Jump to content
Dogomania

Moli@

Members
  • Posts

    14649
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by Moli@

  1. Wpłynęło na konto "PSY I SPOLKA" - 80,00 PLN / 28.09 od E.R Bardzo dziękuję Stan konta "Psy i spółka" - 320zł / 28.09
  2. Może warknął..., zaatakował innego zwierzaka, kłapnął zębami do opiekuna..., zabrudził podłogę, nadwyrężył coś zębem Przyjmując psa nigdy nie ma pewności że przyjedzie spokojny, grzeczny aniołek. Nie masz miejsca, nie chcesz się "bawić" to nie zawracaj ludziom głowy..., nie narażaj na dodatkowy stres zwierzaka.
  3. To jest brudny, skołtuniony, śmierdzący... bojący się własnego cienia pies? Nie pachnie Chanel..., kołami do góry nie leży..., po rękach nie "całuje"? bez przesady. DT/hotelikom zaczyna się w głowach przewracać..., może zaczną przyjmować psy wirtualnie
  4. Nie, przewiozłać mnie z Czako. Odpukać chłopczyk po zabiegu czuje się dobrze, już po kontrolnej wizycie i zdjęciu szwów
  5. https://www.onet.pl/styl-zycia/wamizpl/bezdomny-pies-trafia-do-psiego-fryzjera-zmienia-sie-nie-do-poznania/63hq2m2,30bc1058
  6. Rozliczenie karmy zakupionej przez Aldrumkę dla Tuptusia 129,80 zł / 25.04 - puszki Rocco Renal 24x400g zjedzone przez chłopczyka 164,80 zł / 18.07 - sucha Bosch renal 11,5kg - pozostało okoł 1/3 worka ( zostawiam dla Promyczka)
  7. Pozostały leki... Tuptusia - Cardisure 2,5mg x 52tab - Scanopril 2,5mg x 26tab (wetka sugerowała zostawić, mogą się przydać) do sierpnia 2023 przekazuję Czakusiowi
  8. + PSY I SPOLKA - 80,00 PLN / 28.08 od E.R _________________________ 240zł / 26.09
  9. Wpłynęło na konto PSY I SPOLKA - 80,00 PLN / 28.08 od E.R Serdecznie dziękuję
  10. Na koncie dwie wpłaty od Pani Ani ze Szczekocin dla Pikuni DLA PIKUSI - 120,00 PLN / 19.08 DLA PIKUSI WRZESIEN - 120,00 PLN / 20.09 Serdecznie dziękuję Post rozliczeniowy na pierwszej stronie
  11. Worek 13kg karmy suchej Royal renal 299,80zł / 26.08 (przelew) + uszy królicze do chrupania
  12. Taką harcerką nie jestem, o tej porze roku tak ciemno jest około 4 rano..., boczki zmieniamy Zdjęcia z wieczornego spaceru. Odchodzimy a życie toczy się dalej..., sierściuchy mają swoje potrzeby, przyzwyczajenia
  13. W lecznicy, wszyscy zachowali się profesjonalnie. Wetka przetrzymała mnie w gabinecie..., rozmawiałyśmy
  14. Chyba, nie bardzo chcieli powiadomić przez telefon.
  15. Dobrze, że nie męczył się..., nie odchodził kilka dni. Wczoraj nic nie zapowiadało pogorszenia...
  16. A ja miałam nadzieję, że się uda
  17. Tak powiedziała wetka..., "zwierzęta nie różnią się od ludzi"
  18. Dowiedziałam się w lecznicy, gdy przyjechałam po chłopczyka. Nie zareagował na leki...
×
×
  • Create New...