zerojeden
Members-
Posts
3828 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerojeden
-
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
zerojeden replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
jestem i ja i bardzo się ciesze że moje grosiki pomogły w uratowaniu małej :) Jak macie chwilkę to zaproszę do mojego najnowszego tymczasowicza który tez potrzebuje dobrych ciotek i wujków.... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238864-Stary-chudy-bez-oka-dziadziu%C5%9B-potrzebuje-pomocy-na-ju%C5%BC!!!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238864-Stary-chudy-bez-oka-dziadziu%C5%9B-potrzebuje-pomocy-na-ju%C5%BC!!![/URL] -
Wiem tylko że na dzień dzisiejszy nie wiemy nawet ile trzeba będzie mu tych zębów wyrwać...a także czy jest tylko jeden ropień pod klem czy jest rozlany na więcej wszystko wyjdzie w praniu dopiero więc pojęcia nie ma niestety ;( Ale za to muszę go pochwalić bo jest bardzo cierpliwy i super grzeczny i wszystko można mu zrobić :loveu: i wszędzie pól dnia za mną chodzi...wszędzie
-
[quote name='Ellig']Witaj, rozumiem ,ze psiaki sa u Ciebie na bezplatnym DT. O jaka pomoc prosisz, na leczenie, na karme czy na transport? O pomoc moze zwrocic sie: [SIZE=3]-[/SIZE][SIZE=2]Udzielamy pomocy psiakom ( a w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość wsparcia finansowego także dla kotów), które mają w[/SIZE][SIZE=2]ątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie[/SIZE] [SIZE=2]-Każdy Klubowicz, który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp)[/SIZE] [SIZE=2]-[COLOR=darkorchid]Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Psiaki są u mnie na BDT. Są już wyleczone i szukamy im domków, jak do tej pory bezskutecznie...jak ktoś dzwonił i dowiedział się o parwo to zrezygnował ;( Leczenie było bardzo kosztowne i właśnie chciała prosić o pomoc w spłacie faktury za leczenie maluchów. Zostało ok 700zł. W poście pierwszym był podany link do ich wątku (teraz coś nie mogę skopiować) tam na pierwszej stronie są wstawione wszystkie faktury oraz rozliczenie ile jeszcze zalegamy ze spłatą. Oraz chciałabym się do Was zapisać...poproszę o dane do przelewu...nie mogę za dużo teraz dopóki nie uporam się z długami ;(
-
Info z dzisiaj... Ukki dostał 13 zastrzyków na wynos + 3 na miejscu już od razu, mam mu podawać przez 4 dni a w poniedziałek jedziemy usuwać zęby. Wyniki są prawie ok oprócz podwyższonych leukocytów co jest pewnie wynikiem mega infekcji w paszczy. Dostał antybiotyk i przeciwbólaski i przeciwzapalne. A muszę się przyznać że jestem sierota straszna i sama tego nie wypatrzyłam....na zdjęciu RTG narządów załapała się łapka Ukkiego i co się okazało...nie ma jednego paluszka co najprawdopodobniej jest wynikiem odgryzienia lub oderwana bo są blizny nierówne wyczuwalne. Osłuchowo serducho jest ok...generalnie nie jest w stanie złym jak poradzimy sobie z zębami to i się podtuczy i będzie się zdecydowanie lepiej czuł...ze złych informacji jest niestety koszt ;( za same zastrzyki wyszło 130 zł plus badania krwi, rtg i mam do zapłaty na dzisiaj 335zł a nie wiem ile jeszcze wyjdzie za usunięcie zębów ;(
-
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
zerojeden replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']To czekamy na wieści. Trzymam kciuki Rysia ![/QUOTE] No Rysia już pewnie na kanapie śpi ;) Cudak masz jakieś wieści? -
[quote name='Cudak']Na pewno się spodoba! Komu by się nie spodobały? :D A może pakiecik weźmie? Co 2 koty, to nie jeden. Witaminy dla Twojej chorej kotki podałam, tylko skonsultuj z wetem, żeby nie przedobrzyć. Po Grubej żadnych problemów zdrowotnych nie widać :) naczekała się bidula w klatce u mnie...w końcu wygłaskana będzie u Ciebie, ale bez wątpienia była domowym kotem, bo inne bezdomne kotki, jak zabierze się je do domu, to są wystraszone, a ta się ociera i zero strachu. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/641/p1210698.jpg[/IMG][/QUOTE] Ja też jestem za wydawaniem kotów w pakiecie zawsze im lepiej się żyje ;) A Grupcia faktycznie wyskoczyła z kontenerka i dawaj się czochrać nadstawiala ;)
-
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
