-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justyna Lipicka
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
załamałam się ta kastracją w wieku kilku miesięcy... przeszukam dziś ogłoszenia z całej Polski czy komuś podobne psy nie zginęły...ten foksterrier lub w typie z szelkami na pewno nie jest bezdomny!! -
[quote name='sioodemka']już chyba wiem co jest :) naprawiam :)[/QUOTE] podaj link bo syganturę Ci usunęli...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Mi już brak słów nt Olkusza... ten czarny duży pies z plamami na języku zapadł mi w pamięć...szukałam w nocy ogłoszeń czy komuś nie zginął i noc...województwa małopolskie, śląskie, świętokrzyskie i podkarpackie sprawdzałam...jakieś gminy z innych województw jeszcze mają podpisane umowy z Panem P.??!! Krakowianko mi się strasznie drukarka podoba ale nie miałabym gdzie jej chyba postawić...Napisz sobie w tytule bazarku książkowego że masz tam drukarki:) Cieszę się z domków:) a ten brat Almy, Astry i Apisa to nie u Iwoniam mieszkał?? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia szczeniaczków Foki: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja alegratka.pl-aktywacja [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/129607/Szczesliwa-siodemka-szukamy-domow%21/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/129...zukamy-domow!/[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62600,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...2600,Lw==.html[/URL] pineska.pl-aktywacja [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szczesliwa-siodemka-szukamy-domow-id51083.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...w-id51083.html[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/45184/szczesliwa-siodemka-szukamy-domow_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...zukamy-domow_/[/URL] [URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/szczesliwa-siodemka-szukamy-domow.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/szczesli...amy-domow.html[/URL] [URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/5753/name/oddam-do-adopcji-szczesliwa-siodemka-szukamy-domow-krakow.html"]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show...ow-krakow.html[/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia szczeniaczków Foki: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja alegratka.pl-aktywacja [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/129607/Szczesliwa-siodemka-szukamy-domow!/[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62600,Lw==.html[/url] pineska.pl-aktywacja [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szczesliwa-siodemka-szukamy-domow-id51083.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/45184/szczesliwa-siodemka-szukamy-domow_/[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/szczesliwa-siodemka-szukamy-domow.html[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/5753/name/oddam-do-adopcji-szczesliwa-siodemka-szukamy-domow-krakow.html[/url] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
fajnie że Diabełek ma domek:) maluszki Foki ja dziś ogłoszę w końcu, jak do wieczora tu nie będzie linków to ktoś może zabrać bo to będzie oznaczać, że znowu nie wyrobiłam się:( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][COLOR=#000000][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000][B][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#222222][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][COLOR=#222222]Sarbinka, Selinka i Sawcia - na pewno jedna ogłoszona[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][COLOR=#000000][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000][B][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#222222][B]->Sarbinke ogłaszałam Dziś mój tz o 18 idzie do pracy więc mam wieczór na ogłaszanie szczeniaków Foki!! w końcu:)[/B][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
Justyna Lipicka replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
potrzeba czasu, ale powoli dojdzie on do "normalnego" wyglądu...niestety finansowo w tym miesiącu nie dam rady:( nie wiem czy ma, ale może wydarzenie na facebook'u pomoglo by zebrac srodki na karme i leczenie? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
co rusz to inna poza do spania i inne miejsce:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'][COLOR=#b22222][SIZE=3]A TERAZ Z INNEJ BECZKI, podziele sie info, ktore dostalam od moderatora ad reklamowania bazarkow w profilach: Można reklamować - [B]w podpisie [/B]- to jest najlepsze miejsce ku temu. Po swoich znajomych, którzy nie będą mieli nic przeciwko takim wiadomościom również. Ale [B]po obcych osobach - nie wolno[/B]. No i oczywiscie ci którzy proszą aby takich wiadomości nie umieszczać w profilach, tez nie wolno. To tak abyscie wiedzieli.... Reszte emocji zachowam dla siebie :( ps. do mnie WSZYSCY moga wpisywac to co chca [B]w profil[/B], wole tam niz na pw..................[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Wg mnie Ci co nie chcą otrzymywać zaproszeń na bazarki powinni napisać takie coś u siebie w profilu, każdy się wtedy będzie do tego stosował... Inny sposób, wysyłanie PW... Mnie jeszcze nikt nie zwrócił uwagi, ale...pewnie już niedługo:D -
