Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dziękuję ślicznie za wpłaty deklaracji dla Frezji :) 5zł -Agnieszka103/07.12.2020/stała XII 30zł -dorcia2/08.12.2020/stała XII 20zł -Agnieszka Piasecka /10.12.2020 /stała XII 20zł -Elżbieta Rossa /11.12.2020 /stała XII 120zł -Asia Lis /14.12.2020 /stała XII 20zł -Sara2011 /14.11.2020 /stała XII
  2. Jeśli trzeba zarejestrować czip to podajcie nr czipa i dane osoby na kogo zarejestrować. Ja mam konto na Safe Animal i mogę to zrobić w każdej chwili.
  3. Serdecznie dziękuję za wpłaty deklaracji . Przepraszam, ze nie nanoszę na bieżąco, obiecuję poprawę :). 30zł -Monika Frąckiewicz /09.11.2020 /stała XI 20zł -Agnieszka Piasecka /10.11.2020 /stała XI 20zł -Elżbieta Rossa /10.11.2020 /stała XI 120zł -Joanna Lis /12.11.2020 /stała XI 20zł -Sara2011 /15.11.2020 /stała XI 100zł -tajemniczy Nemo / 16.11.2020/bonus 40zł -Dorota Wandrychowska /18.11.2020/stała XI 10zł -p.Irena z Katowic/ 20.11.2020 /stała XI 20zł -Grażyna Kosecka / 23.11.2020 /stała XI 20zł -kiyoshi / 26.11.2020 / stała XII 10zł -p.Irena z Katowic /03.12.2020/stała XII 10zł -Radek /04.12.2020 /stała XII Muszę się uśmiechnąć do cioci Hop! o nowe fotki Frezji.
  4. Gabunia ogrzewa się w futerku Rastiego. A tu już chyba za bardzo się wygrzała i teraz się chłodzi :)
  5. Dziękuję serdecznie, już dotarła a z nią kilka innych :) 20zł -kiyoshi / 27.10.2020/stała XI 5zł -Agnieszka103 /03.11.2020/stała XI 30zł -dorcia2 / 03.11.2020 /stała XI 10zł -Radek /06.11.2020 /stała XI
  6. Gabunia robi postępy każdego dnia. Już można podejść i ją pogłaskać i nie wbija się w ścianę czy w legowisko jak wcześniej. Kiedy Pani połozy się koło niej to potrafi wylizać panią po twarzy a Pani jest cała szczęśliwa wtedy. Dzielnie obszczekuje przechodniów przechodzących obok posesji a listonosz to już boi się wejść na teren posesji a jak wejdzie to stoi przy furtce bo Gabi jest tak najeżona że skora jest ugryźć. Gabi bardzo lubi wynosić różne przedmioty i zanosi je wszystkie pod furtkę-kapcie, dywaniki, różne buty, poduszki ogrodowe. Kiedy giną kapcie to wiadomo że trzeba szukać ich koło furtki :). Jeszcze do niedawna Gabi poruszała się tylko po parterze domu a ostatnio zaczyna już wchodzić za Panią na górę, widać że czuje się coraz pewniej. Pani jest tak zakochana w Gabi że nawet sobie nie wyobrażacie, jest tak wzruszona kiedy opowiada o Gabuni że i mi się udziela. Jestem przeszczęśliwa, że Gabuni trafił się taki cudowny, empatyczny i wyrozumiały domek.
  7. Gabunia pojadła i poszła spać :) I taka śmieszna historyjka. Państwo mają taki ogranicznik do drzwi w kształcie pieska, waży ze 3 kg. Gabi podobno codziennie wyciąga go na środek pokoju, Pani go odstawiała a ona go znowu wyciągała i tak dzień w dzień. Aż w końcu stoi od jakiegoś czasu na środku bo nie ma sensu go odstawiać. Śmiałyśmy się z panią że Gabi szuka kumpla ze swojego przedziału wagowego :)
  8. Gabi ze swoim kolegą Rastim. Rasti to już staruszek.
  9. Na konto Gabi wpłynęły jeszcze nowe wpłaty. Serdecznie za nie dziękuję, minus na koncie został wyzerowany :) 30zł -bakusiowa /28.09.2020/stała IX 20zł -Dulska /02.10.2020 /stała X 10zł -markofix /02.10.2020/stała X
  10. Dziękuję za wpłaty deklaracji. Te ostatnio wpłacone to : 20zł -kiyoshi -28.09.2020/stała X 10zł -Radek / 02.10.2020/stała X 30zł -dorcia2 /02.10.2020 /stała X Zamówiłam Frezji też VETFOOD BRAINACTIV BALANCE UKŁAD NERWOWY 90 KAPS a hop! zamówiła Lewitan, drożdże piwowarskie z melisą, 200 tabletek
  11. Dziękuję serdecznie za wpłatę deklaracji za wrzesień przez koja :) 30zł -koja /25.09.2020/stała IX
  12. Cudowna sunieczka, aż się ciepło na sercu robi oglądając te filmiki.
  13. Łapanie ostatnich promyków słońca :)
  14. Gabi jeszcze bardzo ostrożne, jeszcze z dystansem..
  15. A takie "hektary" ma Gabi do dyspozycji :)))
  16. Dziękuję ślicznie szafirkom za wielomiesięczną opiekę na Gabunią :)))
  17. Chyba ten niebieski kocyk czy ręcznik jest od Hani.
×
×
  • Create New...