Jump to content
Dogomania

dzioszka

Members
  • Posts

    418
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dzioszka

  1. Rozmawiałam z Isadorą i doszłyśmy do wniosku, że domku szukamy jamniczego i blisko Warszawy.
  2. Szczekanie psów Fafik też słyszy, bo dołącza się. :)
  3. Fafik na dzisiejszym spacerze (szalał jak szalony, czy widać bruzdy na pyszczku? :)... [IMG]http://i55.tinypic.com/5o8dwz.jpg[/IMG] ...i Fafik po spacerze: [IMG]http://i51.tinypic.com/1puvps.jpg[/IMG] Podejrzewamy, że Fafik może mieć problemy ze słuchem. Obserwujemy, że reaguje jedynie na głośne, nagłe dźwięki, można podejść do niego od tyłu, mówiąc do niego miło i on nie reaguje, dopóki nie zobaczy człowieka. Chyba tym można wyjaśnić brak reakcji na przywoływanie go po imieniu? Ale w niczym to nie przeszkadza kochać Fafika, bo wystarczy nachylić się do niego i przytulić, a już zaczyna lizać po twarzy, rękach...
  4. Ok, jamniczego i tylko jamniczego.
  5. Dziękuję, wysłałam zapytania o sprawdzenie domku.:) Dziś dzwoniła też pani z Piaseczna w sprawie jamnisia. Ma dwoje dzieci 11 i 12 lat, które chciałyby zaopiekować sie Fafikiem, ale jakoś nie jestem do końca spokojna. Pani miła, kiedyś miała kundelka, jamniczka nie mieli. Nie wiem...
  6. Poszukuje osoby do sprawdzenia domku w Krakowie, przy ul Bulwarowej. Proszę:) Czy ktoś ma pomysł na transport na trasie Warszawa - Kraków?
  7. Już się robi, on zawsze jest bliziutko, jakby na to czekał.:)
  8. Dziękuję za podpowiedź Saruniu.
  9. Isadoro, może wiesz do kogo zwrócic się w sprawie wizyty, no i jak się przymierzyć do teransportu? Proszę o radę.
  10. Dziś, ponownie zadzwoniła Pani z Krakowa, która razem z 15-letnim synem jest zdecydowana adoptować Fafika. Jedyne nurtujace ich pytanie dotyczyło pozostawania jamnisia w domu na około 8 godz. Miałby towarzystwo drugiego pieska (7 letniego shih tzu). Będziemy w tym tygodniu starały się każdego dnia zostawiać Fafika samego na kilka godzin, ale 100% pewności jak zachowa się w nowym domku, nie mam... Pani podała adres: Kraków ul. Bulwarowa, w celu odbycia wizyty przedadopcyjnej. Czy jest ktoś, kto mógłby pomóc i sprawdzić ten domek? Bardzo proszę. Rozmawiałyśmy też o transporcie, Pani zadała pytanie czy możemy w tym pomóc, oczywiście za zwrotem kosztów i pytała jakiej wysokości, byłyby te koszta. Troszkę szkoda, że to tak daleko, nie mogłybyśmy odwiedzić Fafika, ale jeśli domek byłby odpowiedni, to przecież Isadora mówiła, że Kraków, to miasto jamniczków... ;)
  11. Dziękuję Danusiu.:)
  12. Kiedy siedziałam dziś przy komputerze, Fafiś ułożył się i tak zasnął: [IMG]http://i51.tinypic.com/333cp3q.jpg[/IMG] A tak Fafik się wita: [IMG]http://i51.tinypic.com/15wgz0i.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/19qjao.jpg[/IMG] Fafik łakomczuch: [IMG]http://i51.tinypic.com/2ljmcu1.jpg[/IMG] Szalona zabawa z Azą :) [IMG]http://i52.tinypic.com/zobyww.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Basia1244']No coś się ruszyło :) a jak siedział w schronie, to nikt nie zadzwonił, tylko jedna jedyna mama dzioszki i dzioszka się nad nim ulitowały i bardzo za to dziękuję![/QUOTE] Basiu, pewnie tak jak i my nie sądziłyśmy, nikt nie przypuszcza, że to tak wyjątkowy chłopczyk.
  14. [quote name='danka1234']przydały by sie linki gdzie ma aktualne ogłoszenia bo nie wiem gdzie by jeszcze dodac by sie nie powielały widze ze jego ogłoszenia widnieją na róznych portalach [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/17446345_przemily_grzeczny_jamniczek_fafik_szuka.html"]alegratka[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=318453540&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ318453540MXGuidMZ132bb398-ae10-a20b-2694-9918ffffcece&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=24405733%3B318453540%3B24405733%3B3200008%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1317401104012&secev=AQAAATKyewgAAM0AAAABACIxMzJiYjM5OGU4Yy5hMjBiMjczLjNkNDQ4LmZmZmZhMzU1AAAAAQAAAAAS%2BzckAAeXOzh0pRylFcBw0%2BBOQQupjH4Y&wmid=318453540"]gumtre[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Fafik,48788"]cafeanimal[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]przygarnij