Dołączam się do wątku :D To cudo jest u mnie na DT, demi i Paweł otrzymują na bieżąco informacje jak się ma Fetka i co nowego u niej, to oni ostatecznie odpowiedzialni są za Fete i jej adopcje. Jednak w razie potrzeby dodatkowych informacji mogę służyć pomocą. Dziękuje wam, że tu jesteście, dziękuje demi za założenie wątku. Prosiłabym o informacje, gdzie Fetka została już ogłoszona, ponieważ chciałabym również kilka ogłoszeń zrobić i założyć wydarzenie na fb. Mam też nowe zdjęcia i filmik, na których pokazane jest, jak Fetka "radzi" sobie z nową koleżanką, 4miesięcznym beaglem :) Jak tylko ogarnie jak je można tu wstawic, zrobię to :)