Jump to content
Dogomania

kamos

Members
  • Posts

    1444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamos

  1. Walentynkowe pozdrowienia. Uściski dla Szaruty.:iloveyou::buzi:
  2. Walentynkowe buziaczki dla Śledzika:calus::iloveyou:
  3. Walentynkowe przytulanko dla Legitka:calus::iloveyou:
  4. Przytulanko Mikusiu....:iloveyou: obyś znalazł kochający domek.
  5. Wreszcie jakieś pozytywne info. Kochane sunie już bezpieczne. A to wszystko dzięki Madi.:modla:
  6. Na Zaginął Dom ktoś napisał ,że może dać DT suńkom - jakaś pani z Lublina - oby się udało...
  7. Ten Avatarek to nasz psiak rodzinny - Snoopy :loveu:. Cieszę się z wieści o Mańku - widać u niego szczęśliwe pycho:multi:. oby jeszcze ten grzyb z niego zszedł jak najszybciej. Pozdrawiam nowy domek Otisa;)
  8. Poszedł przelew. Zastanawiam się ile jeszcze mogą wytrzymać bez pomocy.:-(Fundusze się powiększają - koniecznie trzeba znależć jakiś sposób by ulżyć ich cierpieniom
  9. Zapisuję. Wesprę finansowo. Mam nadzieję, że doczekają ciepłego kąta, przecież są w stanie zagrażającym życiu:-(:shake:
  10. Widziałam ogłoszenie w niedzielę w soleckiej tv ,nikt się nie odezwał ? Czy piesek przebywa u Ciebie na osiedlu toruńskim ?
  11. Wyrazy uznania dla Waszych poczynań. Mogę wesprzeć jedynie finansowo te upodlone , niczemu winne pieski.
  12. Odwiedzam Barrego:loveu: Jak dajecie radę w te koszmarne mrozy ?
  13. Przytulam Śledzika:calus: Jak znosicie te koszmarne mrozy ?
  14. Nie umiera ten, kto żyje w sercach innych r e k s i u pozostanie w naszych na zawsze ...
  15. Super wieści o Manieczku:multi:. Niech łobuziak zdrowieje:evil_lol:. Czy resztę ewentualnych pieniążków możnaby przeznaczyć na dalsze leczenie suni cocker spaniela - Daszy ? Jak myślisz Martik - masz lepszą orientację w ocenie sytuacji tego pieska , czy inny psiak o którym nie wiem potrzebuje na chwilę obecną najpilniejszego wsparcia ?
  16. Nie wierzę :placz::placz::placz:,tak cieszyliśmy się, że Reksio pokonał śmierć na przekór wszystkiemu , znalazł swój dom, wierzyliśmy ,że będzie kochany i szczęśliwy w nowej rodzinie przynajmniej przez kilka lat........:-(:-(:-(.................Boże dlaczego???
  17. Odwiedzam Śledzika. Proszę o potwierdzenie wpłaty.
  18. Odwiedzam Manieczka, jak po pierwszych dniach kuracji ?
  19. Wieczorne przytulanko Legitku!
  20. Spróbujcie do Anji 2201 w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Prawdopodobnie miejsce się zwolniło. Miesiąc bez karmy -450 zł, a z własną karmą 500. Kontakt : KlopotowskaA@interia ,tel. 694-195-509
  21. Ale się cioteczka napracowała i nocki zarywała a to wszystko dla naszego Manieczka. Dzięki:loveu::klacz:
  22. Oj Manieczku, Manieczku z ciebie żywe sreberko, miejmy nadzieję że grzybica nie będzie się rozprzestrzeniać dalej.
  23. Jak się wyróżnia na tle rudowatych, staruszek SZARUŚ.......:lol:
×
×
  • Create New...