-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
zamówiłam karmę za kwotę 59,90zł saldo na dzień 2023-01-17 = - 695,98 zł -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zapraszam na bazarek: -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Dziękuję za wpłatę limonka80 - na karmę dla kotów Kwiaciarenki 50zł dopisuję do salda stan na dzień 2020-11-19 to minus 686,08zł 2023-01-15 = + 50 zł saldo na dzień 2023-01-16 = minus 636,08 zł -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Marzenka niestety ma poważne problemy ze zdrowiem. jest obecnie w szpitalu. Postaram się zrobić bazarek ciasteczkowy na karmę. Zwierzaki są zaopiekowane ale brakuje karmy. Gdyby ktoś chciał dorzucić cegiełkę - proszę o kontakt na Priv. -
Limonko bardzo dziękuję za chęć pomocy Tobisiowi. Konto mam to samo - będę dzisiaj rozmawiała z DT bo chcemy ustalić zabezpieczenie od kleszczy więc dopytam i napiszę jak po Librelli. Zaniedbałam wizyty tutaj ale mam sporo problemów i rodzinnych i zdrowotnych dlatego skupiłam się na innych rzeczach - stąd brak w sumie mojej obecności tutaj
-
nym opóźnieniem ale wrzucam na szybko kilka informacji o Tobisiu. Tobi dostał Librellę z uwagi na problem ze stawami. W badaniach krwi wyszły niskie parametry czerwonokrwinkowe więc wet rozważa podanie suplementów z witaminą b12 i żelazem. Przydałoby się zrobić ząbki ale koszt jest ogromny. Prawdopodobnie będziemy robić też echo serca. Zaleceniem weta Tobi ma schudnąć tak aż będzie mu widać żebra i prawie wogóle nie chodzić. Samym ograniczeniem jedzenia bezruchu jest to mega ciężkie do zrobienia. Wrzucam dwa zaległe paragony i dopisuję ich wartość do stanu konta. Większości jak widzicie wydatków nie wpisujemy, karma, inne badania, suplementy - chciałabym odciążyć DT Tobisia dlatego zrobię za chwileczkę bazarek z ciasteczkami na święta. Poniżej też dwa filmiki z Tobisiem.