Jump to content
Dogomania

kaja-gabi

Members
  • Posts

    45
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaja-gabi

  1. A moja raczej nie nosi adresówek, czasami wkurzające jest takie dyndające coś :) A z odblaskami kiedyś ktoś próbował? Jakie opinie?
  2. Kaganiec jest raczej przeznaczony dla agresywnych psów, a jeśli twój labek nie ma z tym problemu, to może lepiej nauczyć ją perfekcyjnie komendy zostaw, a jeśli sama nie dasz rady zawsze można poradzić się jakiegoś tresera. Może i kaganiec rozwiąże twój problem, ale co? Do końca życia będziesz jej zakładać namordnik na spacer?
  3. kaja-gabi

    kleszcze

    Warto też poradzić się dobrego weta :)
  4. No naprawdę piorunujące podobieństwo... :crazyeye: One raczej wyglądają jak kundle, a z resztą odpowiedzialny i inteligenty człowiek raczej nie kupił by Dingo, moim zdaniem te psy powinny zostać dzikie.
  5. No to trochę trudna sytuacja :/ Zawsze można poszukać w schroniskach, stronach adopcyjnych czasami widuje się tam psy w typie maltańczyków. Jeśli chodzi o psa rodowodowego, to można poprzeglądać różne hodowle (Maltańczyków i Yorków w dzisiejszych czasach jest dużo) Profesjonalni hodowcy nie wyceniają każdego psa tak samo, na pewno tańszy będzie ten z najmniejszymi predyspozycjami do wystaw, często też cenę można negocjować z hodowcą. Jednak uważam, że to nieodpowiedzialne kupować psa ośmioletniemu dziecku, bo ono chce. Sama w dzieciństwie też chciałam mieć maltańczyka a teraz sto razy bardziej wolała bym kundla ze schroniska.
  6. Ja jak z Kają robiłyśmy pokazy na WOŚP w 2012, od pewnego pana usłyszałam, że Kaja to pies obronny. Fajnie.. nie wiedziałam, że mam rottweilera w domu xD
  7. Po prostu super masz tego Sopelka!! ♥ Zakochałam się...
  8. Czy ktoś z was podaje psu tą karmę? Proszę o opinie
  9. Fajnie, żę ćwiczysz agility z taką kruszyną xD
  10. Na allegro masz aktualne mioty danych hodowli. Zajrzyj też na stronę rasy której hodowli szukasz, tam powinien być spis wszystkich jej hodowli.
  11. CS mają to do siebie, że szybko się psują, ale co byś chciała za taką cenę? I tu pojawia się dylemat. Kupić jednego Jawza czy pięć CS`ów? Uprzedzę Cię, że nie piszę z własnego doświadczenia, bo dopiero od czerwca będę posiadała psa z którym uprawiać będę frisbee, więc pisze to co wyczytałam z opisów dysków. Wracając do tematu poleciła bym Tobie Jawza pup <- przewytrzymałe dyski, lub Hyperflite Sofflite <- Wprost stworzone dla szczeniaków, również wytrzymałe, giętkie i dobrze się nimi rzuca. Je będę zamawiać HS :)) Pozdrawiam.
  12. Moje poprzedniczki mają racje. A wiesz czy w tej hodowli hodują psy z rodowodem? Bo jeśli nie nie decydowała bym się na tego psa. A jeśli zależy Ci, żebu pies był tani to może warto poszukać w schronisku? Tam czeka na swój nowy domek wiele psów :))
  13. A kiedy będzie coś we Wrocławiu ?
  14. Moja ma kamień tylko na kiełkach i przednich ząbkach.. powiedzcie mi jak to skrobać ? I co z tą cytryną ? Myje jej ząbki i chce też kupić Dog a dent, co mi powiecie o tym preparacie?
  15. Moja suczka ma 9 lat i taki sam problem, jest już starsza i nie chce jej usuwać kamienia pod narkozą, a poza tym to osłabia zęby,a już dwóch jej brakuje. Myje jej zęby i powoli widać efekty, musze jeszcze kupić spray, czytałam, że Dog a dent jest całkiem niezły i działa. Oczywiście nie usunie kamienia tak jak to zrobi wet, ale zawsze to coś. Tak, że na narkoze się nie zgodzę. A tak w ogóle jak pies ma kamień nazębny to nie znaczy, że szybciej zdechnie :)
  16. A ja mam swoje filmiki :) Moja Kaja w roli głównej. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=SO5dm3cXRLc[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=GYSwVJF1NyQ&feature=related[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=WNOZL1uaISA&feature=related[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=eG1GR5ERZ5A&feature=related[/URL] i więcej na moim kanale :)
×
×
  • Create New...