-
Posts
4452 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lula2010
-
no i dalej wiadomo....bulwy i astunia na sniegu :multi:,a potem odpoczynek bulw na fotelu....:loveu:...a wczesniej panciu ze swoja boksia Juta (9 lat juz za TM):-(.....Niunia w domu,Niunia u weta (obecnego weta ), w fili kliniki :eviltong: ....zdjecia, te pierwsze, sa nie najlepsze ,bo sa robione ze zdjec...
-
[quote name='ockhama'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/000ef7595bf7309a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] To Tekila-tata Foxy,(zwanej domowo Buba),wziety z bydgoskiego schroniska przez syna znajomych,przetransportowany az z Niemiec;byly z nim straszne klopoty:placz:,znal wszystkie komendy ,ale po niemiecku.....wymagal duzo pracy z powodu agresji:shake:....niestety, juz za TM z powodu wieku i choroby nowotworowej :-(....
-
[quote name='ockhama'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/8ba0da3ae3f9ff1a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/cd231a107072d355.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/fafbdb58983e4cc4.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] takie wielkie miala Buba uszydla (po mamie):diabloti:,po operacji krwiakow -uszydla maja juz inny ksztalt....:multi: (zdjecie w aucie),na drugim dopiero jedno ucho po operacji :evil_lol:
-
[quote name='ockhama'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/1634cb1ab76ce627.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/823f411eb9062ed9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/b1c771569d0b3c79.jpg[/IMG][/URL] :crazyeye:...tak malutka Buba dokuczala Niuni-miejsce bylo obojetne....:evil_lol: :lmaa: :xNiunia nawet na swojej kanapie ,postawionej na naszej kanapie,nie miala spokoju....:diabloti: :mad:[/QUOTE]...ale mimo wszystko dziewczyny bardzo sie kochaly.....astunia zaczela nam sie "sypac"po odejsciu kocicy....
-
[quote name='ockhama'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/8d9d65a41a72be38.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Niunia razem z Buba chodzila na spacery-tu na zdjeciu z sasiadem,ktory sie nimi opiekowal w razie naszej dluzszej lub krotszej nieobecnosci (jeszcze poprzednie miejsce zamieszkania ):lol:
-
a ja po dzisiejszych opadach sniegu i mrozie stwierdzilam ,ze ide spac i niech mnie obudza jak juz bedzie zielono....:loveu:
-
[quote name='bira']A ja na wiosnę nie czekam... tylko na lato :-) Zdjęcia tych dwóch suk tragiczne. Córka je w Pl robiła? Ta ruda jest strasznie do "spadku" mojej teściowej podobna...[/QUOTE] zdjecia tych biednych sun byly robione za granica.....cora mowila ,ze tam wiekszosc psow byla w takim stanie.....:-( :mad:
-
dobre wiesci :multi:,a jakies foty ?
-
[quote name='agaga21']u nas też...ja chcę już wiosnę!!!!!!!!!!![/QUOTE] ...ja tez....!!!!!!!
-
slicznie Oskarek komponuje sie ze sniegiem :loveu:
-
...do schrupania....:loveu:
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
.....u nas zawialo na bialo ..i dalej sypie.....:shake:
-
Witam,jestem z Bydgoszczy,w naszej regionalnej tv reklame ma p.Krystyna Markowska,przyjmuje w lecznicy FILA na ul .GROBLA
-
Witam,jestem z Bydgoszczy,mam 3 sunie,jezdzimy z nimi do lecznicy FILA przy ul GROBLA,jestesmy zadowoleni z uslug wetow
-
[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]
lula2010 replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymam kciuki za psiaka :kciuki: ,moje 3 sunie mooocno zaciskaja lapy :loveu: -
[quote name='ockhama']zima jest piękna... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3126/b9f91adab6ba6b26.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] zdjecie piekne,ala zimy nadal nie lubie !!!!:placz:
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
lula2010 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
zdjecia KSIEZNICZKI w DOMKU sliczne :loveu: