tez czekamy na zdjecia wystawowych bulw :eviltong:;a tak przy okazji mam pytanie-czy od tego ciaglego moczenia sie w wodzie ,biale bulwinki nie choruja na uszydla ?
[quote name='agaga21']już????:crazyeye:
jest co świętować:multi:[/QUOTE]
....tak ,to juz 8 miesiecy....czas szybko leci....jak z bicza trzasl,tak zlecialo....a mala bulwa-coz skradla mi serce....:loveu:
[quote name='piescofajnyjest']spokojnie....nie ma co sie denerwowac wariatami!!! a Cycatka znajdzie wspanialy domek i tyle;)[/QUOTE]
...oczywiscie ,ze Kodzinka znajdzie swojego Ludzia ,pozdrawiamy :eviltong:
miziaki dla chlopaka,ciesze sie ,ze nic mu nie jest ,pozdrawiam :eviltong: a tak na marginesie ,ja (my) stale drzymy o nasze dziewczyny;o astunie ,bo juz starenka (12-lat) ,a bulwy to z kolei specyficzna rasa....
obie bulwy tradycyjnie byly u weta....gruczoly,odczulanie...(jak co miesiac) ;biala bulwa- zapalenie ucha +olej zapobiegajacy wypadaniu siersci........:shake: kontrola za tydzien uszydla bialej.....obie alergiczne bulwy i schorowana astunia:cool3:,tylko czekac,az "puszcza "nas z torbami.....