-
Posts
4452 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lula2010
-
niech szybko wraca do zdrowia i sil :eviltong: trzymamy kciuki :kciuki:
-
Tytus po parwo z intoksykacją znalazł kochający dom
lula2010 replied to Dżdżowniś's topic in Już w nowym domu
ciesze sie ,ze Tytek znalazl DOM ! -
ale wypiekniala sunieczka :multi:mizianko od moich 3 sun i ode mnie:loveu:
-
zmartwilam sie Bombim :shake:,ale macie dobrych wetow :p kciuki trzymam:kciuki:
-
biedny maly...:shake::-( trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok! :kciuki:
-
Lula czuje sie coraz lepiej :multi::multi:i w zwiazku z tym coraz wiecej broi :diabloti: i dokucza drugiej bulwie i astuni :mad:,a ja sprawdzam czy jakis szew "nie poszedl"przez to jej rozrabianie :angryy:
-
zapomnialam ,trzymam kciuki za Bombiego zeby bylo wszystko ok ,w miare czasu napisz co z nim(jak wrocisz z kliniki),bo wszyscy tu czekamy na same DOBRE wiesci:multi:wymiziaj go delikatnie:eviltong:
-
nie martw sie,jestes DOBRYM czlowiekiem,pomoglas i pomagasz wielu psom :p:loveu:dobra karma do Ciebie wroci za to co robisz dla naszych siostr i braci mniejszych:lol:,a niektorych widocznie nie stac nawet na zwykle DZIEKUJE w Twoja strone za to co robisz pozdrawiam:lol:
-
[quote name='Maupa4'][URL="http://www.fotosik.pl"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1452/c999867a5cc45b8bmed.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1452/dfb87e58185b1fcamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1452/cf5dea2f293de920med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1452/aa474920155be257med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1452/f0cb37794f3a2691med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] przepraszam za ciekawosc-nie znam sie na koniach-dlaczego konis ma zasloniete oczy?
-
[quote name='agaga21']super, że już się ładnie goi :) buziaki dla niej i pozostałych mordeczek:loveu:[/QUOTE] dzieki za buziaki i kciuki za Malutka:lol:
-
Lula juz bez fartuszka ochraniajacego rane!:multi::multi:i zaraz lepiej sie chodzi dziewczynce :multi:
-
hm,nie dokonczylam wiadomosci.:cool3:..do poniedzialku ma dalej dostawac po 1/2 tabl Metronidazolu ;rana wyglada ladnie i sie goi ;:multi:jak bedzie nadal wszystko z Malutka ok, to w przyszly poniedzialek bedzie miala wyciagniete szwy :multi::multi:
-
kolejna kontrola i juz ostatni antybiotyk w zastrzyku i ostatni przeciw bolowy:multi:temperatury Malutka nie ma,a cala klinika az huczy i zyje jej przypadkiem i faktem ,ze wyszla obronna lapa z niego :lol:,Lula powoli zaczyna broic z druga bulwa i dokuczac astuni(jak to przewodnik stada ma w zwyczaju)
-
trzymam kciuki,zeby wszystko bylo dobrze ,pozdrawiam :p
-
Lula wrocila od weta zaopatrzona w antybiotyk i przeciw bolowy do niedzieli :-)temperatury malutka nie ma :-)brzusio(rana)nie opuchniety i ladnie sie goi:-)zjadla dzis drugi,maly posilek;siuuu i kooo na dworkach;po malu "dochodzi do siebie :-)wet powiedzial,ze wiecej zadnego skretu nie bedzie,bo Mala ma przyszyty zoladek!!!(ale do czego???jak???,nie znam sie na tym)w kazdym razie cala weto/przychodnia byla postawiona na nogi i wszyscy ratowali Lule :-)i tu szczegolny uklon w strone dr Konrada K.z lecznicy Fila na Grobli w Bydgoszczy:-)
-
przed chwila doczytalam sie na watku elinki,ze za TM pobiegl dzis ANATOL ... [*]bardzo chory Pan bulwa....ciesze sie ,ze mialam mozliwosc wyglaskac Go i wycalowac w zeszla sobote.....
-
[quote name='emdziolek']Boże ja też dopiero doczytałam :( Tak mi przykro.. trzymam mocno mocno kciuki i wysyłam pozytywne mysli w strone sunieczki.[/QUOTE] dziekujemy za kciuki i pozytywne mysli-bardzo nam teraz tego trzeba....
-
[quote name='agaga21']jezu...dopiero doczytałam! trzymajcie się, mam nadzieję, że już więcej się takie akcje nie powtórzą. zdrowiej psinko, bo masz wspaniałych kochających ludzi...[/QUOTE] agaga -dziekuje-druga noc poczuwam przy malej zeby miec pewnosc ,ze nic nie przeoczylam...wet mowi ,ze idzie ku dobremu...biala bulwa czuwa ze mna...bardzo przez te 4 miesiace zzyly sie ze soba...jutro po poludniu znow do weta ...