Była na facebooku Klinki dr J. Szulca ze Zgierza - i tam jest info ze pojechała do was , ŻAL MI JEJ BARDZO i chciałabym zeby znalazła dom . Moze by jej załozyc watek na dogomani.
Zdjecia sa na facebooku klinki . Ale nie wiem czy mam nawet prawo to zrobic . To jest malenstwo po przejsciach .