[quote name='Olena84']Pucka u Ciebie jest dobrze, nie zalegasz. No dobrze, czyli Justyna wykresle Cie ze stalych deklarowiczow, jesli bedziesz chciala wspomoc Romka jakims groszem jednorazowym, bedzie super. Annika, jak bedzie na koncie od razu wpisuje Wszystko jest uzupelnione w drugim poscie[/QUOTE] Twoja dane mam, wyślę dziś coś jednorazowo
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']mogłabym spróbować zrobic ogłoszenia np Nuce i Laluni nr telefonu mam, potrzebuje tylko maila Iwoni (chyba że robić na swojego) i tekst, zdjęcia wezmę z wątku[/QUOTE] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ja postaram się dziś dzieciaczkom Foki w takim bądź razie zrobić:) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
a dla maluszków jedno ogłoszenie wspólne chcesz Iwoniu? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B]Joker[/B] tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/wyzelkowaty-joker-szuka-domu-21289889.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/128981/Wyzelkowaty-Joker-szuka-domu!/[/URL] pineska.pl-aktywacja [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/5735/name/oddam-do-adopcji-wyzelkowaty-joker-szuka-domu-krakow.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/45038/wyzelkowaty-joker-szuka-domu_/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Wyzelkowaty-Joker-szuka-domu-id50843.html[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/wyzelkowaty-joker-szuka-domu.html[/URL] lento.pl-aktywacja -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'][B]a tu wklejam inne olkuszaki: (zaraz uzupelnie) JA im zrobie plakaty i zrobie/kupie pakiety z ogloszeniami, Justyna juz ma sporo roboty i chyba nawet potrzebuje pomocy.............[/B][/QUOTE] Ciężko mi teraz na zakrętach wyrobić;) ale Jokera jak obiecałam tak ogłoszę:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Najgorsze jest to że jak już jest jakieś miejsce to trzeba wybierać któremu olkuszakowi dac szansę;( -
Puma - sunia AST wróciła z adopcji! Potrzebny DT lub DS!
Justyna Lipicka replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Pani pisała że mieszka w Krakowie:) -
Puma - sunia AST wróciła z adopcji! Potrzebny DT lub DS!
Justyna Lipicka replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
dostałam zapytanie z tablicy.pl gdzie można odebrać Pumę, Pani z Krakowa. Odpisałam że w hoteliku pod Krakowem i żeby kontaktować się z opiekunka telefonicznie -
[quote name='babi2']Ok, proszę mi tylko zasugerować co sie najlepiej sprzedaje. I jeśli dobrze zrozumiałam to rzeczy mogą być używne[/QUOTE] Jak najbardziej używane mogą być:) sprzedaje się w zasadzie wszystko, ubrania, kosmetyki, dodatki, biżuteria, rzeczy do domu, filmy, książki, firanki/zasłony, drobne bibeloty, co tylko się ma na zbyciu:)
-
[quote name='babi2']Dziękujemy. Chętnie oddałabym jakieś "durnostojki" i ciuszki, książki na bazarek. Sama nie mam głowy do tego, ani czasu, ani wiedzy jak to zorganizować, rozliczyć itp Sioodemczka zapracowana, ma swoje problemy, a chyba tylko ona mieszka najbliżej mnie Poczytałam o Nice :smile:. Myślę, że z tych wszystkich pieskich losów z dogomanii można by książkę napisać, a każdy rozdział to to inny bohater i nie zawsze z happy end-em[/QUOTE] Jak skończę jeden bazar(czyli pod koniec miesiąca) to mogę od Pani przejąc rzeczy i zrobić bazarek, pracuję w Sosnowcu:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']dzieki Justynka? sypiasz czasami?????[/QUOTE] tak;) nawet więcej niż Iwonia;) ale muszę np dziś o 16 odebrać sunię z ropomaciczem od weta po zabiegu i tak codziennie coś;/ -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']fajny a jak to sie umieszcza?[/QUOTE] Krótki kurs: Nie otwieraj banerka, tylko go skopiuj. W tym celu ustaw kursor np z prawej strony banerka, wciśnij lewy klawisz myszy i przeciągnij kursor przez cały banerek. On cały sie zaciemni. Puść lewy klawisz myszy, ustaw kursor na zaciemnionej sygnaturze i wciśnij prawy klawisz myszy. Rozwinie się menu i z tego menu wybierz opcję KOPIUJ. To połowa pracy :smile: Wejdź w ustawienia, potem w EDYTUJ SYGNATURĘ - znajdziesz ją po lewej stronie ekranu jak wejdziesz w USTAWIENIA. Pojawią się dwa okienka: górne - PODGLĄD i dolne EDYTUJ SYGNATURĘ - tu wklej skopiowany wcześniej banerek. Teraz możesz od razu zapisać, albo wcześniej zobaczyć co będzie widoczne na wątku. W tym celu wybierzesz jedną z dwóch opcji znajdujących się z prawej strony pod okienkiem. I to by było na tyle :smile: