna ich wielkością przerastać, tak u Hery było. [quote name='teresaa118']No i wyslane. Ten pies ma cos w sobie. Nie jest klasyczna pieknoscia, ale baaardzo charakterystyczny. Taki inny.Mam nadzieje, ze znajdzie swego"ludzia". Bede dalej obserwowac jego losy.[/QUOTE] Nie można mieć nadziei, trzeba w to mocno wierzyć ;) [quote name='kora78']a moze jakis pakiet za 5zl kupimy u Javeny? wysle jej zapytanie na pm.[/QUOTE] Jeśli się nie zgodzi wykupię na aktualnym bazarku ogłoszeniowym pakiet, z tekstem, który ostatnio umieszczałam i z tymi fotkami. Ja nie mam czasu teraz robić. [quote name='kora78']czy cos jeszcze jestem winna? jakies 10zl mi sie cos kojarzy? z keksa.[/QUOTE] Tego już nikt oprócz Ciebie się nie doliczy. Dzisiaj przyszły ciuszki na bazarek, dziękuję :loveu:
  16. Perpe-tua wysłała mi resztę pieniążków za luty, dziękuję. Odkąd się przeprowadziliśmy, Simi dostał olśnienia. Zrobił się grzecznym pieskiem, to zdecydowanie typ wieśniaka :eviltong:. Ma naturę, swój ogródek, spokój, ciszę, słoneczko, jedzonko, swojskie zapachy, żadnych konkurentów (czasami dwójka owczarków za płotem przejdzie, ale to za płotem, więc ma ich w nosie), żadnego zagrożenia, żadnych przeprowadzek i wyjazdów ... totalna sielanka. Czasami jeszcze coś mu odbije, ale wystarczy go lekko i krótko skorygować i staje się znowu potulny jak baranek. Do tego zrobił się z niego szczeniak. Ciągle bawi się z Herą, [B]c i ą g l e ![/B] Na dworze się obskubują, polują na siebie, podgryzają, bawią w ganianego, wspólnie przeciągają piłeczki i gumowe zabawki, raz Simi goni za Herą, raz Hera za nim. W domu to samo, nie da się ich odkleić od siebie. No 10 latek z 5 miesięcznym szczeniaczkiem, hehe ... rozkręcił sie chłopak na całego.
  17. [quote name='beataczl']tylko z kim sie tu bawic jak nie ma Simka...nie teskni?[/QUOTE] Nie wiem, ale myślę, że jak mu dostarczają wystarczająco dużo ruchu, zabaw i rozrywek to nie tęskni, ma też dużo innych psów w parku :) I nareszcie ma Pańcie i Pańcia tylko dla siebie, należy mu się, bo uwagi to on dużo potrzebuje ;)
  18. [quote name='kora78']patol wielki, kwiatki piekne :) a Panstwo ksiazeczke zdrowia Keksa dostali? nie dziwili sie mnogoscia wpisow od weta na tak krotki okres? ostrzegalas ich Dominika, o jego niefortunnych zabawach, z rzucaniem patykow? p.s. kiedy wizyta?[/QUOTE] Dostali książeczkę, wcześniej w parku zaczęłam im opowiadać o tym, ale nie dali mi dokończyć, ponieważ dla nich naturalne było to, że jeśli pies jest tak żywiołowy, to siłą rzeczy ciągle coś się dzieje. Sami mieli takiego psa wcześniej, więc nic dziwnego w tym nie widzieli, zresztą ją zdążył sobie u nich paznokcia połamać jak biegł za piłeczką. Mówiłam im o patykach, wątpię, żeby mógł się nadziać na tego, co ma na zdjęciu w pysku, jest na smyczy, więc ponosić sobie może. Na wspólny spacer się już umówiłyśmy, tylko jeszcze nie wiemy dokładnie w jaki dzień, w ten weekend prawdopodobnie.
  19. Dzisiaj dostałam zdjęcia Keksika z nowego domku i chętnie się z Wami podzielę, dziękując tym osobom, które za niego trzymały kciuki, wspierały, pamiętały o nim, ogłaszały i pokochały razem ze mną :loveu: [url=http://naforum.zapodaj.net/7dba5b993f79.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7dba5b993f79.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/5694151831f7.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5694151831f7.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/802f1659c8c3.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/802f1659c8c3.jpg[/img][/url]
  20. Perpe-tua wysłała mi resztę pieniążków za styczeń. Dziękuję bardzo. Dodatkowo wpłynęło od kory na luty 87 zł - jako wyrównanie Keksa w styczniu, co przechodzi na Simka. Więc jest zapłacone za luty 87 zł. Simon uwielbia damskich gości, przywłaszcza je sobie, pcha się do głaskania i na kolanka ;)
  21. Może wyśnię jakiś domek [url=http://naforum.zapodaj.net/e425cd54b109.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e425cd54b109.jpg[/img][/url]
  22. U mnie nadal nadwyżka na koncie jak poprzednio za Keksa: 63,20 zł i już poszło na Simona. Umówiłyśmy się, że Kora ma zadzwonić i dowiedzieć się co chce. Ja mam stały kontakt przez mail z DS i to mi wystarcza - do wizyty pa, która będzie za niecałe 2 tyg. Ludzie zadowoleni, Keksik też, więc nie widzę potrzeby dopytywania, czy chcą go oddać.
  23. Rozliczenie za styczeń: 140 zł mam wpłacone, z Keksa kasy przechodzi na Simona nadwyżka 63,20 zł ([url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217838-Keks-ma-dom/page55[/url] ). Nic więcej mi nikt nie przelał. Łącznie za Simona za styczeń 203,20 zł. Perpe-tua do zapłaty pozostało 96,80 zł. Pisze dla innych i dla siebie, żeby było czarne na białym, a nie w mojej głowie. Poprosiłam Pomorską Fundację Rottka, żeby Simona na forum umieścili i na fb. Wiem, ze to inny gabaryt psów, ale zawsze to o jedna więcej szansa na znalezienie mu domu, a z nimi akurat mam dobry kontakt.
  24. [quote name='Satrina']Dla Keksa pojdze polowa w polwie stycznia poszedł do DS przeciez. Po drugie Simonowi oplacilam grudzień-dla zainteresowanych potwierdzenie przelewu, wice lepiej sprawdzcie. Widze, ze się na konto dla Simona nie doczekam...kto w końcu zbiera?[/QUOTE] Satrina dziękuję za pomoc dla Keksa i dla Simona. Skarbnikiem jest perpe-tua, już ją przywołuję tutaj.
  25. [quote name='Satrina']Dominika ciuszki już prawie suche i gotowe do wysyłki.[/QUOTE] Dobrze, poczekam :)
×
×
  • Create New...