Jestem na zproszenie _Lary, biedny psiaczek, niewiele mogę pomóc ale deklaruję 20 zł stałej, mam sporo stałych deklaracji. Poproszę o numer konta najlepiej dzisiaj bo od jutra do poniedziałku mnie nie będzie.
To takie przykre jak odchodzi od nas ukochany przyjaciel:-(, 4 lata temu też straciłam ukochanego pieska Kubusia, właśnie na początku lutego minęła 4 rocznica jego śmierci, ciagle o nim pamiętam i ciągle mi go brakuje:-(