Jump to content
Dogomania

karolina&sasza

Members
  • Posts

    782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karolina&sasza

  1. Misiu kochany, weszłam na ten wątek licząc na dobre wieści a tu taka wiadomość :(. Odpoczywaj kochanie (*) (*) (*) (*)
  2. Milenko po domek!
  3. Czemu do chłopaka nikt nie zagląda???
  4. Jakie pięknochy wszystkie. Ciekawe jak Czoko będzie wyglądał jak dorośnie. Czyżby rósł nam dobek?? ;)
  5. Misiu do domu ale już!!!
  6. Kto zaadoptuje sunię???
  7. Ale ekstra!!! Czyżby Puchaty miał znaleźć najwspanialszy dom na świecie??? Znam to podniecenie podczas oczekiwania na psiaka ;) Macie kogoś na wizytę??
  8. Muszko czemu jeszcze nie w domku???
  9. Koraliczku zaufaj ludziom... Nie wszyscy są źli...
  10. Ile on ma? Bo troszkę mi szczylkiem zalatuje :)
  11. Misiuniu kochany zima coraz bliżej a ty dalej w schronie siedzisz...
  12. Royal produkuje bardzo dużo rodzajów karm- nawet specjalistyczne dla danej rasy. Zarabia na tym majątek. Bo przecież pańcia dla swojego ukochanego yoreczka jetst gotowa kupić strasznie drogą karmę dla yorków. Trzeba mu jednak przyznać że produkuję bardzo dużo karm weterynaryjnych. Kiedy mój pies zachorował na kamicę moczową weterynarz zalecił podawania specjalnego royala od pęcherza ( jak on się nazywał?). I chociaż dla mojego psa jestem w stanie zrobić wszystko to trochę się podłamałam ceną tej karmy ( szczególnie że moja suczka wogóle nie chciała jej jeść). Je szcze później weterynarz wykrył u mojego psa alergie pokarmową i kazał podawać karmę bez drobiu. Royal jest pod tym względem bardzo drogi więc po prostu podawałam purinę z wołowiną. Na szczęście po jakimś czasie objawy ustąpiły i powróciliśmy do zwykłej karmy. Alergia pokarmowa zazwyczaj jest na drób więc wystarczy znaleźć karmę która go nie zawiera ( ale trzeba przeczytać skład!!!). No chyba że pies ma alergię na coś innego. Przepraszam za OFFa. A co tam u psiaków?
  13. Cookie w górę i niech się telofony rozdzwonią!!!
  14. Ja też odwiedzam...
×
×
  • Create New...