zwierzaka[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,40511,Lw==.html"]adopcja psa[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=86190"]kupie psa[/URL][/QUOTE] i tu [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/75013/Przemily-grzeczny-jamniczek-Fafik-szuka-kochajacego-domu-/[/url] [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/75013/Przemily-grzeczny-jamniczek-Fafik-szuka-kochajacego-domu-/[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/28567/przemily_-grzeczny-jamniczek-fafik-szuka-kochajacego-domu-___/[/url] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/191452-przemily-grzeczny-jamniczek-fafik-szuka-kochajacego-domu-oferta/[/url] i to chyba koniec
  15. Tak, jest on niezwykłej urody pieskiem.:) [IMG]http://i54.tinypic.com/5b4j6e.jpg[/IMG]
  16. Zadzwoniła w sprawie Fafika pani z Krakowa. Mieszka z 15 letnim synem w bloku z windą. Chłopiec bardzo odpowiedzialny. Mają 7 letniego spokojnego shitsu (ze schroniska), są zachwyceni Fafikiem. Dopytywali czy jest zgodnym psem, czy nie wszczyna kłótni. Mają jeszcze jutro oddzwonić. Pani bardzo miła.
  17. to zapewne ma bardzo duży wpływ. Niemniej jednak jamnik to jamnik zawsze mozę wyjsc z niego "ja rzadze i ja decyduję kto i kiedy ma mnie miziać", a dziecko to dziecko nalepiej wychowane złapie chwile gdy jest po prostu dzieckiem.[/QUOTE] Bardzo dobrze ujęte. :) Pajdę bardzo kochamy, choć nie jeden raz złapała któreś z dzieci zębami, ostrzegawczo i delikatnie, ale zrobiła tak.
  18. ...i od rodziców, którzy mogą uczyć i uwrażliwiać dzieci, że pies to nie zabawka, ze czuje tak jak my, ma swoje potrzeby... Twoi chłopcy Saruniu mieli bardzo serdeczny stosunek do jamnisi,...:):):)
  19. Właśnie też mam wątpliwości. Pan nie nalegał na jamniczka, chciałby jedynie małego wzrostu.
  20. Rozmawiałam dziś z panem, któremu Fafik się spodobał, zrozumiał i poprosił o pomoc w znalezieniu innego pieska, najchętniej niskiej suni. Pan z Bytomia, więc posłałam info z prośbą do Soboz. A w domu cisza, wszystkie ogonki teraz śpią, wrażenie jakby nie było w domu żadnego psa. Fafik oczywiście na swojej zielonej wyspie, na środku kuchnni, kochany.:)
  21. Fafik super bawi się piłką. Cieszy się kiedy mu rzucam, on łapie i ucieka. Ta gonitwa, sprawia mu wielką radość. :) A to kilka chwil Mamy z Fafikiem: [IMG]http://i56.tinypic.com/2hgwwo6.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2vl0k0k.jpg[/IMG] I podczas spaceru, Fafi pokazuje, że wcale a wcale nie jest taki stary :) [IMG]http://i54.tinypic.com/2ezpd2x.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/4v0qc4.jpg[/IMG]
  22. Dziś w sprawie adopcji Fafika, zadzwonił pan, który powiedział, że niedawno odszedł mu pies i wszystkim domownikom łącznie z jego czteroletnim dzieckiem brakuje czworonoga. Mamy mieszane uczucia, odnośnie zamieszkania Fafika w domu z małym dzieckiem... Czy słusznie?
  23. A Fafik spędził przedpołudnie wygodnie drzemiąc:) [IMG]http://i51.tinypic.com/5bputg.jpg[/IMG] Mama powiedziała, że Pajda poprawiła po mnie pościel i postanowiła zaczekać aż wrócę do domu:) [IMG]http://i54.tinypic.com/6xxo2v.jpg[/IMG]
  24. Może nadawałby się ten z postu 113, jest z dokładniejszymi informacjami ?
  25. [IMG]http://i54.tinypic.com/2who013.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/awaw40.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/117ffpc.jpg[/IMG] Fafik wreszcie się obudził :D i bez kocyka ;) [IMG]http://i55.tinypic.com/5cyltv.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...