Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. ....ogrodu normalnie to ZAZDROSZCZE !!!!....,a corcia do mamy bardzo podobna,Kamilek to tato....no i te 3 cudne sznupy....:eviltong:
  2. przejrzalam zdjecia..i....bulwa bulwie nie rowna....kazda inna,nie powtarzalna,kazda w swoim rodzaju....i kazda piekna....
  3. [quote name='Maupa4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2298/b7c413db840841c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2298/e72f3136ef261dcfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2298/d5dd54e287dc6c35med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] .....jakie slicznochy....do schrupania normalnie :eviltong:
  4. [quote name='cisowianka']To trzymam kciuki za powodzenie akcji ![/QUOTE] ja tez!!!i moje 3 sunie tez!!!:kciuki:
  5. dziewczyny na Zlocie B Fr wyraznie brylowaly (obejrzalam filmik) :eviltong:
  6. Lenusia-przesliczna mala ksiezniczka (moj wnusio skonczy 19.10 roczek),psiaki cuuuuudne,pajak dla mnie tez ,bo lubie,pozdrawiam
  7. fotki -super!!!a jak zdrowko Bomby?
  8. sliczne cudenko!!!!
  9. tez czekamy na zdjecia wystawowych bulw :eviltong:;a tak przy okazji mam pytanie-czy od tego ciaglego moczenia sie w wodzie ,biale bulwinki nie choruja na uszydla ?
  10. wobec tego ZDROWKA dla WAS obojga,pozdrawiamy :lol:
  11. jakies nowe wiesci o chlopaku?
  12. [quote name='agaga21']już????:crazyeye: jest co świętować:multi:[/QUOTE] ....tak ,to juz 8 miesiecy....czas szybko leci....jak z bicza trzasl,tak zlecialo....a mala bulwa-coz skradla mi serce....:loveu:
  13. dzis mija 8 miesiecy jak biala bulwa Bekunia przyjechala do nas...:multi: :multi: :multi: :eviltong:
  14. zagladamy,pozdrawiamy w pochmurny dzionek....
  15. zagladam ...
  16. zagladam,pozdrawiam :eviltong:
  17. [quote name='piescofajnyjest']spokojnie....nie ma co sie denerwowac wariatami!!! a Cycatka znajdzie wspanialy domek i tyle;)[/QUOTE] ...oczywiscie ,ze Kodzinka znajdzie swojego Ludzia ,pozdrawiamy :eviltong:
  18. wszystkie zdjecia PRZESLICZNE !pozdrawiamy :eviltong:
  19. miziaki dla chlopaka,ciesze sie ,ze nic mu nie jest ,pozdrawiam :eviltong: a tak na marginesie ,ja (my) stale drzymy o nasze dziewczyny;o astunie ,bo juz starenka (12-lat) ,a bulwy to z kolei specyficzna rasa....
  20. wieczorne ,niedzielne witanko...:eviltong:
  21. zagladam wieczornie :eviltong:
  22. dzis od 14-ej do 19-ej byl wnusio z rodzicami :multi:,sunie wykonczone,dziadek tez....:evil_lol:
  23. zagladam wieczorkiem :eviltong:
  24. trzymam kciuki za Oskarka :kciuki: pozdrawiamy
  25. obie bulwy tradycyjnie byly u weta....gruczoly,odczulanie...(jak co miesiac) ;biala bulwa- zapalenie ucha +olej zapobiegajacy wypadaniu siersci........:shake: kontrola za tydzien uszydla bialej.....obie alergiczne bulwy i schorowana astunia:cool3:,tylko czekac,az "puszcza "nas z torbami.....
×
×
  • Create New...