Jump to content
Dogomania

yucca

Members
  • Posts

    5242
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by yucca

  1. Wpłacona deklaracja za luty :) Co tam u panienki słychać ?
  2. Poleciała moja deklaracja za luty. Oby Sauronowi się poszczęściło i nie potrzebował już hoteliku :D
  3. Śliczny piesek :loveu: kibicuję, żeby znalazł swój domek :kiss_2:
  4. super :) nabiegała się pewnie do bólu :D
  5. no bo to już kobita a nie dzieciok :lol:
  6. a witam, witam :) zaglądam i czekam na domek dla Sambulki a tu ani dudu :shake:
  7. Ja zaglądam :) i ciągle podziwiam urodę Sambusi :D
  8. :multi::multi::multi::multi::multi:
  9. Kciuki zaciśnięte! :kciuki:
  10. Podczytuję wątek Saurona od dłuższego czasu, piękny z niego pies :) Jeden z moich "deklarowiczów" znalazł domek więc chciałabym przenieść moją deklarację na Sauronka, pewnie nikt się nie pogniewa ;)
  11. cudne wieści :loveu: kochana, zrobiłaś kawał dobrej roboty, Misiek ma szczęście, że trafił na Ciebie :lol: Oby to był TEN domek :sweetCyb:
  12. kibicuję Misiowi z całego serducha :loveu:
  13. Niech żyje jak najdłużej :D ma teraz fajne i spokojne życie :D
  14. Kochani co u Misi? Może jestem natrętna ale tak dawno nikt nic o niej nie pisał... :(
  15. Pokazuję panienkę :) co tam u niej słychać??
  16. cudna psinka :loveu: taka radosna :lol:
  17. Właśnie poleciała moja deklaracja dla Balbinki za styczeń, jutro powinna być na koncie :)
  18. Ja również uważam, że z Balbinkowej kasy można zakupić karmę dla Miśki, nikt jej jedzonka nie zapewni, a już z pewnością nie "właściciel". A był ktoś u Miśki? Ciekawa jestem jak tam u niej.
  19. Kochani a jak z pieniążkami dla chłopaka? Zbieramy jeszcze za styczeń deklaracje? Jeśli tak to jutro przeleję moją :)
  20. no tak jak u mnie :( Jeden pies dla TZ-a to już nadmiar łaski wobec mnie :( chociaż kocha tę naszą małpę obłędnie ;)
  21. :thumbs::thumbs::thumbs: Czekamy na wieści
  22. [quote name='Akrum']cudowny piesku, cieszę się że w planach jest już DS :)[/QUOTE] Ja też bardzo się cieszę, że Bardowi się udało :multi:
×
×
  • Create New...