Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. no i dalej wiadomo....bulwy i astunia na sniegu :multi:,a potem odpoczynek bulw na fotelu....:loveu:...a wczesniej panciu ze swoja boksia Juta (9 lat juz za TM):-(.....Niunia w domu,Niunia u weta (obecnego weta ), w fili kliniki :eviltong: ....zdjecia, te pierwsze, sa nie najlepsze ,bo sa robione ze zdjec...
  2. [quote name='ockhama'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/000ef7595bf7309a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] To Tekila-tata Foxy,(zwanej domowo Buba),wziety z bydgoskiego schroniska przez syna znajomych,przetransportowany az z Niemiec;byly z nim straszne klopoty:placz:,znal wszystkie komendy ,ale po niemiecku.....wymagal duzo pracy z powodu agresji:shake:....niestety, juz za TM z powodu wieku i choroby nowotworowej :-(....
  3. [quote name='ockhama'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/8ba0da3ae3f9ff1a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/cd231a107072d355.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/fafbdb58983e4cc4.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] takie wielkie miala Buba uszydla (po mamie):diabloti:,po operacji krwiakow -uszydla maja juz inny ksztalt....:multi: (zdjecie w aucie),na drugim dopiero jedno ucho po operacji :evil_lol:
  4. [quote name='ockhama'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/1634cb1ab76ce627.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/823f411eb9062ed9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/b1c771569d0b3c79.jpg[/IMG][/URL] :crazyeye:...tak malutka Buba dokuczala Niuni-miejsce bylo obojetne....:evil_lol: :lmaa: :xNiunia nawet na swojej kanapie ,postawionej na naszej kanapie,nie miala spokoju....:diabloti: :mad:[/QUOTE]...ale mimo wszystko dziewczyny bardzo sie kochaly.....astunia zaczela nam sie "sypac"po odejsciu kocicy....
  5. [quote name='ockhama'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3196/8d9d65a41a72be38.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Niunia razem z Buba chodzila na spacery-tu na zdjeciu z sasiadem,ktory sie nimi opiekowal w razie naszej dluzszej lub krotszej nieobecnosci (jeszcze poprzednie miejsce zamieszkania ):lol:
  6. a ja po dzisiejszych opadach sniegu i mrozie stwierdzilam ,ze ide spac i niech mnie obudza jak juz bedzie zielono....:loveu:
  7. [quote name='bira']A ja na wiosnę nie czekam... tylko na lato :-) Zdjęcia tych dwóch suk tragiczne. Córka je w Pl robiła? Ta ruda jest strasznie do "spadku" mojej teściowej podobna...[/QUOTE] zdjecia tych biednych sun byly robione za granica.....cora mowila ,ze tam wiekszosc psow byla w takim stanie.....:-( :mad:
  8. .....podobno sa paragrafy (chodzi min o ochrone srodowiska),ja nie mam prawa jazdy ,nie znam przepisow,reszta madrosci nt mandatu i odsniezania auta wyleciala mi z glowy...
  9. no to zycze powodzenia...i uwazaj na drodze...a Kamilek pewnie ferie ma?dzis na FB doczytalam ,ze za odsniezanie auta na dworze przy wlaczonym silniku mozna dostac 3 setki mandatu...:razz:
  10. [quote name='Besti']Clio bidaczku co u Ciebie?:([/QUOTE] przylaczam sie do pytania-co u Malej ?
  11. .....no to mialas dzis goooowniany dzien..:diabloti: :diabloti: :diabloti:,nie liczac oczywiscie wizyty Donvitow'a z prezentem...:lol:....chce sie obudzic w kwietniu np:cool3:moze juz nie bedzie sniegu i mrozu...:mad:
  12. dobre wiesci :multi:,a jakies foty ?
  13. [quote name='agaga21']u nas też...ja chcę już wiosnę!!!!!!!!!!![/QUOTE] ...ja tez....!!!!!!!
  14. slicznie Oskarek komponuje sie ze sniegiem :loveu:
  15. .....u nas zawialo na bialo ..i dalej sypie.....:shake:
  16. fotki piekne,modelki i modele cuuudne, o ubrankach dla calej paczki nawet nie wspomne...:loveu:
  17. Witam,jestem z Bydgoszczy,w naszej regionalnej tv reklame ma p.Krystyna Markowska,przyjmuje w lecznicy FILA na ul .GROBLA
  18. Witam,jestem z Bydgoszczy,mam 3 sunie,jezdzimy z nimi do lecznicy FILA przy ul GROBLA,jestesmy zadowoleni z uslug wetow
  19. trzymam kciuki za psiaka :kciuki: ,moje 3 sunie mooocno zaciskaja lapy :loveu:
  20. [quote name='ockhama']zima jest piękna... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3126/b9f91adab6ba6b26.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] zdjecie piekne,ala zimy nadal nie lubie !!!!:placz:
  21. zdjecia KSIEZNICZKI w DOMKU sliczne :loveu:
  22. podziwiam symbioze psowo/kociasta,nikt mi nie powie ,ze pewnych rzeczy nie mozna wypracowac :multi:
×
×
  • Create New...