Ja co prawda krótko na dogo jestem, ale już zdążyłam zauważyć, że zdobycie deklaracji to nie jest łatwy temat. Ja nie mogę więcej zadeklarować, bo z kasą bywa różnie. Jak będę mogła więcej dopłacić to Basio jest pierwszy:) Jakby się ogłoszenia kończyły to też mogę wykupić! A może sama jakiś bazarek wystawię... No ale to dopiero w lipcu....