-
Posts
418 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dzioszka
-
Rozmawiałam z Isadorą i doszłyśmy do wniosku, że domku szukamy jamniczego i blisko Warszawy.
-
Szczekanie psów Fafik też słyszy, bo dołącza się. :)
-
Fafik na dzisiejszym spacerze (szalał jak szalony, czy widać bruzdy na pyszczku? :)... [IMG]http://i55.tinypic.com/5o8dwz.jpg[/IMG] ...i Fafik po spacerze: [IMG]http://i51.tinypic.com/1puvps.jpg[/IMG] Podejrzewamy, że Fafik może mieć problemy ze słuchem. Obserwujemy, że reaguje jedynie na głośne, nagłe dźwięki, można podejść do niego od tyłu, mówiąc do niego miło i on nie reaguje, dopóki nie zobaczy człowieka. Chyba tym można wyjaśnić brak reakcji na przywoływanie go po imieniu? Ale w niczym to nie przeszkadza kochać Fafika, bo wystarczy nachylić się do niego i przytulić, a już zaczyna lizać po twarzy, rękach...
-
Ok, jamniczego i tylko jamniczego.
-
Dziękuję, wysłałam zapytania o sprawdzenie domku.:) Dziś dzwoniła też pani z Piaseczna w sprawie jamnisia. Ma dwoje dzieci 11 i 12 lat, które chciałyby zaopiekować sie Fafikiem, ale jakoś nie jestem do końca spokojna. Pani miła, kiedyś miała kundelka, jamniczka nie mieli. Nie wiem...
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dzioszka replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Poszukuje osoby do sprawdzenia domku w Krakowie, przy ul Bulwarowej. Proszę:) Czy ktoś ma pomysł na transport na trasie Warszawa - Kraków? -
Już się robi, on zawsze jest bliziutko, jakby na to czekał.:)
-
Dziękuję za podpowiedź Saruniu.
-
Isadoro, może wiesz do kogo zwrócic się w sprawie wizyty, no i jak się przymierzyć do teransportu? Proszę o radę.
-
Dziś, ponownie zadzwoniła Pani z Krakowa, która razem z 15-letnim synem jest zdecydowana adoptować Fafika. Jedyne nurtujace ich pytanie dotyczyło pozostawania jamnisia w domu na około 8 godz. Miałby towarzystwo drugiego pieska (7 letniego shih tzu). Będziemy w tym tygodniu starały się każdego dnia zostawiać Fafika samego na kilka godzin, ale 100% pewności jak zachowa się w nowym domku, nie mam... Pani podała adres: Kraków ul. Bulwarowa, w celu odbycia wizyty przedadopcyjnej. Czy jest ktoś, kto mógłby pomóc i sprawdzić ten domek? Bardzo proszę. Rozmawiałyśmy też o transporcie, Pani zadała pytanie czy możemy w tym pomóc, oczywiście za zwrotem kosztów i pytała jakiej wysokości, byłyby te koszta. Troszkę szkoda, że to tak daleko, nie mogłybyśmy odwiedzić Fafika, ale jeśli domek byłby odpowiedni, to przecież Isadora mówiła, że Kraków, to miasto jamniczków... ;)
-
Dziękuję Danusiu.:)
-
Kiedy siedziałam dziś przy komputerze, Fafiś ułożył się i tak zasnął: [IMG]http://i51.tinypic.com/333cp3q.jpg[/IMG] A tak Fafik się wita: [IMG]http://i51.tinypic.com/15wgz0i.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/19qjao.jpg[/IMG] Fafik łakomczuch: [IMG]http://i51.tinypic.com/2ljmcu1.jpg[/IMG] Szalona zabawa z Azą :) [IMG]http://i52.tinypic.com/zobyww.jpg[/IMG]
-
[quote name='Basia1244']No coś się ruszyło :) a jak siedział w schronie, to nikt nie zadzwonił, tylko jedna jedyna mama dzioszki i dzioszka się nad nim ulitowały i bardzo za to dziękuję![/QUOTE] Basiu, pewnie tak jak i my nie sądziłyśmy, nikt nie przypuszcza, że to tak wyjątkowy chłopczyk.
