Fafik to jamniś grzecznie potrafiący zostać w domu. Wczoraj spędził samotnie około 4 godz. Był cichutko, spał.
Moze teraz, kiedy jest mu dobrze i bezpiecznie, warto uzupełnic informacjami treść jego ogłoszeń, albo zrobić mu nowe i ze spokojem szukać domku stałego?
Jest tak sympatycznym, ułóżonym i zgodnym stworzonkiem, mółby być wielką radością dla samotnej osoby.
Może też warto zmienić tytuł wątku, np "Ułożony, przemiły jamniczek Fafik - szuka domu stałego"?
Dziś kiedy wróciłam do domu Fafik tak radośnie zareagował: obiegał mnie dookoła, szczeknął, merdał całym sobą, skakał i okręcał sie wokół własnej osi, jak szczenię.:)
Zabawy z butelką też lubi:)
[IMG]http://i52.tinypic.com/2mw8xg.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/124cz2c.jpg[/IMG]