Jump to content
Dogomania

joanka40

Members
  • Posts

    6893
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by joanka40

  1. No i oczywiście też czekam na zdjęcia kiciarka.
  2. Już wiem, że skrzynka zatkana i trzeba czekać.
  3. Dziękuję Szanowna Sekretarko za informację. No to czekam na odetkanie.
  4. Klaudia, proszę sprawdź skrzynkę - nie mogę przesłać wiadomości.
  5. Klaudia, nie mogę do Ciebie wysłać maila. Może masz zajętą skrzynkę - sprawdź ,proszę.
  6. Czy Skrzatek oprócz tych intelektualno- neurologicznych problemów ma jakieś inne, zdrowotne ? Jakiś katarek albo drapanko ? I ile musimy jeszcze uzbierać na badania?
  7. Tu funclub Skrzatka. Odwiedzinki z rana.
  8. Tak, czekamy na wieści o zwierzaku.
  9. Zaglądam i o zdrowie Skrzatka pytam.
  10. Komputerze napraw się, czary mary...może zadziała ?
  11. I co, komputer padł totalnie ? Mnie też kiedyś wysiadł na dwa tygodnie...a koszty naprawy niestety duże...
  12. Oj Lucek, Lucek - piękniejesz w oczach. No normalne ciacho !!!
  13. W jakim wieku może być Skrzatek ? Czy jest pieszczochem, czy raczej zachowuje się jak typowo niezależny kot ? A czy wiadomo jak reaguje na psy ? Ciekawa jestem, bo mój Krecik jest strasznie niezależny, akceptuje tylko fotel, no i ewentualnie osobę, która na nim siedzi. Z psem sypiał ale obecnie psa totalnie olewa. A jak idzie, to się przewraca - ale ważny jest jak nie wiem co , he, he...żadnej pokory w tym moim kocie nie ma.
  14. Czy coś wiadomo o Ptysi ? Nie mogę doczekać się informacji.
  15. Ja też mam kota, takiego słabszego. Ma lekkie porażenie mózgowe - mam go już trzy lata - trafił do mnie jak miał 2 tygodnie ze swoją mamą -był najsłabszy z trzech kociąt, słabo ssał, przewracał się, kiepsko chodził ale łobuzem był i jest strasznym. Na dzień dzisiejszy jedynie zatacza się lekko przy otrzepywaniu futra, i niestety kilka razy poważnie chorował. Jeśli Skrzacik jest taki grzeczny i spokojny, to pewnie i jest mniej zaradny. Czy ciągnie go do wychodzenia na dwór, czy też preferuje siedzenie w domu ? W jakim wieku może być kiciarek ?
  16. Ojej, już się nie mogę doczekać...czekamy nadal na wieści.
  17. O rany, też taka wychudzona...ale rzeczywiście urodziwa jest bardzo !
  18. Czekam z niecierpliwością na informacje.
×
×
  • Create New...