-
[quote name='danka1234']przydały by sie linki gdzie ma aktualne ogłoszenia bo nie wiem gdzie by jeszcze dodac by sie nie powielały widze ze jego ogłoszenia widnieją na róznych portalach [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/17446345_przemily_grzeczny_jamniczek_fafik_szuka.html"]alegratka[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=318453540&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ318453540MXGuidMZ132bb398-ae10-a20b-2694-9918ffffcece&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=24405733%3B318453540%3B24405733%3B3200008%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1317401104012&secev=AQAAATKyewgAAM0AAAABACIxMzJiYjM5OGU4Yy5hMjBiMjczLjNkNDQ4LmZmZmZhMzU1AAAAAQAAAAAS%2BzckAAeXOzh0pRylFcBw0%2BBOQQupjH4Y&wmid=318453540"]gumtre[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Fafik,48788"]cafeanimal[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]przygarnij zwierzaka[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,40511,Lw==.html"]adopcja psa[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=86190"]kupie psa[/URL][/QUOTE] i tu [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/75013/Przemily-grzeczny-jamniczek-Fafik-szuka-kochajacego-domu-/[/url] [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/75013/Przemily-grzeczny-jamniczek-Fafik-szuka-kochajacego-domu-/[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/28567/przemily_-grzeczny-jamniczek-fafik-szuka-kochajacego-domu-___/[/url] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/191452-przemily-grzeczny-jamniczek-fafik-szuka-kochajacego-domu-oferta/[/url] i to chyba koniec
-
Tak, jest on niezwykłej urody pieskiem.:) [IMG]http://i54.tinypic.com/5b4j6e.jpg[/IMG]
-
Zadzwoniła w sprawie Fafika pani z Krakowa. Mieszka z 15 letnim synem w bloku z windą. Chłopiec bardzo odpowiedzialny. Mają 7 letniego spokojnego shitsu (ze schroniska), są zachwyceni Fafikiem. Dopytywali czy jest zgodnym psem, czy nie wszczyna kłótni. Mają jeszcze jutro oddzwonić. Pani bardzo miła.
-
to zapewne ma bardzo duży wpływ. Niemniej jednak jamnik to jamnik zawsze mozę wyjsc z niego "ja rzadze i ja decyduję kto i kiedy ma mnie miziać", a dziecko to dziecko nalepiej wychowane złapie chwile gdy jest po prostu dzieckiem.[/QUOTE] Bardzo dobrze ujęte. :) Pajdę bardzo kochamy, choć nie jeden raz złapała któreś z dzieci zębami, ostrzegawczo i delikatnie, ale zrobiła tak.
-
...i od rodziców, którzy mogą uczyć i uwrażliwiać dzieci, że pies to nie zabawka, ze czuje tak jak my, ma swoje potrzeby... Twoi chłopcy Saruniu mieli bardzo serdeczny stosunek do jamnisi,...:):):)
-
Właśnie też mam wątpliwości. Pan nie nalegał na jamniczka, chciałby jedynie małego wzrostu.
-
Rozmawiałam dziś z panem, któremu Fafik się spodobał, zrozumiał i poprosił o pomoc w znalezieniu innego pieska, najchętniej niskiej suni. Pan z Bytomia, więc posłałam info z prośbą do Soboz. A w domu cisza, wszystkie ogonki teraz śpią, wrażenie jakby nie było w domu żadnego psa. Fafik oczywiście na swojej zielonej wyspie, na środku kuchnni, kochany.:)
-
Fafik super bawi się piłką. Cieszy się kiedy mu rzucam, on łapie i ucieka. Ta gonitwa, sprawia mu wielką radość. :) A to kilka chwil Mamy z Fafikiem: [IMG]http://i56.tinypic.com/2hgwwo6.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2vl0k0k.jpg[/IMG] I podczas spaceru, Fafi pokazuje, że wcale a wcale nie jest taki stary :) [IMG]http://i54.tinypic.com/2ezpd2x.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/4v0qc4.jpg[/IMG]
-
Dziś w sprawie adopcji Fafika, zadzwonił pan, który powiedział, że niedawno odszedł mu pies i wszystkim domownikom łącznie z jego czteroletnim dzieckiem brakuje czworonoga. Mamy mieszane uczucia, odnośnie zamieszkania Fafika w domu z małym dzieckiem... Czy słusznie?
-
A Fafik spędził przedpołudnie wygodnie drzemiąc:) [IMG]http://i51.tinypic.com/5bputg.jpg[/IMG] Mama powiedziała, że Pajda poprawiła po mnie pościel i postanowiła zaczekać aż wrócę do domu:) [IMG]http://i54.tinypic.com/6xxo2v.jpg[/IMG]
-
Może nadawałby się ten z postu 113, jest z dokładniejszymi informacjami ?
-
[IMG]http://i54.tinypic.com/2who013.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/awaw40.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/117ffpc.jpg[/IMG] Fafik wreszcie się obudził :D i bez kocyka ;) [IMG]http://i55.tinypic.com/5cyltv.jpg[/IMG]