Jump to content
Dogomania

Annaa4

Members
  • Posts

    4424
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Annaa4

  1. Wysłałam pw w sprawie kupionych fantów z bazarku :) czekam na info jakie będą koszty przesyłki, chce wysłać rozliczenie do kupujących.
  2. Proszę sprawdzcie czy ja wszystko dobrze napisałam/ wstawiłam http://www.dogomania.com/forum/topic/142498-robi-si%C4%99-dla-bingo/?p=15751244 Kolejne fanty będę na kolejnym bazarku :)
  3. częściowo wstawione zdjęcia, będę go kończyła w weekend, już tak na mur beton :) o ile dogo znów nie odmówi posłuszeństwa ;-)
  4. Ja robię bazar, ale idzie mi to bardzo powoli, przepraszam mam świński szpital w domu :) mam nadzieje że do weekendu już się wyrobię.
  5. Na konto Bingo przelałam jeszcze 20zł z tego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254447-Dla-Bingo-ROZLICZAMY-27-07[/url], i poproszę o potwierdzenie wpłaty :) Powoli zabieram się za nowy bazarek.
  6. Na konto Bingo przelałam 186,8zł , jak wpłynie poproszę o potwierdzenie tutaj : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254637-Dla-Bingo-ceny-ju%C5%BC-od-50gr-do-10-08godz-21[/url]
  7. podrzucę dziewczynę, pomyślę też o bazarku dla niej.
  8. [quote name='kejciu']Tofik przesyła wszystkim całuski [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images68.fotosik.pl/80/893a25197b8047aemed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] super wygląda, i żeberek nie widać :))
  9. z ostatnich dwóch bazarków będzie ok 200zł, coś się tym załata ;-)
  10. [quote name='majqa'][B]Annaa4[/B], czy jest szansa na jeszcze jeden, nie mówię o jakimś rozbudowanym, byle miał zachętę fantową/ opisową w tytule, bazarek dla Bingo? Miałabym m.in. - śliczny, duży, srebrny, a taki niespotykany krzyżyk, osobno full wypas rozpalarkę do grilla (automat), pełniącą również funkcję opalarki. Może ktoś by się skusił. Każdy z tych przedmiotów nówka.[/QUOTE] tak, w ogóle nie ma problemu z tym :) [quote name='Smyku']Mogę też się podłączyć z fantami do bazarku ?[/QUOTE] pewnie :) [quote name='majqa']Mam nadzieję, że Ania zechce jeszcze pomóc i się zgodzi. Dziękuję Smyczku za chęć pomocy. :loveu: A swoją drogą, Aniu, czy ja jeszcze komuś mam coś wysłać?[/QUOTE] wysłać jeszcze nie, bo cały czas czekam na wpłatę, pamiętam o tym :) Dajcie mi tylko tydzień luzu, dokończę aktualny bazarek który trwa do niedzieli i ogarniemy kolejny. Jeśli chodzi o leczenie Bingo nie wypowiadam się bo nie znam się na tym.
  11. [quote name='Annaa4']Z bazarku przelałam właśnie 200zł, poproszę o potwierdzenie jak wpłata zostanie zaksięgowana. Do końca tygodnia planuje wystawić kolejny bazarek, z podarowanymi fantami przez majqa i margoth137. O potwierdzenie proszę na bazarku :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254235-Dla-Bingo-rozliczamy-do-16-07[/URL][/QUOTE] Przypomnę się z potwierdzeniem wpłynięcia pieniędzy :) I zaproszę na kolejny bazarek dla Bingo :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254637-Dla-Bingo-ceny-ju%C5%BC-od-50gr-do-10-08godz-21[/url]
  12. [quote name='Annaa4']Mogę wesprzeć bazarkiem :)[/QUOTE] Zapoznałam się ze stanem konta Miki, i mam pytanie czy bazarek dla niej mogłabym zrobić później ? np. tak za miesiąc ? Psiaki którym pomagam aktualnie nie mają za wiele deklaracji, i niestety są długi. Chciałabym ich w pierwszej kolejności wesprzeć i zrobić bazarek. Możemy się tak umówić ?:)
  13. "Śledzę" na bieżąco, faktycznie w niedziele ma być upał. Ogólnie do następnego piątku temperatury mają być wysokie.
  14. Super, dzięki za info :)))
  15. Jak tam z finansami u dziewczyny ?
  16. Z bazarku przelałam właśnie 200zł, poproszę o potwierdzenie jak wpłata zostanie zaksięgowana. Do końca tygodnia planuje wystawić kolejny bazarek, z podarowanymi fantami przez majqa i margoth137. O potwierdzenie proszę na bazarku :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254235-Dla-Bingo-rozliczamy-do-16-07[/URL]
  17. Bazarek z podarowanych fantów przez majqa :))
  18. [quote name='majqa']Dziękuję i ja, Dziewczyny, że jesteście. :-) Potrzebna pomoc wszelaka - zdobycie leków, suplementów, a głównie finansowa, a że nikomu się nie przelewa to choć bazarkowa i tu mam na myśli bazarkową z powierzonych fantów. Ja jestem w stanie takie zgromadzić ale rozwalona psych. z przyczyn nie psich, nie kocich, jestem zupełnie i ciężko z moją dyspozycyjnością, więc bazarku nie poprowadzę.[/QUOTE] Mam w planach kolejne bazarki dla Bingo, fanty mogę przygarnąć :-)
  19. [quote name='phase']Zapisuję wątek......[/QUOTE] [quote name='Figunia']Jestem u Bingo, poczytam...[/QUOTE] dziękuje :)
  20. [quote name='milagros19853201']hopa watek wysoko[/QUOTE] [quote name='Paja']jestem na zaproszenie[/QUOTE] [quote name='mdk8']Witaj kochana :buzi:. Masz może wolne miejsca? Na fb poleciłam Twój h. dziewczynie z Lublina . Napisała do Ciebie w tej sprawie. Ma na imię Kinga. W sierpniu poratuję troszkę Bingosia .[/QUOTE] [quote name='margoth137']zaglądam do dziadusia na zaproszenie. Kochany pudliś:)[/QUOTE] Dziękuje :)
×
×
  • Create New...