[quote name='Maupa4']No nie wiem ... :hmmmm:
... ale tak chyba jakoś chodzenie nie jest tym co lubi najbardziej ... :niewiem:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1867/af4a3e1fb36e1364med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1867/cf0bb341a030f480med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1867/f9e38f86f65c0cd2med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1867/60a3aa3df12d324fmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1867/3abc13a62feaeb9fmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
a po co ONA ma chodzic?i w jakim celu?jak mozna wolno sie poczolgac ,albo posuwiscie, powoli,bezpiecznie ,blisko ziemi...