-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Bardzo serdecznie dziękuję za wpłaty deklaracji dla Frezji :) 20zł -kiyoshi/26.07.2021/stała VIII 5zł -Agnieszka103/02.08.2021/stała VIII 30zł -certusowa/ 02.08.2021/stała VIII 10zł -Radek /03.08.2021/stała VIII 30zł -Dorcia2 /06.08.2021/stała VIII 50zł -kiyoshi/05.08/2021 bonus 50zł -limonka /05.08.2021 bonus
-
Dziękuję Iza. W tej chwili stan konta to 67zł (bez wpłat deklaracji z tego tygodnia bo jeszcze nie robiłam rozliczenia). Skleciłam na szybko bazarek cegiełkowy, może choć parę cegiełek ktoś kupi. https://www.dogomania.com/forum/topic/353919-frezja-chora-na-padaczkę-zbiera-na-worek-karmy-hepatic-bazarek-cegiełkowy/ Ja też przymierzam się do bazarku ciuszkowego, tylko czasu mi brakuje, mam nadzieję ze w weekend się zmobilizuję i troszkę grosza się uzbiera.
-
Frezja w ostatnich dniach zaliczyła dwukrotnie gabinet weterynaryjny. Za pierwszym razem była na szczepieniu, przeglądzie ogólnym, obcięciu pazurków oraz miała zrobione badania krwi. W związku z tym, że niektóre parametry krwi wyszły źle, zalecono wykonanie USG jamy brzusznej, sprawdzenie czy na wątrobie nie ma zmian. Jeżeli wątroba będzie "czysta", to znaczy, że złe wyniki są efektem podawania Luminalu. USG nic złego nie wykazało ale zaleceniem jest przejście na karmę hepatil i do tego przyjmowanie Hepatiale Forte (pół tabletki dziennie). Nie wiem jak to ogarnę finansowo, w tej chwili Frezja ma deklaracji na połowę kwoty którą miesięcznie potrzebuje, wiele osób wycofało się z deklaracji, z karmą hepatil wyjdzie jeszcze drożej miesięcznie. Wet dodatkowo zalecił jeszcze sanację jamy ustnej ale to będzie musiało zaczekać, w tej chwili nie ma kompletnie za co tego wykonać. Z roku na rok utrzymanie Frezji kosztuje coraz więcej, głownie poprzez leki oraz karmę, hotelik na szczęście utrzymuje cenę za opiekę na tym samym poziomie, za co jestem bardzo wdzięczna. Za chwilę wstawię paragony i wyniki Frezji. Mam nadzieję ze dobrze wszystko przekazała, jeśli nie to hop! mnie sprostuje.
-
Bardzo serdecznie dziękuję za wpłaty deklaracji dla Frezji :) 20zł -kiyoshi / 28.06.2021/stała VII 10zł -Radek / 02.07.2021/stała VII 30zł -certusowa / 02.07.2021/stała VII 10zł - p.Irena z Katowic / 07.07.2021/stała VII 30zł -dorcia2 / 09.07.2021/stała VII 20zł -Agnieszka Piasecka / 09.07.2021/stała VII 20zł -markofix1 /09.07.2021/stała VII 50zł -Sara2011 / 09.07.2021 /stała VII 189zł -spadek po Megi z Radys Niestety otrzymałam informację, że od lipca weci nie chcą już przepisywać ludzkiego leku na padaczkę-luminalu i trzeba będzie kupować o wiele droższy lek zwierzęcy Phenoleptil, koszt dzienny dla Frezji to aż 2,55zł co miesięcznie daje kwotę blisko 80zł. Dodatkowo w lipcu Frezję czekają szczepienia i ogólny przegląd stanu jej zdrowia.
-
Dziękuję ślicznie, już na koncie :) Dziękuję za wpłaty deklaracji :))) 5zł-Agnieszka103/02.06.2021/stała VI 30zł -certusowa /02.06.2021/stała VI 30zł -Dorcia2 /07.06.2021/stała VI 10zł -Radek /07.06.2021/VI 10zł -p.Irena /08.06.2021/VI 20zł -markofix1 /09.06.2021/VI 40zł -Dorota Wandrychowska /10.06.2021/VI 20zł -Agnieszka Piasecka /10.06.2021/VI 20zł -Sara2011/10.06.2021/VI