zerojeden replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Może a może też wielkość ją wystraszyłam bo Karmaś ma niecałe 70kg i sięga mi do pasa ;) ale jest przytulaśna bardzo i na rączki i na rączki ;) Szczeniak nie powinien być za ciężki zwłaszcza duży bo stawy siadają potem. -
Damy radę z nią ;) dzisiaj już tak nie szczeka ;) A kociaki boskie są....zostaną zostaną bo jest Pani chętna na kociaka może jej się spodoba któryś ;) Muszę kupić bo nie mam na kocie robale już nic. No właśnie widziała i miałam pytać czy Grupcio ma coś z nerkami. Spytam dzisiaj weta czy może dostawać. Dzięki :)
-
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
zerojeden replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Fajniusia jest taka grubiutka :) miła odmiana po schroniskowych ;) ale panikara straszna...poszły moje się przywitać a ona w płacz. -
Nie wszystko spało ;) moje przyzwyczajone do nowości więc mają to generalnie w nosie ;)
-
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
zerojeden replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
O której przyjadą Państwo po Rysię-Zdzisię bo ja o 15 muszę być u weta ze Ukkim a po nocy nie trafią na moje "ranczo" :) Cudaczku....sieroto Ty... a umowę dla gamonia to kto wypełni hmmmm? Jak to małe ma w ogóle na imię co, bo w książeczce też nima...? -
[quote name='Cudak']Pół dwuletniego ludzia ;) malutkie są, a przynajmniej leciutkie, do odkarmienia ;)[/QUOTE] Szylkretkowa jest jak piórko...druga trochę większa...przytulaśne strasznie :loveu: bardziej niż moje prywatne hehe Jak tylko wyszły z kontenerka poleciały się opychać ;) A Grupcia jest boska...wielka puchata i się cały czas ociera :) na razie siedzą w pokoju w 3 bo muszę je sobie odrobaczyć, ma trochę pchełek ale już je potraktowałam specyfikiem :diabloti: Malutka jest...wielką kluchą normalnie chciałam ją na noc do domu wziąć ale panika jak moje zobaczyła to uciekła więc jest z Perełką...która całą drogę na mnie szczekała :angryy: No nic trzeba iść kimać
-
O matko i ja mam to wszystko po nocy rozlokować...? Jak małe...wielkoludy jak pół ludzia ;)
-
[quote name='Cudak']Bardzo dziękujemy! Z bazarku to już chyba na konto Fundacji [B]Hałabajówki, [/B]które użyczyła dla Perełki: [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Fundacja dla zwierząt Hałabajówka [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]78-200 Białogard [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]03 1020 2791 0000 7902 0200 4703[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]w tytule koniecznie - [/FONT][/COLOR][B]darowizna Perełka i nick z dogo[/B] Tylko nie wiem, czy na transport też na to konto, czy na prywatne, bo wydatek nie będzie typowo "zwierzęcy" - paliwo. Plany się zmieniły i zwierzaki mają dziś w nocy jechać ;)[/QUOTE] Katlis mi je podwiezie bliżej to w dwie strony mam 25km to tam z 12zł wyjdzie to maja ode mnie gratis. Nie wiem co z kotami tylko jak będą bardzo proludzkie to je zostawię u siebie bo było kilku chętnych na kociaki to tez odpadnie koszt transportu. Możesz wszystko na fundacyjne i tak pakuję w nie wszystkie oszczędności ;)
-
[quote name='paula_t']Nie było żadnych danych, już są, więc zaraz uzupełnię:) Hałabajówka, a może poprosić kogoś, żeby udostępnił pay pal-a? Spróbuję sobie przypomnieć albo wyszukać kto ma, bo jakiś czas temu pamiętałam, ale wyparowało:shake: Trzymamy mocno! :)[/QUOTE] Miejcie na uwadze DT dla Rudzika i Guzika pliskkka Nie znam nikogo z pay palem :( Niusy z przed pół godzinki... Ukki się zrobił mega towarzyski chodzi za mną wszędzie, daje się ściskać i głaskać i oko którego nie ma przemywać ;) a na michę to tak macha ogonkiem jakby miał motorek ;)
-
Witam niedawno się o Was dowiedziałam i chciałam się zwrócić z wielką prośbą o wsparcie spłaty długu bo zostało jeszcze ponad 700zł po 10 szczeniaczkach z parwo z których 3 przeżyły....i jak na pecha przystało nie mogą znaleźć domków :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237407-Z-10-szczeniaczk%C3%B3w-z-parwo-zosta%C5%82y-3-potrzebna-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237407-Z-10-szczeniaczk%C3%B3w-z-parwo-zosta%C5%82y-3-potrzebna-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu[/URL] szczeniaki są u mnie na DT, pierwotnie miały być u mnie 2 dni i jechać dalej do DT niestety na drugi dzień po wyciągnięciu ich ze schronu zaczęły się składać na tamten świat... i pojechać nigdzie nie mogły...
-
Z moich obliczeń wynika że do zapłaty zostało jeszcze 708 zł :placz: a już nawet nie wspomnę ile one jedzą i że wypadałoby powtórzyć odrobaczenie.... Bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku...bo to już najwyższy czas spłacić dług a nie mam z czego a gamonie rosną i rosną a domków brak....a maluchy są kochane i sympatyczne :loveu:
-
Lilu - Piąty Element szuka domu ...
zerojeden replied to magdola's topic in Kotki już w nowych domach
oooo i to jest myśl, a nóż widelec ;) -
[B]Asiuniab,[/B] też tak mam że jak mi coś do głowy wejdzie to już nie wyjdzie ;) [B]Jostel5,[/B] wyższe siły Cię przyciągnęły ;) Dziewczyny mają się świetnie..Dolly zaczęła się nawet bawić...zajrzyj sobie tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234517-KOSZALIN-NESCA-Antyszczenię/page7[/URL] post 156-157 [B]Secia,[/B] dziękuję bardzo, niestety nie ogarnęłam jeszcze pay pal :(
-
[SIZE=2][quote name='__Lara']Potrzeba o nich więcej info żeby wpisać chociaż podstawowe dane.[/QUOTE] No to tak trudno o jakieś dane....ale to co wiem o Rudym - [/SIZE][SIZE=2]Mocno starsz[SIZE=2]y, [/SIZE]zaćma na oczach[SIZE=2],[/SIZE] brak połowy zębów[SIZE=2], [/SIZE]ludzi kocha[SIZE=2] [/SIZE]jest ogromnie kontaktowy[SIZE=2] - s[/SIZE]komli, nawołuje, usiłuje zainteresować sobą, gdy ktoś podchodzi do jego kojca... rozpacza, gdy ten ktoś mija kojec. Wyprowadzony do zdjęć - wtula się w człowieka z wielką ufnością. Nie pożyje długo w schroniskowych warunkach, w budzie, gdzie do miski konkurencja młodszych, silniejszych psów[SIZE=2], [/SIZE]ma 10, może nawet więcej lat[SIZE=2] jest od[/SIZE] listopada[SIZE=2] w schronie[SIZE=2]. Czekoladowy Guzik - [/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][/SIZE][/SIZE][/SIZE]Dobre, poczciwe, spokojne psisko, grzeczny, cichy, można go wziąć na ręce, przytulić, pogłaskać, jest starszym pieskiem - ma ok. 7 lat (na oko) nie wie od kiedy jest w schronie ale pewnie już jakiś czas.
-
[quote name='ewu']Sorki ,że tylko 15 zł posłałam ale mam do zapłacenia za szczepienia i karmę dla gromady szczeniąt...:([/QUOTE] Noż głupia no...nie przepraszaj że pomagasz bo się Ukki obrazi :evil_lol: Nigdzie nie są wrzucone bo dopiero co je upatrzyłam w sumie miałam czekoladowego Guzika wyciągnąć albo Rudaska ale...Ukki był w większej potrzebie. Mam straszny sentyment do dziadków takich stareńkich bo one takie nieporadne są...ehhh Byłoby super gdyby udało się jakieś domki dla nieboraków wykopać. Jutro jedziemy z Ukkim do pana doktora zobaczymy jaka będzie diagnoza. A on teraz tylko je i śpi i tak na zmianę hehe :loveu: