Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. A teraz taka zagadka :). Dlaczego rodzinom z Białegostoku i Holandii tak bardzo wpadła w oko Pralina ? :) Mała podpowiedz: ponizej przedstawiam ich byłe pieski które juz za TM. Białystok ; Holandia
  2. Ludzie z Białegostoku chcieliby aby pomóc im z transportem do W-wy a pani z Holandii by przyjechała ale dopiero jak poprawią się warunki pogodowe czyli nie wiadomo kiedy.
  3. Dziękuję Kochani, trzymajcie kciuki za jakiś domek z Krakowa. Może weekend będzie bardziej obfity w telefony.
  4. Gabi, ja mam to samo z Pralinką która jest u Ani w Krakowie. Są dwie rodziny chętne - z Białegostoku i z Holandii. Też wolałabym aby znalazła dom bliżej .
  5. Dziękuję ślicznie za wsparcie Loli :) 10zł -Onaa/21.01.2019/jednorazowa 30zł -Czarna Kafka /21.01.2019/jednorazowa 20zł -Malwa /21.01.2019/jednorazowa
  6. Tak, będę bardzo wdzięczna :). Zapytam tylko anecik o koszt sterylki i nazwę i adres przychodni weterynaryjnej.
  7. Serdecznie dziękuję bakusiowa za wpłatę 40zł dla Pralinki. Pralinka jest ogłaszana na Kraków ale jak na razie mam dwóch chętnych z Białegostoku i Holandii :). Poczekamy chwilę, może ktoś trafi się z Krakowa, wtedy Ania osobiście będzie mogła sprawdzić dom oraz rodzina naocznie zobaczy jak Pralinka wygląda i jaka jest. Nie chcę jej wysyłać setki czy tysiące km a potem okaże się ze nie jest pinczerem jak się ludziom wydaje.
  8. Dziekuję za wpłaty do Lolci <3 20zł -Nesiowata/18.01.2017/jednorazowa 10zł -Jo37/18.01.2019/jednorazowa
  9. Lolcia nie przepada za kotkami. Cóż, nikt nie jest idealny :)
  10. Gracja pozdrawia :)
  11. Moja Lola też przyjechała w środę bez żadnego dokumentu. Zapytałam wczoraj Radysy czy ona została zaszczepiona to poinformowano mnie ze ma szczepienie zarówno na wścieklizne jak i wirusówki. Na moja prośbę o przesłanie chociaż na daną chwilę zdjęcie zaświadczenia to otrzymałam odpowiedź ze nie otrzymali jeszcze od weta. Dziwne ale juz drugi raz otrzymałam taką odpowiedź, kiedyś również taka odpowiedź była w przypadku innego pieska. Ale potem dosłali szczepienie. Zdarzyło się ze czekałam na nie dwa tygodnie. Bardzo się cieszę że fejsik poza Radysami :)
  12. Lola dzisiaj już o wiele odważniejsza. Już przybiega sama po głaski. Jak na razie zachowuje czystość, za jedzonko dałaby "wszystko" :). . W przyszłym tygodniu wizyta w SPA, żeby wykapać i doprowadzić sierść do ładu.
  13. Dzisiaj Lolcia otrzymała sporty zastrzyk gotówki. Bardzo pięknie dziękuję <3. 30zł -Poker /17.01.2019 /na transport 20zł -Anula /17.01.2019 /na transport 50zł -Janusz Ślimak /17.01.2019/wpłata jednorazowa 200zł -Aldona Mijalska /17.01.2019/stała I i bonus
  14. Buziaczki od Lisi dla cioć i wujków :)
  15. Lolcia dojechała do hoteliku wczoraj już po północy. Na razie jest trochę wystraszona, musimy jej dać troszkę czasu, mam nadzieję że się rozkręci. Sierść w złym stanie. Ona trafiła do Radys całkiem niedawno, dopiero skończyła się jej kwarantanna i przypuszczam że dobrego domu to ona nie miała wcześniej (na pewno nie takiego który chodził z nią do SPA) bo tak szybko by ta sierść nie została doprowadzona do takiego stanu.
  16. W tej chwili brakuje 120zł ale jak wszyscy deklarowicze wpłacą swoje zadeklarowane kwoty to wystarczy .
  17. Dziękuję ślicznie za niespodziankę od sybil :). Na konto Loli wpłynęło 20zł <3.
  18. Dziękuję ślicznie Anula :)
  19. Iza, pytałam w zeszłym tygodniu, kiedy miał być sobotni transport z jego udziałem. Powiedział że 340zł.
  20. Masakra, transport wyniósł tym razem 350zł :(. Patrycja powiedziała ze tylko 3 osoby brały psy a trasa daleka dlatego koszt taki wysoki. Coraz trudniej będzie niestety pomagać przy takich kosztach :(
×
×
  • Create New...